App Store Google Play

У переважній більшості ОВК на Січеславщині панує хаос, - КВУ

28.03.2019 16:40
У переважній більшості ОВК на Січеславщині панує хаос, - КВУ

Рекордна кількість кандидатів у Президенти обумовила велику кількість кандидатів технічних. Останні не ведуть жодної кампанії, але отримали можливість використовувати свої квоти, аби вводити людей до складу виборчих комісій - такою є одна з основних особливостей цьогорічних виборчих перегонів. Про це сьогодні, 28 березня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" повідомив голова правління "Комітету виборців України" Станіслав Жолудєв.

"Для прикладу кандидат у Президенти Микола Габер жодної копійки не витратив на агітаційну кампанію, але його представники є у 90% всіх дільничних виборчих комісій. Це нонсенс абсолютний і це найбільш яскравий приклад. У нас переважна більшість кандидатів не мають активності, але отримали свої квоти. Ми можемо зробити висновок, що ці квоти фактично використовуються на користь кандидатів-лідерів", - зазначив Станіслав Жолудєв.

Також фахівці відзначили, що на цьогорічних виборах спостерігається жорстка конкурентна боротьба між кандидатами. Особливо це виявляється в інформаційному просторі.

"Зараз фізичних актів зафіксовано набагато менше, ніж на всіх попередніх виборах, але кампанія не стала від цього менш брудною. Головним чином всі чорні технології використовуються у ЗМІ та соціальних мережах. Це фактично перша загальнонаціональна виборча кампанія, у якій медіа стали використовуватись настільки ж активно, як і в умовах гібридної війни. Тобто глобально ми маємо гібридну війну з Росією, але також ми спостерігаємо, як кандидати ведуть гібридну війну під час передвиборчої кампанії", - прокоментував Станіслав Жолудєв.

Наступним явищем цьогорічних виборчих перегонів є дублікати в поданнях на посади в дільничних виборчих комісій, що, за словами експертів, свідчить про недорозвинуту партійну та штабну мережу.

Особливістю ж виборчого процесу на Січеславщині є плутанина технічного та адміністративного характеру виборчих комісій.

"У нас якщо не хаос панує у переважній більшості окружних виборчих комісіях, то певна плутатина. Внаслідок чого, я не можу сказати, оскільки тренінговий центр вже провів навчання і членів ОВК, і членів дільничних комісій. Але те, що ми спостерігаємо, може говорити про те, що це або спеціально організований хаос, в якому можна зробити певні махінації, або люди реально не зовсім розуміють, як має відбувається процес. Все одно такого рівня хаосу ми вже давно не бачили", - додав голова правління "Комітету виборців України" Станіслав Жолудєв.

Раніше повідомлялося, що відвертий популізм - домінантна риса більшості Програм кандидатів у Президенти, - КВУ.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...