App Store Google Play

За минулий рік АТ "Дніпровагонрембуд" отримало збитків на суму 14 мільйонів грн

25.03.2019 14:40
За минулий рік АТ "Дніпровагонрембуд" отримало збитків на суму 14 мільйонів грн

За минулий рік АТ "Дніпропетровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів" ("Дніпровагонрембуд") отримало, за попередніми даними, чистий збиток в розмірі 14 млн грн, тоді як роком раніше чистий прибуток складав 32,32 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Так, основним видом діяльності "Дніпровагонрембуд" є капітальний і капітально-відновлювальний ремонт пасажирських вагонів, а також їх модернізація.

Як повідомляється, у 2017 році компанія отримала понад 32 млн. грн. чистого прибутку, а роком раніше чистий збиток становив 185,62 млн грн. Також у 2017 році завод збільшив чистий дохід від реалізації на 59,4% в порівнянні з попереднім роком, до 320,53 млн грн. Завод капітально відремонтував і модернізував 35 пасажирських вагонів (на 290,5 млн грн) і провів ремонт 466 вантажних піввагонів.

За інформацією підприємства, за 2018 рік воно скоротило поточні зобов'язання на 7,2% - до 451,14 млн грн, а довгострокові зросли на 6%, склавши 6,28 млн грн.

Відомо, що вартість активів "Дніпровагонрембуд" скоротилася майже на 20% - до 192,48 млн грн, в тому числі сумарна дебіторська заборгованість склала 58,22 млн. грн. (на 34,6% менше).

За даними НКЦБФР, на третій квартал 2018 року понад 98,8% акцій ПАТ належить венчурному закритому корпоративному інвестфонду "Унібудінвест", афільованому з бізнесменом Леонідом Юрушевим. Директором підприємства з 1 березня поточного року призначений екс-директор з виробництва підприємства Дмитро Черченко замість Леоніда Таслицького, який обіймав цю посаду 9 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...