App Store Google Play

ЦВК опрацювала половину протоколів: хто з кандидатів у Президенти опинився у лідерах

01.04.2019 09:00
ЦВК опрацювала половину протоколів: хто з кандидатів у Президенти опинився у лідерах

Центральна виборча комісія підрахувала половину протоколів зі всієї України. Станом на 9:00 ранку понеділка, 1 квітня, переможця досі не визначено, проте згідно з актуальною на цей час інформацією до другого туру потраплаюять два кандидати, передає Дніпроград.

Зокрема, за даними ЦВК, 30,23% відсотків виборців віддали свій голос за кандидатуру Володимира Зеленського. Усього на цю годину в нього більше 2,8 мільйонів голосів. 

На другому місці із показником 16,61% опинився діючий Президент Петро Порошенко. За нього віддали свої голоси 1,5 мільйонів українців.

Інші кандидати, за підсумками опрацювання 53,25% протоколів, набрали меншу кількість голосів, а саме: Юлія Тимошенко - 13,08%, Юрій Бойко - 11,49%, Анаталій Гриценко - 7,13%, Ігор Смешко - 5,93%, Олег Ляшко - 5,11%, Олександр Вілкул - 4,23%, Руслан Кошулинський - 1,67%. Решта кандидатів набрали менше 1% голосів.

На Січеславщині лідером виявився кандидат у Президенти Володимир Зеленський. За підсумками опрацювання 62,71% протоколів, за нього проголосували майже 45% мешканців регіону.

Нагадаємо, національний екзит-пол оприлюднив перші результати голосування. У лідерах опинились Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі участь у виборах взяли 67,8 % громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...