App Store Google Play

Україною шириться флеш-моб із закликом голосувати не по приколу

28.03.2019 11:00
Україною шириться флеш-моб із закликом голосувати не по приколу

Вчора Святослав Вакарчук запустив у соцмережі Facebook флешмоб #ГолосуюНепоПриколу, метою якого є заклик українців голосувати відповідально. Слідом за ним до флешмобу долучилося чимало людей різних соціальних груп та громадських організацій, повідомляє Дніпроград.

Так, розпочав цей флешмоб лідер рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, який звернувся до українців з нагоди майбутніх президентських виборів. У своєму зверненні він закликав  голосувати відповідально, а не “по приколу”.

Лідер “Океану Ельзи” акцентував увагу на тому, що президентська посада – це не лише для відважних людей, але й для відповідальних, які, окрім власних амбіцій, мають також надійну команду.

“Свобода – не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Зміни – не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога – це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі”, – наголосив Вакарчук і додав, що для нього вибори президента це “не прикол”.

Слідом за Вакарчуком, лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк теж закликав українців голосувати відповідально.

"Хочу сказати буквально два слова про вибори, які відбудуться ось-ось уже, через декілька днів. Будь ласка, якщо вам важливе майбутнє країни - прийдіть, проголосуйте за того, кого хочете. Але це не прикол. Голосуйте не по-приколу", - сказав музикант.

До флешмобу долучився й український поет, письменник та музикант Сергій Жадан, який закликав відповідально ставитися до громадянського обов’язку.

«Дорогі брати і сестри, ну ви зрозуміли. #ГолосуюНепоПриколу», — прокоментував Жадан фото.

Також до флешмобу долучився народний депутат Андрій Денисенко, який зазначив, що повністю згоден з організатором флеш-мобу.

«Майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє - це не прикол», - заявив Денисенко. До своєї світлини у Facebook  він додав рамку від Святослава Вакарчука з написом #ГолосуюНепоПриколу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...