App Store Google Play

"АрселорМіттал" компенсує свої викиди медичним обладнанням для лікарень Кривого Рогу

29.03.2019 11:40
"АрселорМіттал" компенсує свої викиди медичним обладнанням для лікарень Кривого Рогу

У якості компенсації за свою діяльність підприємство "АрселорМіттал"  придбало онкологічному диспансеру у Кривому Розі нове обладнання. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Зазначається, що 18 000 пацієнтів з усієї Січеславщини перебувають на обліку в Онкоцентрі у Кривому Розі.

Головний лікар медзакладу Сергій Беккер розповів журналістам, що сьогодні за чисельністю онкологічні захворювання займають друге місце після серцево-судинних.

«Ми приймаємо пацієнтів з онкологією кожного дня. Важливою умовою для їх одужання є своєчасна і точна діагностика. Саме для цієї мети слугує нове обладнання, яке отримав онкоцентр», - зазначив Сергій Беккер.

Апарат ультразвукової діагностики – це сучасний пристрій, яким користуються у кращих клініках Європи. Його вартість складає 3 300 000 грн.

За словами лікарів, апарат зможе покращити і прискорити діагностику пацієнтів, а також виявити супутні захворювання, що впливають на вибір правильної тактики лікування. Надзвичайно точне зображення дає змогу побачити утворення 5-6 мм у діаметрі, які зазвичай відповідають початковим стадіям раку. Якщо саме на цих етапах почати лікування, шанс одужання становить майже 90%.

Передача нового апарату відбулась за участю місцевої влади Кривого Рогу, представників підприємства «АрселорМіттал» та Дніпропетровської обласної ради.

«АрселорМіттал» є джерелом 80% забруднення та промислових викидів у Дніпропетровській області. Саме тому я завжди наголошую, що цей негативний внесок підприємства мають компенсувати. Обласна рада планує підписати меморандум з керівництвом «АрселорМіттал» про те, що вони зобов’язуються у значно більшій кількості забезпечити медобладнанням криворізькі лікарні. Онкодиспансер є комунальним підприємством обласної ради, тож одним із пріоритетів нашої роботи є сприяння якісному медичному обслуговуванню пацієнтів та підвищенню рівня технічного оснащення обласних мед закладів. За останні 4 роки в лікарні області надійшло понад 250 одиниць надсучасного обладнання. Лише у 2018 році на оснащення з обласного бюджету пішло 188 млн.грн.»,  - підсумував голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Нагадаємо, що нещодавно на криворізькому підприємстві постраждали працівники.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...