App Store Google Play

Ярославський пообіцяв інвестувати 200 мільйонів доларів у Суху Балку та ДМЗ

29 Березня 13:00
Ярославський пообіцяв інвестувати 200 мільйонів доларів у Суху Балку та ДМЗ

Харківський бізнесмен Олександр Ярославський пообіцяв протягом п'яти років інвестувати до 200 мільйонів доларів у Дніпровський металургійний завод та гірничо-збагачувального комбінат "Суха Балка". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на бізнес-групу DCH.

Як йдеться у повідомленні, за рахунок цих капіталовкладень на ДМЗ планують відновити пічної фонд коксохімічного виробництва і побудувати машину безперервного лиття заготовок.

На "Сухій Балці" у DHC обіцяють організувати збагачувальну фабрику, освоїти запаси руди на більш глибоких горизонтах, а також оновити обладнання.

Нагадаємо, Дніпровський металургійний завод, що входив до холдингу EVRAZ російського міліардера Романа Абрамовича, був проданий у 2018 році за 106 млн доларів групі DCH Олександра Ярославського. Він же викупив у 2017 році і гірничо-збагачувального комбінат "Суха Балка". Водночас кам'янський "Коксохім" опинився під контролем іншого олігарха - Ріната Ахметова.

Зазначимо, що за останні декілька років Олександр Ярославський викупив також Харківський тракторний завод і страхову компанію "ІНГО-Україна", які раніше входили у сферу впливу російського бізнесмена Олега Дерипаски. 

Раніше повідомлялося, що росіяни вийшли з металургійного бізнесу в Дніпрі не через війну, а через відсутність перспектив?

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...