App Store Google Play

"АрселорМіттал" компенсує свої викиди медичним обладнанням для лікарень Кривого Рогу

29.03.2019 11:40
"АрселорМіттал" компенсує свої викиди медичним обладнанням для лікарень Кривого Рогу

У якості компенсації за свою діяльність підприємство "АрселорМіттал"  придбало онкологічному диспансеру у Кривому Розі нове обладнання. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Зазначається, що 18 000 пацієнтів з усієї Січеславщини перебувають на обліку в Онкоцентрі у Кривому Розі.

Головний лікар медзакладу Сергій Беккер розповів журналістам, що сьогодні за чисельністю онкологічні захворювання займають друге місце після серцево-судинних.

«Ми приймаємо пацієнтів з онкологією кожного дня. Важливою умовою для їх одужання є своєчасна і точна діагностика. Саме для цієї мети слугує нове обладнання, яке отримав онкоцентр», - зазначив Сергій Беккер.

Апарат ультразвукової діагностики – це сучасний пристрій, яким користуються у кращих клініках Європи. Його вартість складає 3 300 000 грн.

За словами лікарів, апарат зможе покращити і прискорити діагностику пацієнтів, а також виявити супутні захворювання, що впливають на вибір правильної тактики лікування. Надзвичайно точне зображення дає змогу побачити утворення 5-6 мм у діаметрі, які зазвичай відповідають початковим стадіям раку. Якщо саме на цих етапах почати лікування, шанс одужання становить майже 90%.

Передача нового апарату відбулась за участю місцевої влади Кривого Рогу, представників підприємства «АрселорМіттал» та Дніпропетровської обласної ради.

«АрселорМіттал» є джерелом 80% забруднення та промислових викидів у Дніпропетровській області. Саме тому я завжди наголошую, що цей негативний внесок підприємства мають компенсувати. Обласна рада планує підписати меморандум з керівництвом «АрселорМіттал» про те, що вони зобов’язуються у значно більшій кількості забезпечити медобладнанням криворізькі лікарні. Онкодиспансер є комунальним підприємством обласної ради, тож одним із пріоритетів нашої роботи є сприяння якісному медичному обслуговуванню пацієнтів та підвищенню рівня технічного оснащення обласних мед закладів. За останні 4 роки в лікарні області надійшло понад 250 одиниць надсучасного обладнання. Лише у 2018 році на оснащення з обласного бюджету пішло 188 млн.грн.»,  - підсумував голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Нагадаємо, що нещодавно на криворізькому підприємстві постраждали працівники.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...