App Store Google Play

На Січеславщині нині реконструювали вже майже 30 шкільних стадіонів

29 Березня 14:40
На Січеславщині нині реконструювали вже майже 30 шкільних стадіонів

Наразі в регіоні Дніпропетровська ОДА реконструює майже 30 шкільних стадіонів. Уже на фініші осучаснення одного з них – поблизу Синельниківської школи №7. Тепер на місці занедбаної ділянки розкинулася справжня спортивна база. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

«На Дніпропетровщині зводимо спорткомплекси, будуємо спортивні майданчики, оновлюємо міні-футбольні поля та осучаснюємо пришкільні стадіони. Один з таких стадіонів з’явився поблизу Синельниківської школи №7. Його реконструкція на фініші», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Ще нещодавно пришкільний стадіон був схожий на пустище. Місцина – у пагорбах і поросла травою. У таких умовах у школярів проходили уроки фізкультури.

 Цей стадіон не деінде...

«Що й казати, раніше займатися було незручно. Горби, трава, курява. Наразі отримали умови, які відповідають сучасним вимогам. В учнів є бажання займатися спортом. Діти можуть виконувати всі програмні нормативи. Якщо ми йдемо в Європу, то, вважаю, це вже європейський рівень», – розказав вчитель фізкультури Володимир Ходаковський. 

За його словами, будівельникам вдалося втілити всі задумки в повному обсязі.

 ...Синельниковому

На стадіоні облаштували два футбольні поля – велике й маленьке. Одне з них вкрите штучною травою. Покриття стійке до зношування і грати на ньому можна будь-якої пори року.

Доповнюють «спортивне ядро» – волейбольний і баскетбольний майданчики,  бігові доріжки, яма для стрибків в довжину, воркаут-зона.

 Та маленьке.

«Пам’ятаю час, коли замість бігової доріжки був насипаний щебінь. А пісок у ямі для стрибків був паскудний. Зараз наш стадіон не впізнати. Він став набагато кращим. Скрізь спеціальне покриття. Я просто в захваті», – поділився враженнями дев’ятикласник Владислав Бересток. 

Для вболівальників встановили трибуну майже на 200 місць.

 Легкоатлетичні доріжки.

Останній штрих – дві смуги перешкод: тільки-но підрядники завершать їх монтувати, стадіон буде остаточно готовий до експлуатації.

Учні переконані, такий стадіон – не просто візитівка школи. А й заявка на спортивні перемоги.

«З року в рік на міській спартакіаді займаємо призові місця. Тепер неодмінно будемо першими», – кажуть діти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...