App Store Google Play

Паркувальникам за бюджетні кошти закупили планшети по 42 тисячі кожний

26.03.2019 16:00
Паркувальникам за бюджетні кошти закупили планшети по 42 тисячі кожний

Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради провела тендер на закупівлю планшетних комп`ютерів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платфлому публічних закупівель Prozorro.

За 1 002 960 грн міська рада купує 24 планшети. Ними користуватимуться муніципальні інспектори, які стежать за правильністю паркування у Дніпрі. У документації зазначється, що обладнання потрібно для фотофіксації порушень.

Переможець тендеру ТОВ "Парк Технолоджи" запропонував планшети, не вказуючи конкретну фірму. Зазначимо, що такі дії могли б стати приводом для відхилення пропозиції учасника. 

До слова, лише у сертифікатах, які надає ТОВ "Парк Технолоджи" зазначається фірма планшетів "Fieldbook", моделі K80, K101 K122. Вартість одного планшету - 41 790 гривень. Техніка відповідає класу "захищений" - не пропускає пил та воду, витримує падіння. Проте зазначимо, що необхідність таких коштвних планшетних комп'ютерів для інспекторів паркування під великим сумнівом. 

Раніше цей ТОВ "Парк Технолоджи" продав Інспеції чекові апарати на 288 тис грн. Більше участі у держзакупівлях фірма не брала. 

Нагадаємо, у Дніпрі активно діє інспекція з паркування, яка займається евакуюванням автівок, які "неправильно" припарковані. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...