App Store Google Play

У Дніпрі ветеранам російсько-української війни підвищили адресну матеріальну допомогу

26 Березня 15:00
У Дніпрі ветеранам російсько-української війни підвищили адресну матеріальну допомогу

Із цього року бюджет програми «Родина героя», яка діє у Дніпрі з 2014, збільшили на 10 мільйонів гривень. Відтак станом на сьогодні з міського бюджету на неї виділяють 32 мільйони. Про це сьогодні, 26 березня, під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро» повідомила заступниця директора департаменту соцполітики ДМР Юлія Дмитрова, передає Дніпроград.

За її словами, у цьому році також підвищили рамки виплат разової адресної матеріальної допомоги: 10 тисяч гривень отримуватимуть сім’ї загиблих героїв. Щомісячна адресна допомога сім'ям загиблих становитиме 5 мільйонів 532 тисячі на 150 сімей.

Крім того, у зв’язку із підвищенням тарифів збільшилась компенсація за житлово-комунальні послуги. Загалом у цьому році на 5,2 тисячі осіб виділили з бюджету більше 19 мільйонів гривень у порівнянні з 11,7 мільйонами у минулому році.

«Ще у цьому році ми починаємо вводити в програму дітей не лише контрактників, а й дітей добровольців, які мають відповідне посвідчення. Зараз у Дніпрі таких добровольців 90», - прокоментувала Юлія Дмитрова.

Водночас як додав лейтенант ЗСУ Кирило Недря, нині наявні проблеми, які неможливо вирішити лише збільшенням бюджету. Серед них - земельні питання, питання житла, а також психо-соціальноі адаптації.

«Нормально-правова база, яка нині існує, не має на увазі в цьому питанні комплексного підходу. У нас ці функції розпорошені між низкою владних структур. Відсутня навіть уніфікована модель реабілітації», - зазначив Кирило Недря.

Зазначимо, що нині у Дніпрі зареєстровано більше 5,6 тисяч ветеранів, але лише тих, які звернулися до соцзахистів.

«Ті учасники бойових дій, які вже закінчили службу, приходьте до своїх районних соцзахистів та ставайте на облік, щоб ми бачили вас і програма розповсюджувалася і на вас», - підсумувала заступниця директора департаменту соцполітики ДМР Юлія Дмитрова.

Раніше повідомлялося, що ще один ветеран війни на Сході країни отримав нове житло у Дніпрі.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...