App Store Google Play

Відключення Аульського водоводу від електроенергії – пряма загроза нацбезпеці, - Андрій Денисенко

25.03.2019 16:00
Відключення Аульського водоводу від електроенергії – пряма загроза нацбезпеці, - Андрій Денисенко

Народний депутат України Андрій Денисенко наголосив на тому, що можливе відключення Аульського водоводу від електроенергії може призвести до кризи та є прямою загрозою національній безпеці держави. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Відключення водоканалу може відбутися вже завтра, через що понад 2 мільйони мешканців Січеславщини залишаться без водопостачання. Зокрема, Аульський водовід обслуговує такі великі міста як Кам’янське та Дніпро.

«Понад 2 мільйони мешканців Січеславщини можуть лишитися без питної води, якщо завтра енергопостачальник-монополіст відключить Аульський водовід від електрики. Це пряма загроза національній безпеці, загроза життю і здоров‘ю мільйонів громадян! Вбачаю в діях державної енергопостачальної компанії під час війни та перед виборами ознаки диверсійної діяльності, спрямованої на підрив економічної ситуації та організацію соціального вибуху», - зазначив Андрій Денисенко.

Задля того, щоб запобігти можливій соціально-економічній кризі, народний депутат звернувся до постачальника «останньої надїі» ДП «Укрінтеренерго» із закликом відкликати попередження про відключення Аульського водоводу.

Окрім цього, Денисенко направив вимогу до СБУ ініціювати проведення перевірки фактів та обставин кризової ситуації та притягнути до відповідальності винних.

«Щоби запобігти масштабній екологічній катастрофі, я оперативно звернувся до керівництва ДП ЗД "Укрінтеренерго" та Служби безпеки України. Зараз зусиллями всіх органів влади треба забезпечити безперебійне енергопостачання Аульського водоводу, щоби Дніпро і область були з питною водою», - додав Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що під загрозою відключення від електроенергії перебувають 59 підриємств Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...