App Store Google Play

ЦВК опрацювала половину протоколів: хто з кандидатів у Президенти опинився у лідерах

1 Квітня 09:00
ЦВК опрацювала половину протоколів: хто з кандидатів у Президенти опинився у лідерах

Центральна виборча комісія підрахувала половину протоколів зі всієї України. Станом на 9:00 ранку понеділка, 1 квітня, переможця досі не визначено, проте згідно з актуальною на цей час інформацією до другого туру потраплаюять два кандидати, передає Дніпроград.

Зокрема, за даними ЦВК, 30,23% відсотків виборців віддали свій голос за кандидатуру Володимира Зеленського. Усього на цю годину в нього більше 2,8 мільйонів голосів. 

На другому місці із показником 16,61% опинився діючий Президент Петро Порошенко. За нього віддали свої голоси 1,5 мільйонів українців.

Інші кандидати, за підсумками опрацювання 53,25% протоколів, набрали меншу кількість голосів, а саме: Юлія Тимошенко - 13,08%, Юрій Бойко - 11,49%, Анаталій Гриценко - 7,13%, Ігор Смешко - 5,93%, Олег Ляшко - 5,11%, Олександр Вілкул - 4,23%, Руслан Кошулинський - 1,67%. Решта кандидатів набрали менше 1% голосів.

На Січеславщині лідером виявився кандидат у Президенти Володимир Зеленський. За підсумками опрацювання 62,71% протоколів, за нього проголосували майже 45% мешканців регіону.

Нагадаємо, національний екзит-пол оприлюднив перші результати голосування. У лідерах опинились Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі участь у виборах взяли 67,8 % громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...