App Store Google Play

Як передати показники електролічильника: інструкція від постачальників

29.03.2019 11:20
Як передати показники електролічильника: інструкція від постачальників

Постачальники електроенергії опублікували інструкцію та поради як, коли і куди мешканцям Січеславщини передавати показники електролічильника. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДТЕК Дніпровські енергетичні послуги.

Щоб сума у платіжці за електроенергію відповідала фактичному обсягу споживання, фіксуйте дані лічильника щомісяця 1 числа та повідомляйте до 5 числа.

Споживачі, підключені до мереж «ДТЕК Дніпровські електромережі», можуть повідомити показники приладів обліку цьому оператору системи розподілуабо постачальнику «Дніпровські енергетичні послуги»:

·через форму зворотного зв’язку в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua
·через особисте повідомлення на сторінці постачальника у Facebook
·за телефоном контакт-центру (056) 770 11 55, (050) 770 11 55, (067) 770 11 55

Уважними мають бути споживачі, які підключені до мереж ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» та АТ «Укрзалізниця». Повідомляти показники лічильника потрібно відповідно цим операторам системи розподілу. Компанії передаватимуть дані про обсяги споживання постачальнику «Дніпровські енергетичні послуги» для проведення розрахунків. Після цього клієнтам буде сформовано рахунок, який вони можуть сплатити в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua або іншим зручним способом.

«Коли клієнт регулярно передає показники лічильника, йому здійснюються точні нарахування за використаний обсяг електроенергії. За відсутності актуальних даних кількість спожитих кіловат*годин розраховується за середньодобовим споживанням на основі двох фактичних показників, переданих або зафіксованих раніше», – повідомив директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.

Нагадаємо, що нещодавно під загрозою відключення від електроенергії знаходився найбільший постачальник питної води в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...