App Store Google Play

У Вакулівській ОТГ з'явиться медзаклад європейського зразка

26.03.2019 15:20
У Вакулівській ОТГ з'явиться медзаклад європейського зразка

На Січеславщині зводять «з нуля» амбулаторії сімейної медицини. Нині у розпалі – будівництво сучасного медзакладу у селі Вакулове Софіївського району. Фундамент вже готовий, наразі підрядники монтують металевий каркас будівлі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Мешканці усіх населених пунктів, у тому числі найвіддаленіших, мають отримувати якісну медичну допомогу. На Дніпропетровщині реконструюємо старі лікарні та будуємо нові медзаклади європейського зразка, оновлюємо обладнання. Нині зводимо в області 18 сільських амбулаторій сімейної медицини. Для кожної з них вже придбали службові авто», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Амбулаторію сімейної медицини зводять «з нуля» у селі Вакулове Софіївського району

Про своєчасну та якісну медичну допомогу мешканці села Вакулове мріяли вже давно. Раніше лікуватися доводилось у майже аварійних умовах. У старій сільській амбулаторії були проблеми з опаленням, каналізацією та водопостачанням. Застаріло і медобладнання.

«У селі є одна амбулаторія, яка надає послуги первинної медицини. Але щоб здати аналізи чи пройти обстеження, доводиться їхати в район або до обласного центру. - розповіла мешканка села Вакулове Надія Сердюченко. - Для нашого віддаленого села нова амбулаторія просто необхідна».

 Одноповерхову будівлю амбулаторії зводять на місці пустиря

«Стара лікарня розташована аж в кінці села. Коли щось заболить, то краще мені вже перетерпіти, ніж так далеко йти, майже за три кілометра, - сказала мешканка села Вакулове Олександра Лихвар.- Для нової амбулаторії обрали дуже гарне місце– майже в центрі». 

Одноповерхову будівлю амбулаторії зводять на місці пустиря. Вже готовий фундамент, нині підрядники монтують металевий каркас будівлі. Далі – візьмуться за покрівлю.

На Дніпропетровщині зводять 18 сільських амбулаторій сімейної медицини

«Дуже щасливі, що тут, у Вакуловому, будують сучасну амбулаторію. За проектом, в ній буде і лабораторія, і навіть квартира для сімейного лікаря. Для закладу вже отримали обладнання та новенький службовий автомобіль», - розповів голова Вакулівської об’єднаної територіальної громади Артур Шевцов.

Амбулаторія обслуговуватиме понад три тисячі жителів 18-ти селищ Вакулівської ОТГ.

Загалом в Україні планують звести 513 таких амбулаторій. Роботи – за рахунок субвенції із держбюджету на розвиток сільської медицини. 

Раніше повідомлялося, що у 2019 році для сільських амбулаторій Січеславщини придбали 18 автомобілів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...