App Store Google Play

Брати Дубинські освоюють бюджетні гроші через нову фірму

02.04.2019 11:40
Брати Дубинські освоюють бюджетні гроші через нову фірму

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської міської ради 19 лютого за результатами відкритих торгів уклав угоду із ТОВ “Екологія-Д” на ремонт мостів та шляхопроводів у м. Кам’янське на суму 1,99 млн гривень. Відомо, що фірма орендує техніку в ТОВ «Бромтерм» Володимира Матюхи і Володимира Дубинського та ТОВ «АТЦ» Олени Чухно і Ксенії Шипуліної. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro.

Умовами договору передбачено, що компанія-переможець здійснить очищення металевих конструкцій мостів та шляхопроводів від корозії, фарбування очищених металоконструкцій, армування, улаштування покриття з бетону та ін.

Зазначається, що єдиним конкурентом переможця на торгах виступив приватний підприємець Євген Семеницький. Обидва учасники не знижували пропозицій під час аукціону.

ТОВ “Екологія-Д” зареєстрували в Дніпрі у серпні 2018 року. Директором та власником фірми є мешканець Кам’янського Віталій Коваленко. Відомо, що фірма зі 111 працівниками орендує техніку в ТОВ «Бромтерм» Володимира Матюхи і Володимира Дубинського та ТОВ «АТЦ» Олени Чухно і Ксенії Шипуліної.

Зазначимо, що Володимир й Леонід Дубинські почали отримувати багатомільйонні підряди на розбудову ЖКГ Січеславщини ще за Януковича. На сьогодні вони володіють низкою компаніями-прокладками, які сидять на галузі ЖКГ– більше двох десятків ТОВ і кожне висмоктує гроші зі свого напрямку: опалення, прибирання сміття, ремонт ліфтів, будівництво доріг, розчистка русел річок, навіть будівництво стадіонів. Партнером Дубинських називають Геннадія Корбана- бізнес товариша очільника Дніпра.

Нагадаємо, ТОВ «Містокомбуд», підконтрольне братам Дубинським, 12 березня повідомило про припинення діяльності. З 2016 року фірма виграла тендерів на суму 488.594.654,51 грн бюджетних коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...