App Store Google Play

Мінус один заклад освіти у Дніпрі: "Будинок учителя" перебуває під загрозою ліквідації

25 Березня 17:40
Мінус один заклад освіти у Дніпрі: "Будинок учителя" перебуває під загрозою ліквідації

У Дніпрі збираються ліквідувати ще один заклад освіти - КЗО «Будинок учителя» Дніпровської міської ради (площ. Успенська, б. 14, м. Дніпро). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активіста Михайла Яценка у Facebook.

«По-перше, назва говорить сама за себе, це «серце освітнього процесу міста», заклад охоплює всі засади організаційної будівлі, де кожний освітянин міста Дніпра знайде порозуміння та прийме участь у освітньому процесі. Працюючі педагоги, педагоги – пенсіонери, батьки знають цей заклад освіти. Більше 100 дітей відвідують гуртки, створені у цьому закладі. Шикарна актова зала, приймає творчі колективи нашого міста, вся будівля цього закладу буквально «пронизана» творчим духом дітей, які вперше у житті вийшли саме тут на сцену», - зазначає Яценко.

Також відомо, що сама будівля має сторічну архітектурну історію: останні 55 років тут знаходиться «Будинок учителя». Однак весь квартал (в межах вул. Михайла Коцюбинського, вул. Ламана, вул. Баумана, площ. Успенська) визначений на генеральному плані забудови міста як – розміщення багатофункціонального комплексу в кварталі, замовник ПрАТ «АГРА».

На сьогодні вже є рішення виконкому міста Дніпра № 1152 від 20.11.2018 «Про передачу вищезазначеної будівлі з балансу Департаменту гуманітарної політики на баланс КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю»». Тобто будівля вже не знаходиться на балансі профільного департаменту.  

«Найцікавіше те, що обґрунтуванням такого кроку є те, що керівник департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Сушко Ксенія вважає, що це вирішує питання фінансових витрат закладу, і як завжди це буває – ефективне використання об’єктів нерухомості комунальної форми власності», - додав активіст.

 

 

Проект рішення Дніпровської міської ради щодо ліквідації «Будинку учителя» вже публікувався у грудні 2018р. Однак згодом його було видалено. 

"От взагалі не розумію, невже ліквідація закладу освіти це і є ефективне використання об’єктів нерухомості які перебувають на балансі відповідного департаменту", - обурюється Михайло Яценко.

Також активіст заявив, що Дніпро - фаворит у рейтингу кількості ліквідованих закладів за період останньої каденції міської ради: ліквідовано 9 закладів, а створено – 1.

Нагадаємо, що унікальна лікарня Червоного Хреста в Дніпрі пала жертвою збагачення забудовників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...