App Store Google Play

Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

26.03.2019 12:40
Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський назвав чинники, які вплинуть на повернення Криму і Донбасу під контроль України. До них він відносить надпотужні Збройні сили, використання будапештського формату перемовин, усунення олігархів від влади та спільну національну ідею. Про це єдиний кандидат у Президенти від націоналістичних сил Руслан Кошулинський повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, на думку Кошулинського, велику увагу потрібно приділити Збройним силам України – зробити їх надпотужними та високотехнологічними, аби за їх допомогою повернути Крим і Донбас під контроль України.

Ще один чинник - зміна нормандського формату перемовин на умовно будапештський, тобто залучити до підтримки України Великої Британії та США.

Окрім цього, Руслан Кошулинський акцентував увагу на взаємодії бізнесу та влади у сучасній Україні.

«Усунення олігархату від влади надасть українцям можливість заробляти гроші в Україні та наповнювати бюджет», - зауважив Кошулинський.

Таким чином, поєднання цих чинників - єдина можливість повернути Крим і Донбас під контроль України.

«Ми зобов'язані виконати це. Ми повинні бути останнім поколінням, яке воює. Наші діти та внуки мають послуговуватися вже розкішною Україною», - додав кандидат у Президенти.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти Руслан Кошулинський підписав Меморандум про партнерство та співробітництво з Українською Асоціацією Власників Зброї. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...