App Store Google Play

Як передати показники електролічильника: інструкція від постачальників

29 Березня 11:20
Як передати показники електролічильника: інструкція від постачальників

Постачальники електроенергії опублікували інструкцію та поради як, коли і куди мешканцям Січеславщини передавати показники електролічильника. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДТЕК Дніпровські енергетичні послуги.

Щоб сума у платіжці за електроенергію відповідала фактичному обсягу споживання, фіксуйте дані лічильника щомісяця 1 числа та повідомляйте до 5 числа.

Споживачі, підключені до мереж «ДТЕК Дніпровські електромережі», можуть повідомити показники приладів обліку цьому оператору системи розподілуабо постачальнику «Дніпровські енергетичні послуги»:

·через форму зворотного зв’язку в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua
·через особисте повідомлення на сторінці постачальника у Facebook
·за телефоном контакт-центру (056) 770 11 55, (050) 770 11 55, (067) 770 11 55

Уважними мають бути споживачі, які підключені до мереж ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» та АТ «Укрзалізниця». Повідомляти показники лічильника потрібно відповідно цим операторам системи розподілу. Компанії передаватимуть дані про обсяги споживання постачальнику «Дніпровські енергетичні послуги» для проведення розрахунків. Після цього клієнтам буде сформовано рахунок, який вони можуть сплатити в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua або іншим зручним способом.

«Коли клієнт регулярно передає показники лічильника, йому здійснюються точні нарахування за використаний обсяг електроенергії. За відсутності актуальних даних кількість спожитих кіловат*годин розраховується за середньодобовим споживанням на основі двох фактичних показників, переданих або зафіксованих раніше», – повідомив директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.

Нагадаємо, що нещодавно під загрозою відключення від електроенергії знаходився найбільший постачальник питної води в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...