App Store Google Play

Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

26 Березня 12:40
Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський назвав чинники, які вплинуть на повернення Криму і Донбасу під контроль України. До них він відносить надпотужні Збройні сили, використання будапештського формату перемовин, усунення олігархів від влади та спільну національну ідею. Про це єдиний кандидат у Президенти від націоналістичних сил Руслан Кошулинський повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, на думку Кошулинського, велику увагу потрібно приділити Збройним силам України – зробити їх надпотужними та високотехнологічними, аби за їх допомогою повернути Крим і Донбас під контроль України.

Ще один чинник - зміна нормандського формату перемовин на умовно будапештський, тобто залучити до підтримки України Великої Британії та США.

Окрім цього, Руслан Кошулинський акцентував увагу на взаємодії бізнесу та влади у сучасній Україні.

«Усунення олігархату від влади надасть українцям можливість заробляти гроші в Україні та наповнювати бюджет», - зауважив Кошулинський.

Таким чином, поєднання цих чинників - єдина можливість повернути Крим і Донбас під контроль України.

«Ми зобов'язані виконати це. Ми повинні бути останнім поколінням, яке воює. Наші діти та внуки мають послуговуватися вже розкішною Україною», - додав кандидат у Президенти.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти Руслан Кошулинський підписав Меморандум про партнерство та співробітництво з Українською Асоціацією Власників Зброї. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...