App Store Google Play

Група ентузіастів з Дніпра власноруч спроектувала електромобіль

27.03.2019 12:40
Група ентузіастів з Дніпра власноруч спроектувала електромобіль

Троє чоловіків з Дніпра переробили вантажну "Таврію", що їздила на бензині, на економний та екологічний транспортний засіб. Ціна питання в порівнянні із розкрученими автобрендами геть невелика. Саморобний електрокар вже офіційно зареєстрували. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ТСН.

Перевести на електрику звичайне вітчизняне авто загорілися зробити троє чоловіків із Дніпра. Усі вони менеджери на приватному підприємстві. На механиці й електриці добре знається лише один із них. За піддослідну обралу стареньку "Таврію".

"Ми дивилися на YouTobe як переробити, що можна переробити своїми руками маючи технічну базу й обладнання. І ми вирішили що потягнемо цю тему", - зазначив один із хлопців.

Одразу вирішили, що на одному заряді автомобіль має проїжджати не менше 10 кілометрів та не повинен втратити у технічних характеристиках. На підготовку пішло три місяці, на складання авто - ще чотири. Коли нарешті саморобний електрокар поїхав, то з'ясувалося що він перевершив сподівання своїх творців. Заряду батареї вистачає на 150 кілометрів, максимальна швидкість - до 100. Проте найголовніше - вартість складання - лише 90 тисяч гривень. 

Друзі зареєстрували автівку у Державному автотранспортному проектному інституті. Столичні фахівці побачивши машину дуже здивувалися. Наступними вже дивувалися працівники сервісного центру МВС у Дніпрі - коли проводили огляд і видавали техпаспорт на саморобний електромобіль. 

"В нашому центрі це перша така переробка - міський автомобіль, який буде допомагати в бізнесі і в роботі", - зазначив адміністратор територіального сервісного центру МВС у Дніпрі Олександр Чернецький.

Раніше ця "Таврія" спалювала бензину на 6 тисяч гривень на місяць. Наразі її заряджають на безкоштовних майданчиках. Ентузіасти підрахували, що таким чином авто окупиться за півтора роки. Нині їздять на ньому по черзі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...