App Store Google Play

У Дніпрі ветеранам російсько-української війни підвищили адресну матеріальну допомогу

26.03.2019 15:00
У Дніпрі ветеранам російсько-української війни підвищили адресну матеріальну допомогу

Із цього року бюджет програми «Родина героя», яка діє у Дніпрі з 2014, збільшили на 10 мільйонів гривень. Відтак станом на сьогодні з міського бюджету на неї виділяють 32 мільйони. Про це сьогодні, 26 березня, під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро» повідомила заступниця директора департаменту соцполітики ДМР Юлія Дмитрова, передає Дніпроград.

За її словами, у цьому році також підвищили рамки виплат разової адресної матеріальної допомоги: 10 тисяч гривень отримуватимуть сім’ї загиблих героїв. Щомісячна адресна допомога сім'ям загиблих становитиме 5 мільйонів 532 тисячі на 150 сімей.

Крім того, у зв’язку із підвищенням тарифів збільшилась компенсація за житлово-комунальні послуги. Загалом у цьому році на 5,2 тисячі осіб виділили з бюджету більше 19 мільйонів гривень у порівнянні з 11,7 мільйонами у минулому році.

«Ще у цьому році ми починаємо вводити в програму дітей не лише контрактників, а й дітей добровольців, які мають відповідне посвідчення. Зараз у Дніпрі таких добровольців 90», - прокоментувала Юлія Дмитрова.

Водночас як додав лейтенант ЗСУ Кирило Недря, нині наявні проблеми, які неможливо вирішити лише збільшенням бюджету. Серед них - земельні питання, питання житла, а також психо-соціальноі адаптації.

«Нормально-правова база, яка нині існує, не має на увазі в цьому питанні комплексного підходу. У нас ці функції розпорошені між низкою владних структур. Відсутня навіть уніфікована модель реабілітації», - зазначив Кирило Недря.

Зазначимо, що нині у Дніпрі зареєстровано більше 5,6 тисяч ветеранів, але лише тих, які звернулися до соцзахистів.

«Ті учасники бойових дій, які вже закінчили службу, приходьте до своїх районних соцзахистів та ставайте на облік, щоб ми бачили вас і програма розповсюджувалася і на вас», - підсумувала заступниця директора департаменту соцполітики ДМР Юлія Дмитрова.

Раніше повідомлялося, що ще один ветеран війни на Сході країни отримав нове житло у Дніпрі.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...