App Store Google Play

Баскетбольна суперліга: дніпряни поступилися БК "Одесса"

31 Березня 13:00
Баскетбольна суперліга: дніпряни поступилися БК "Одесса"

Одеса обіграла Дніпро на власному майданчику та повернула серію до Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ФБУ.

Гості відкрили рахунок у матчі за допомогою свого капітана Станілсава Тимофеєнка, який у першій ж своїй дальній спробі був влучним. Після цього ще два для Дніпра забив Дмитро Глєбов, а Одеса змогла відповісти лише на третій хвилині гри, коли Пустозвонов реалізував середній кидок. Проте вже за мить на паркеті в Одесі почалося щось неймовірне: Закурдаєв закинув три бали, на що Одеса відповіла трьома поспіль дальніми кидками – двічі був точним Щепкін та ще одного разу Беліков. На це головний тренер Дніпра був вимушений реагувати тайм-аутом, після якого Дніпро отримало ще два бали від Пустозвонова.

Такі активні та що важливо, результативні, дії від Одеси не на жарт розлютили бігмена Кирила Фесенка, який почав надзвичайно продуктивно працювати під кошиком суперника, та практично кожного разу як отримував м’яч – завершав атаку двома набраними балами, а іноді ще й з фолом. Так після чергового данку Феса та триочкового від снайпера Дніпра Мішули рахунок був знову рівний. Але в Одеси знову прокинулася дальня артилерія: третя дальня спроба від Щепкіна і два поспіль триочкових від Мартіна знову віддалили одеситів в рахунку. Проте в кінцівці періоду дніпряни зусиллями своїх лідерів все ж наздогнали та навіть випередили господарів паркету. Загалом ж команди реалізували 10 дальніх спроб за першу десятихвилинку – 25:26. 

В другому періоді Одеса знову зі старту вийшла вперед у рахунку завдяки вдалим діям Пустозвонова, і знову була перестрілка триочковими, що надзвичайно тішило глядачів в УСК Одеса. А за підсумками чверті жодна з команд так і не змогла оформити вагому заявку на перемогу – 49:52 на користь гостей. Також було реалізовано вже 18 дальніх спроб на дві команди. 

Третій період розпочався з чергової влучної дальньої спроби, цього разу від центрового Одеси – Романа Новікова, який одразу ж зрівняв рахунок у грі. 

Дніпряни відповіли двома з фолом від Тимофеєнка, проте в наступній атаці все той же Новіков влучив ще одну дальню спробу та вкотре зрівняв рахунок на табло в УСК Одеса. Після цього перестрілка дальніми не зупинилася: продовжили влучати Мішула, Щепкін та Тимофеєнко. Лише під кінець третьої десятихвилинки результативність обох команд дещо знизилася. 

В четвертому періоді одесити все ж зуміли не лише зрівняти рахунок, але й вийти вперед. А після видалення Мішули з майданчику й взагалі розвинути власну перевагу та довести гру до перемоги. 1:1 – все вирішиться в Дніпрі.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...