App Store Google Play

Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південмашу

27.03.2019 14:40
Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південмашу

На осіб, які вчора, 26 березня, зруйнували монумент "Дніпровські хвилі" склали заяву до прокуратури. Про це повідомляє Дніпроград зі слів директора департамента правозабезпечення ДМР Артема Благова.

Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південного машинобудівного заводу - фактичного власника об'єкту.

В управлінні з питань охорони культурної спадщини міста повідомили, що жодного дозвільного документу на виконання будівельних робіт тут не видавали. Крім того, підрядники не розповідають, що саме вони будують. Натомість зазначають, що наразі проводять "благоустрій території".

Сьогодні, 27 березня, із самого ранку тут знову ведуться роботи з використанням спеціальної техніки. На місце викликали патрульну поліцію та муніципальну варту.

Зазначимо, що хоча створена у 1985 році скульптура має усі ознаки архітектурної пам'ятки, до відповідного держреєстру її так і не внесли. У міськраді це аргументували тим, що за старими нормами для цього об'єкт має простояти 50 років, а за законодавчою процедурою  внесенням до реєстру мали займатись його власники, тобто Південмаш.

Нагадаємо, що разом із "Дніпровськими хвилями" під будівельний майданчик поряд руйнують і фонтан, який розміщувався на цьому місці майже чотири десятки років. 

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...