App Store Google Play

Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південмашу

27 Березня 14:40
Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південмашу

На осіб, які вчора, 26 березня, зруйнували монумент "Дніпровські хвилі" склали заяву до прокуратури. Про це повідомляє Дніпроград зі слів директора департамента правозабезпечення ДМР Артема Благова.

Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південного машинобудівного заводу - фактичного власника об'єкту.

В управлінні з питань охорони культурної спадщини міста повідомили, що жодного дозвільного документу на виконання будівельних робіт тут не видавали. Крім того, підрядники не розповідають, що саме вони будують. Натомість зазначають, що наразі проводять "благоустрій території".

Сьогодні, 27 березня, із самого ранку тут знову ведуться роботи з використанням спеціальної техніки. На місце викликали патрульну поліцію та муніципальну варту.

Зазначимо, що хоча створена у 1985 році скульптура має усі ознаки архітектурної пам'ятки, до відповідного держреєстру її так і не внесли. У міськраді це аргументували тим, що за старими нормами для цього об'єкт має простояти 50 років, а за законодавчою процедурою  внесенням до реєстру мали займатись його власники, тобто Південмаш.

Нагадаємо, що разом із "Дніпровськими хвилями" під будівельний майданчик поряд руйнують і фонтан, який розміщувався на цьому місці майже чотири десятки років. 

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...