App Store Google Play

Яскравий дизайн, ергономічність та сучасні технології: у Синельниковому оновлюють одну із шкіл

27.03.2019 12:20
Яскравий дизайн, ергономічність та сучасні технології: у Синельниковому оновлюють одну із шкіл

У Синельниковому вперше за третину століття осучаснюють школу №7. Вона вирізняється стильним і яскравим дизайном, ергономічністю та сучасними технологіями. За словами викладачів, це позитивно впливає на навчальний процес: учні стають більш допитливими і зосередженими на власному розвиткові. Глобальна реконструкція закладу добігає кінця. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Реформа змінює умови фінансування та економічного розвитку регіонів. Це можна побачити на прикладі шкіл Дніпропетровщини. Із сірих вони перетворюються на яскраві та сучасні. Наразі оновлюємо 30 навчальних закладів», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 ...у нові барви вдягнулася школа №7.

Говорячи про навчальний заклад, приходить на думку будівля радянської архітектури з похмурими класами та рипучими партами. Розвінчує міф Синельниківська школа №7. Її глобальна реконструкція добігає кінця, і зовсім не скажеш, що закладу три десятки років.

«Починаючи з 2017 року, у нашій школі відбувається капремонт. За 30 років існування нашого навчального закладу це перша така грандіозна реконструкція. Кожного дня школа змінюється на краще. Це помічають і учні, і батьки, і вчителі», – зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Матвєєва. 

 ...так і всередині...

Ані учні, ані педагоги не пізнають альма-матер. Навіть не очікували, що вона настільки зміниться. Тут перекрили покрівлю, поміняли двері та вікна, утеплили фасад. Осучаснили їдальню, роздягальню, актову залу, класи. Усе це покликане зацікавити дитину й довести, що школа – це місце, де комфортно і легко.

«Коли школу тільки-но почали ремонтувати, було багато емоцій. Сьогодні вже немає тієї старої школи, а є нова, сучасна, інтерактивна. Чесно кажучи, не чекали такого результату. У такій школі кортить вчитися. І це дуже класно!» – розказала дев’ятикласниця Катерина Кравченко.  

Зелене світло - сучасним технологіям

Гармонійно включилися в навчальний процес сучасні технології. Зокрема, кабінети хімії, фізики, інформатики, географії перетворилися на інтерактивний простір. Тепер учні мають змогу експериментувати, створювати презентації, працювати командою над завданням.

«Ще одне чудо – лінгафонний кабінет. Діти можуть записувати аудіотексти та складати діалоги. Хочеться, щоб у кожній школі був такий кабінет. Це допомагає вчителю навчати. Навчати цікаво», – зауважила вчитель англійської мови Руслана Баталова. 

Учні краще засвоюють матеріал

У школі створили умови й для дітей з інвалідністю. Таких четверо. Для них обладнали ресурсну кімнату та медіатеку, невдовзі запрацює інклюзивно-ресурсний центр.

У навчальному закладі, крім того, відремонтували два спортзали: один – для школярів, інший –  для вихованців спортивних секцій.

Вивчати англійську цікавіше.

На фініші й реконструкція пришкільного стадіону. На ньому – два поля для гри у футбол, баскетбольний і волейбольний майданчики, воркаут-зона, легкоатлетичні доріжки.

У Синельниківській школі №7 навчаються майже півтисячі учнів.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині за чотири роки створили 6 тисяч нових місць у дитсадках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...