App Store Google Play

Кадровий колапс та конфлікт з парламентом: чим загрожує обрання Зеленського Президентом

02.04.2019 16:40
Кадровий колапс та конфлікт з парламентом: чим загрожує обрання Зеленського Президентом

Попередні результати першого туру президентських перегонів обумовлені насамперед тим, що після Революції Гідності у суспільства залишився запит на зміни. Нині громадяни обурені тим, що їм досі доводиться боротися із корупцією, так званим, "сватівством" та постійно очікувати на те, що нарешті запрацюють соціальні ліфти. Про це у коментарі Дніпрограду повідомив відомий у Дніпрі громадський діяч, член партії "Сила людей" Вадим Шебанов.

"Хто не вирішуватиме ці питання, весь час вилітатиме. Будь-хто має розуміти: обрали? Керуй. З першого ж дня необхідно вмикати усі свої повноваження. Тому такі результати - це всього лише відповідь на запити, які поставила Революція Гідності. Вона продовжується досі. Я вважаю, якщо дивитися на ситуацію в абсолютних цифрах, то 84% виборців проголосували проти діючої влади", - зазначив Вадим Шебанов.

За його словами, перемогу у другому турі діючий Президент, скоріше за все, не отримає. Зокрема, внаслідок того, що системних змін так і не відбулося.

"Я думаю, йому необхідно передати владу та готуватися до парламентської кампанії. Єдині заходи, які він зараз може вжити - наказати штабу перестати обзивати всіх, хто проголосував проти Порошенка. Вони загнали себе у глухий кут, тому такий результат", - додав Вадим Шебанов.

Втім, експерт також назвав головні проблеми, які можливі після обрання Президентом України Володимира Зеленського. Серед них - конфлікт із парламентом, кадровий колапс, суперечливі ситуації із Кабміном.

"Я з жахом розумію, що через те, що у Зеленського немає власної фракції, він автоматично увійде в конфлікт інтересів із парламентом. Адже після того, як він подасть будь-якого прокурора, будь-якого голову СБУ, розпочнуться торги. Також він буде зобов'язаний призначити голів ОДА, тому можливий кадровий колапс", - прокоментував Вадим Шебанов.

Він додав, що нині основна задача - мінімізувати прохід до парламенту проросійських сил.

Раніше повідомлялося, що, за словами голови правління Громадського контролю Артема Романюкова, перший тур виборів Президента України показав, що українці навчилися оцінювати діяльність політичних еліт не через революції, а через вибори. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...