App Store Google Play

Тендер на будівництво стерилізаційного центру за 46 млн грн передбачено виграла фірма-улюбленець мерії Дніпра

29.03.2019 15:00
Тендер на будівництво стерилізаційного центру за 46 млн грн передбачено виграла фірма-улюбленець мерії Дніпра

КП «Зооконтроль» Дніпровської міськради планує укласти з ТОВ «Ольвікс» договір на 46,32 млн грн. на реконструкцію своєї адмінбудівлі по Березинській, 60 під стерилізаційний центр для тварин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Бюро.UA.

Так, відповідний тендер можна знайти на «Прозорро» від 13 березня. Відомо, що конкурентом «Ольвікс» на торгах було ТОВ «Дніпро-Енергопром», пропозиція якого становила  47,13 млн грн. Під час аукціону фірма ціну не скидала. Створили ТОВ «Ольвікс» у 2016 року Анастасія Маслова і Олександр Пуздря. З 2017 р. власником лишається тільки Пуздря.

Зазначається, що Анастасія Маслова – дружина заступника начальника КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» і екс-директора КП «Дніпроавтоміст» Олександра Цирульнікова. Згідно з декларацією про доходи останнього, зарплатню в 2018 р. Маслова отримувала в КП «Дніпроводоканал». До речі, 7 автомобілів саме КП «УРЕА» працюватимуть на «Ольвікс» при виконанні ним робіт з реконструкції клініки для стерилізації собак.

Однак Олександр Пуздря, незадовго до того, як стати власником фірми «Ольвікс», був безробітним. Згідно з даними Work.ua від 10 січня 2016 р., Пуздря шукав роботу головного інженера.

Дружина Олександра Пуздрі Ірина Пуздря керує ТОВ «Метдекоргруп». Засновником фірми виступає Анна Кукіна. У 2016-2017 рр. Кукіна керувала ТОВ «Дніпробудторг». В подальшому на цій посаді її змінила Наталія Томіліна. Вона ж стала засновником «Дніпробудторг».

Наталія Томіліна – родичка Олександра Пуздрі. Очолюване нею «Дніпробудторг» було створено за три місяці до «Ольвікс» – в листопаді 2015 року. За даними «Прозорро», «Дніпробудторг» взяло участь в 15 тендерах, не виграла жодного. 10 з них фірма розіграла на пару з «Ольвікс», в чотирьох «Ольвіксу» і «Дніпробудторгу» становили конкуренцію ще ряд фірм. Свій найперший тендер, замовником якого виступив Департамент благоустрою та інфраструктури, фірми розіграли між собою.

Бюджетні підряди через «Прозорро» «Ольвікс» почав отримувати з серпня 2017 р. За даними ClarityProject, станом на 27 березня 2019 року «Ольвікс» виграв 51 тендер на загальну суму 100,7 млн грн. Замовниками виступали в основному департаменти міськради Дніпра та місцеві комунальники.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі побудують комунальний стерилізаційний центр для тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...