App Store Google Play

Як передати показники електролічильника: інструкція від постачальників

29.03.2019 11:20
Як передати показники електролічильника: інструкція від постачальників

Постачальники електроенергії опублікували інструкцію та поради як, коли і куди мешканцям Січеславщини передавати показники електролічильника. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДТЕК Дніпровські енергетичні послуги.

Щоб сума у платіжці за електроенергію відповідала фактичному обсягу споживання, фіксуйте дані лічильника щомісяця 1 числа та повідомляйте до 5 числа.

Споживачі, підключені до мереж «ДТЕК Дніпровські електромережі», можуть повідомити показники приладів обліку цьому оператору системи розподілуабо постачальнику «Дніпровські енергетичні послуги»:

·через форму зворотного зв’язку в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua
·через особисте повідомлення на сторінці постачальника у Facebook
·за телефоном контакт-центру (056) 770 11 55, (050) 770 11 55, (067) 770 11 55

Уважними мають бути споживачі, які підключені до мереж ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» та АТ «Укрзалізниця». Повідомляти показники лічильника потрібно відповідно цим операторам системи розподілу. Компанії передаватимуть дані про обсяги споживання постачальнику «Дніпровські енергетичні послуги» для проведення розрахунків. Після цього клієнтам буде сформовано рахунок, який вони можуть сплатити в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua або іншим зручним способом.

«Коли клієнт регулярно передає показники лічильника, йому здійснюються точні нарахування за використаний обсяг електроенергії. За відсутності актуальних даних кількість спожитих кіловат*годин розраховується за середньодобовим споживанням на основі двох фактичних показників, переданих або зафіксованих раніше», – повідомив директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.

Нагадаємо, що нещодавно під загрозою відключення від електроенергії знаходився найбільший постачальник питної води в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...