App Store Google Play

Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

26.03.2019 12:40
Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський назвав чинники, які вплинуть на повернення Криму і Донбасу під контроль України. До них він відносить надпотужні Збройні сили, використання будапештського формату перемовин, усунення олігархів від влади та спільну національну ідею. Про це єдиний кандидат у Президенти від націоналістичних сил Руслан Кошулинський повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, на думку Кошулинського, велику увагу потрібно приділити Збройним силам України – зробити їх надпотужними та високотехнологічними, аби за їх допомогою повернути Крим і Донбас під контроль України.

Ще один чинник - зміна нормандського формату перемовин на умовно будапештський, тобто залучити до підтримки України Великої Британії та США.

Окрім цього, Руслан Кошулинський акцентував увагу на взаємодії бізнесу та влади у сучасній Україні.

«Усунення олігархату від влади надасть українцям можливість заробляти гроші в Україні та наповнювати бюджет», - зауважив Кошулинський.

Таким чином, поєднання цих чинників - єдина можливість повернути Крим і Донбас під контроль України.

«Ми зобов'язані виконати це. Ми повинні бути останнім поколінням, яке воює. Наші діти та внуки мають послуговуватися вже розкішною Україною», - додав кандидат у Президенти.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти Руслан Кошулинський підписав Меморандум про партнерство та співробітництво з Українською Асоціацією Власників Зброї. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...