App Store Google Play

Паркувальникам за бюджетні кошти закупили планшети по 42 тисячі кожний

26.03.2019 16:00
Паркувальникам за бюджетні кошти закупили планшети по 42 тисячі кожний

Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради провела тендер на закупівлю планшетних комп`ютерів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платфлому публічних закупівель Prozorro.

За 1 002 960 грн міська рада купує 24 планшети. Ними користуватимуться муніципальні інспектори, які стежать за правильністю паркування у Дніпрі. У документації зазначється, що обладнання потрібно для фотофіксації порушень.

Переможець тендеру ТОВ "Парк Технолоджи" запропонував планшети, не вказуючи конкретну фірму. Зазначимо, що такі дії могли б стати приводом для відхилення пропозиції учасника. 

До слова, лише у сертифікатах, які надає ТОВ "Парк Технолоджи" зазначається фірма планшетів "Fieldbook", моделі K80, K101 K122. Вартість одного планшету - 41 790 гривень. Техніка відповідає класу "захищений" - не пропускає пил та воду, витримує падіння. Проте зазначимо, що необхідність таких коштвних планшетних комп'ютерів для інспекторів паркування під великим сумнівом. 

Раніше цей ТОВ "Парк Технолоджи" продав Інспеції чекові апарати на 288 тис грн. Більше участі у держзакупівлях фірма не брала. 

Нагадаємо, у Дніпрі активно діє інспекція з паркування, яка займається евакуюванням автівок, які "неправильно" припарковані. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...