App Store Google Play

Проблем багато, але разом ми – сила, - Андрій Денисенко провів зустрічі з жителями Дніпра

27 Березня 15:00
Проблем багато, але разом ми – сила, - Андрій Денисенко провів зустрічі з жителями Дніпра

Зношеність основних комунікацій в будинку, ремонт під’їздів та дахів, проблеми зі встановленням індивідуальних лічильників газу та постійна боротьба з компанією-енергопостачальником. Це – стандартні проблеми, з якими стикаються дніпряни, які свого часу взяли на себе відповідальність за власне житло та створили ОСББ. 

Мешканці будинку №26, що на ж/м Тополя-2, на зустрічі з народним депутатом Андрієм Денисенком розповіли про свою боротьбу за гідні умови проживання у власному ж будинку. Кажуть, основні проблеми – це незрозумілі рахунки за електроенергію та ремонт будинку, просто непідйомний для жителів.

«Ми прорахували, скільки нам потрібно коштів на ремонт. Звернулися у рамках програми співфінансування ОСББ за допомогою до міської влади. Нам запропонували формулу, за якою ми маємо зібрати самотужки більше 80 000 гривень. Для нашого будинку, де мешкають переважно пенсіонери та молоді родини з дітками, ця сума нереальна. Якби це була формула «80 на 20%», як, наприклад, у Києві, чи «70 на 30%», як у Запоріжжі, ми б зібрали ці 20 чи 30 тисяч та вже розпочали б необхідні роботи. Адже будинок, у прямому сенсі, вже просто трішить по швах», - розповіла голова ОСББ Світлана Грецингер. 

До цих проблем додається і ремонт непрацюючого кілька років ліфту, який знаходиться на балансі ЖЕКу, скаржаться люди. 

Власними силами питання ремонту та облаштування прибудинкової території, яка була б безпечна та комфортна для дітей і підлітків, вирішують і мешканці буд. №7 по вул. Л. Стромцова. Тут ОСББ заручилося підтримкою свого обласного депутата. Але довести до ладу все однаково  не вистачає коштів. 

Однак наразі людей більше цікавить питання укладання договору з компанією-енергопостачальником, яке розтягнулося вже на рік, говорить голова ОСББ Інна Скорба.

Андрій Денисенко зазначив: після його депутатського запиту до Національної комісії,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, енергопостачальна компанія-монополіст більше не вимагатиме незаконної передоплати за електроенергію з дніпровських ОСББ, ЖБК та інших колективних споживачів. Ця норма скасована, тож і укладання договорів піде значно швидше, адже саме цей пункт про передоплату був основним каменем спотикання.

«Всі ми розуміємо, що перед тим, як передати будинки на баланс ОСББ ніхто не робив капітальні ремонти.  По суті, ви залишилися один на один з комунальними проблемами, які накопичувалися десятками років. А розмови міської влади про підтримку і ОСББ, і ЖБК – лише розмови. Але я зі свого боку обіцяю зробити все можливе, аби змусити владу повернутися обличчям до людей! І час доводить, що разом ми – сила, спільна робота приносить свої результати. Депутатськими запитами, вашою наполегливістю, за необхідності - залученням правоохоронних структур, копіткою роботою ми доб’ємося необхідної підтримки!» - наголосив народний депутат під час зустрічі з представниками ОСББ.

Заручилися люди підтримкою Андрія Денисенка і в питанні встановлення індивідуальних лічильників газу.

Нагадаємо, що 31 січня Кабмін ухвалив Постанову, яка лише рекомендує «Нафтогазу» забезпечити встановлення індивідуальних лічильників природного газу за заявами споживачів та лише рекомендує Мінекономрозвитку врахувати компенсації витрат на це, через що облгази відмовляють українцям у поверненні коштів за встановлення обладнання. Крім того, про встановлення порядку й розмірів компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для людей у Постанові не йдеться. Такі дії суперечать законодавству, оскільки Верховна Рада більше року тому зобов’язала Кабмін розробити порядок і розміри компенсації відповідних витрат споживачів на встановлення газових лічильників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...