App Store Google Play

Відключення Аульського водоводу від електроенергії – пряма загроза нацбезпеці, - Андрій Денисенко

25.03.2019 16:00
Відключення Аульського водоводу від електроенергії – пряма загроза нацбезпеці, - Андрій Денисенко

Народний депутат України Андрій Денисенко наголосив на тому, що можливе відключення Аульського водоводу від електроенергії може призвести до кризи та є прямою загрозою національній безпеці держави. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Відключення водоканалу може відбутися вже завтра, через що понад 2 мільйони мешканців Січеславщини залишаться без водопостачання. Зокрема, Аульський водовід обслуговує такі великі міста як Кам’янське та Дніпро.

«Понад 2 мільйони мешканців Січеславщини можуть лишитися без питної води, якщо завтра енергопостачальник-монополіст відключить Аульський водовід від електрики. Це пряма загроза національній безпеці, загроза життю і здоров‘ю мільйонів громадян! Вбачаю в діях державної енергопостачальної компанії під час війни та перед виборами ознаки диверсійної діяльності, спрямованої на підрив економічної ситуації та організацію соціального вибуху», - зазначив Андрій Денисенко.

Задля того, щоб запобігти можливій соціально-економічній кризі, народний депутат звернувся до постачальника «останньої надїі» ДП «Укрінтеренерго» із закликом відкликати попередження про відключення Аульського водоводу.

Окрім цього, Денисенко направив вимогу до СБУ ініціювати проведення перевірки фактів та обставин кризової ситуації та притягнути до відповідальності винних.

«Щоби запобігти масштабній екологічній катастрофі, я оперативно звернувся до керівництва ДП ЗД "Укрінтеренерго" та Служби безпеки України. Зараз зусиллями всіх органів влади треба забезпечити безперебійне енергопостачання Аульського водоводу, щоби Дніпро і область були з питною водою», - додав Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що під загрозою відключення від електроенергії перебувають 59 підриємств Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...