App Store Google Play

Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південмашу

27 Березня 14:40
Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південмашу

На осіб, які вчора, 26 березня, зруйнували монумент "Дніпровські хвилі" склали заяву до прокуратури. Про це повідомляє Дніпроград зі слів директора департамента правозабезпечення ДМР Артема Благова.

Особи, які знищили монумент "Дніпровські хвилі", представились підрядниками Південного машинобудівного заводу - фактичного власника об'єкту.

В управлінні з питань охорони культурної спадщини міста повідомили, що жодного дозвільного документу на виконання будівельних робіт тут не видавали. Крім того, підрядники не розповідають, що саме вони будують. Натомість зазначають, що наразі проводять "благоустрій території".

Сьогодні, 27 березня, із самого ранку тут знову ведуться роботи з використанням спеціальної техніки. На місце викликали патрульну поліцію та муніципальну варту.

Зазначимо, що хоча створена у 1985 році скульптура має усі ознаки архітектурної пам'ятки, до відповідного держреєстру її так і не внесли. У міськраді це аргументували тим, що за старими нормами для цього об'єкт має простояти 50 років, а за законодавчою процедурою  внесенням до реєстру мали займатись його власники, тобто Південмаш.

Нагадаємо, що разом із "Дніпровськими хвилями" під будівельний майданчик поряд руйнують і фонтан, який розміщувався на цьому місці майже чотири десятки років. 

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...