App Store Google Play

Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

26 Березня 12:40
Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський назвав чинники, які вплинуть на повернення Криму і Донбасу під контроль України. До них він відносить надпотужні Збройні сили, використання будапештського формату перемовин, усунення олігархів від влади та спільну національну ідею. Про це єдиний кандидат у Президенти від націоналістичних сил Руслан Кошулинський повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, на думку Кошулинського, велику увагу потрібно приділити Збройним силам України – зробити їх надпотужними та високотехнологічними, аби за їх допомогою повернути Крим і Донбас під контроль України.

Ще один чинник - зміна нормандського формату перемовин на умовно будапештський, тобто залучити до підтримки України Великої Британії та США.

Окрім цього, Руслан Кошулинський акцентував увагу на взаємодії бізнесу та влади у сучасній Україні.

«Усунення олігархату від влади надасть українцям можливість заробляти гроші в Україні та наповнювати бюджет», - зауважив Кошулинський.

Таким чином, поєднання цих чинників - єдина можливість повернути Крим і Донбас під контроль України.

«Ми зобов'язані виконати це. Ми повинні бути останнім поколінням, яке воює. Наші діти та внуки мають послуговуватися вже розкішною Україною», - додав кандидат у Президенти.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти Руслан Кошулинський підписав Меморандум про партнерство та співробітництво з Українською Асоціацією Власників Зброї. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...