App Store Google Play

Нові вікна, дах та система опалення: у Чаплиному реконструюють опорну школу

25 Березня 13:00
Нові вікна, дах та система опалення: у Чаплиному реконструюють опорну школу

Тепла, яскрава, сучасна. Такою буде опорна школа у селищі Чаплине після реконструкції. Заклад оновлює Дніпропетровська облдержадміністрація. Підрядники вже замінили вікна та систему опалення, нині облаштовують новий дах. Згодом – стануть до ремонту класів та коридорів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

«У кожному районі області облаштовуємо нові школи, садочки, спортмайданчики. Кожен заклад – відповідає вимогам часу. Особлива увага  – енергоефективності, інклюзивності, затишку. У 2019-му розпочали реконструкцію Чаплинської опорної школи», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

В опорній школі у Чаплиному замінять все – від даху до електромережі.

Розпочали реконструкцію Чаплинської опорної школи

«У 2016 році наш заклад став опорним. Ми відразу відчули підтримку держави – отримали новий шкільний автобус, комп’ютерний та лінгафонний класи, п’ять інтерактивних кабінетів – з математики, фізики, хімії, біології та географії. Для першачків – планшети і копіювальний центр для початкових класів. Тепер заняття проходять більш змістовно та цікаво. А нині розпочався капітальний ремонт будівлі», – радіє директор Чапинської опорної школи Ірина Бондарчук. 

Підрядники вже замінили систему опалення та вікна – встановили понад 150 нових двокамерних склопакетів. Розпочали облаштування даху.

 Фасад утеплять

Фасад утеплять, він буде вентильований – завдяки цьому в будівлі підтримуватимуть необхідну температуру. Родзинка – яскраві фарби – дизайн школи оновлять і ззовні, і всередині.

«Дуже важливо, що школу реконструюють. Буде класно, якщо у класах з’являться різнокольорові барви. Я бачила, як оновили інші школи в нашій області і мені сподобалось, – поділилася учениця 10 класу Чаплинської школи Дар’я Щепець. – Я займаюся танцями. Хотіла б, щоб наш хореографічний клас також осучаснили. Ми багато тренуємося і перемагаємо на різних змаганнях. Комфортні умови допомогли б нам займатися з ще більшим натхненням».  

 Умови покращують для 325 учнів

«Хочу, аби наша школа була яскравою та гарною, щоб було різне сучасне обладнання», – сказав учень 9 класу Чаплинської школи Євген Рева.

Чаплинську школу звели у  1996 році. Нині там навчаються 325 дітей.  

Раніше повідомлялося, що в Апостолівській школі проводиться яскрава реконструкція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...