App Store Google Play

"АрселорМіттал" компенсує свої викиди медичним обладнанням для лікарень Кривого Рогу

29 Березня 11:40
"АрселорМіттал" компенсує свої викиди медичним обладнанням для лікарень Кривого Рогу

У якості компенсації за свою діяльність підприємство "АрселорМіттал"  придбало онкологічному диспансеру у Кривому Розі нове обладнання. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Зазначається, що 18 000 пацієнтів з усієї Січеславщини перебувають на обліку в Онкоцентрі у Кривому Розі.

Головний лікар медзакладу Сергій Беккер розповів журналістам, що сьогодні за чисельністю онкологічні захворювання займають друге місце після серцево-судинних.

«Ми приймаємо пацієнтів з онкологією кожного дня. Важливою умовою для їх одужання є своєчасна і точна діагностика. Саме для цієї мети слугує нове обладнання, яке отримав онкоцентр», - зазначив Сергій Беккер.

Апарат ультразвукової діагностики – це сучасний пристрій, яким користуються у кращих клініках Європи. Його вартість складає 3 300 000 грн.

За словами лікарів, апарат зможе покращити і прискорити діагностику пацієнтів, а також виявити супутні захворювання, що впливають на вибір правильної тактики лікування. Надзвичайно точне зображення дає змогу побачити утворення 5-6 мм у діаметрі, які зазвичай відповідають початковим стадіям раку. Якщо саме на цих етапах почати лікування, шанс одужання становить майже 90%.

Передача нового апарату відбулась за участю місцевої влади Кривого Рогу, представників підприємства «АрселорМіттал» та Дніпропетровської обласної ради.

«АрселорМіттал» є джерелом 80% забруднення та промислових викидів у Дніпропетровській області. Саме тому я завжди наголошую, що цей негативний внесок підприємства мають компенсувати. Обласна рада планує підписати меморандум з керівництвом «АрселорМіттал» про те, що вони зобов’язуються у значно більшій кількості забезпечити медобладнанням криворізькі лікарні. Онкодиспансер є комунальним підприємством обласної ради, тож одним із пріоритетів нашої роботи є сприяння якісному медичному обслуговуванню пацієнтів та підвищенню рівня технічного оснащення обласних мед закладів. За останні 4 роки в лікарні області надійшло понад 250 одиниць надсучасного обладнання. Лише у 2018 році на оснащення з обласного бюджету пішло 188 млн.грн.»,  - підсумував голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Нагадаємо, що нещодавно на криворізькому підприємстві постраждали працівники.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...