App Store Google Play

Нове керівництво історичного музею закрило три виставкові зали бо будівля потребує ремонту

25.03.2019 15:00
Нове керівництво історичного музею закрило три виставкові зали бо будівля потребує ремонту

Нове керівництво історичного музею ім. Яворницького у Дніпрі закрило три виставкові зали. Сьогодні, 25 березня, під час прес-конференції в.о. директора музею Юлія Пісчанська заявила, що будівля музею знаходиться у ганебному стані, тому потребує масштабної багатомільйонної реконструкції, передає Дніпроград. 

Три виставкові зали у музеї зачинені вже півтора місяці. Юлія Пісчанська розповіла, що взимку, коли почав танути на даху сніг, вода через тріщини просочилася у приміщення і розмила всередині ліпнину. 

"До нас виникла низка питань про те, чому закриті зали. Після зими розмокла частина стелі почала обсипатися. Експонати не постраждали. Але ми закрили тимчасово зали", - повідомила вона. 

Пісчанська наголосила, що музей не знав капітального ремонту з моменту його відкриття. При цьому точної дати відкриття музею, керівниця не знає. За її словами - чи то 1974, чи то 1975 року. 

 "Я не можу пояснити причину такого ставлення до центру культури. Це питання не до нас, адже ми користувачі. Це питання до обласної ради, яка є власником будівлі", - зазначила директорка. 

Юлія Пісчанська також розповіла, що ремонтні роботи історичного музею будуть не дешеві. Фінансування проекту з реконструкції буде вирішуватися на наступній сесії обласної ради. Тільки на експертизу у музеї хочуть втратити 270 тис грн.

"Це не така вже й велика сума, тому ми сподіваємося отримати її вже у квітні. Далі необхідні проект робіт, який також коштує грошей. Зазвичай це дорожче ніж експертиза. Після цього вже сама реконструкція", - пояснила вона. 

За словами керівниці реконструкції також потребують й інші філії музею, зокрема, музей "Літературне Придніпров'я".

Нагадаємо, що раніше в історичному музеї за налаштування WI-FI заплатили 80 тисяч гривень.

Окрім цього, в музеї вирішили провести тімбілдінг з барабанами за 190 тисяч гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...