App Store Google Play

Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

26.03.2019 12:40
Ми маємо бути останнім поколінням, яке воює за Україну, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський назвав чинники, які вплинуть на повернення Криму і Донбасу під контроль України. До них він відносить надпотужні Збройні сили, використання будапештського формату перемовин, усунення олігархів від влади та спільну національну ідею. Про це єдиний кандидат у Президенти від націоналістичних сил Руслан Кошулинський повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, на думку Кошулинського, велику увагу потрібно приділити Збройним силам України – зробити їх надпотужними та високотехнологічними, аби за їх допомогою повернути Крим і Донбас під контроль України.

Ще один чинник - зміна нормандського формату перемовин на умовно будапештський, тобто залучити до підтримки України Великої Британії та США.

Окрім цього, Руслан Кошулинський акцентував увагу на взаємодії бізнесу та влади у сучасній Україні.

«Усунення олігархату від влади надасть українцям можливість заробляти гроші в Україні та наповнювати бюджет», - зауважив Кошулинський.

Таким чином, поєднання цих чинників - єдина можливість повернути Крим і Донбас під контроль України.

«Ми зобов'язані виконати це. Ми повинні бути останнім поколінням, яке воює. Наші діти та внуки мають послуговуватися вже розкішною Україною», - додав кандидат у Президенти.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти Руслан Кошулинський підписав Меморандум про партнерство та співробітництво з Українською Асоціацією Власників Зброї. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...