App Store Google Play

Виламані двері та вкрадені бюлетені: спостерігачі зафіксували перші порушення на дільницях

31.03.2019 12:00
Виламані двері та вкрадені бюлетені: спостерігачі зафіксували перші порушення на дільницях

Спостерігачі громадянської мережі "ОПОРИ" зафіксували на Січеславщині неабияку активність виборців. Станом на ранок 31 березня явка виборців по області склала 13-15%. Про це повідомляє Дніпроград зі слів координатора організації Вадима Головченка.

За його словами, сьогодні пік голосування триватиме до 15:30.

Також спостерігачі повідомили, що на ранкових засіданнях комісій вони зафіксували певні казуси. Зокрема, недокомплекність на деяких дільницях виборчих скриньок та кабінок для людей з інвалідністю.

Крім того, деякі комісії розпочали свої засідання пізніше, а тому - на дільницях затримався процес голосування.

"Наприклад, на одній з дільниць у 33 виборчому окрузі Кривого Рогу виборці вже зібралися з 8:00, не витримали і самі зламали двері, аби потрапити на виборчу дільницю", - зазначив Вадим Головченко.

Зафіксували спостерігачі і два випадки відключення світла. На 29 окрузі у Сурсько-Литовському досі не встановили постійне електроживлення. Сюди надзвичайники доставили і включили дизень-генератор. А на одній із виборчих комісій у Тернцівці зранку зламався ключ від сейфу, де знаходились бюлетені. Ситуацію також вирішили рятувальники. 

"Є також не дуже добрі новості. Зокрема, вчора помер один із членів комісії у 26 виборчому окрузі. Ще один - сьогодні зранку потрапив у лікарню. Крім того, під час доїзду наших спостерігачів певні злочинці зробили перешкоди на дорогах - робили ями, ми маємо пробиті три колеса на машинах наших спостерігачів", - додав координатор мережі "ОПОРА" в області Вадим Головченко.

Щодо порушень на виборчих дільницях також зафіксували у Царичанці та Дніпрі агітаційні матеріали одного з кандидатів. А у 28 виборчому окрузі на одній з дільниць виявлено декілька бюлетенів з певною однаковою позначкою, що спостерігачі трактують, як наслідок роботи окремої сітки на дільниці.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині усі дільниці відкриті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...