App Store Google Play

Мінус один заклад освіти у Дніпрі: "Будинок учителя" перебуває під загрозою ліквідації

25.03.2019 17:40
Мінус один заклад освіти у Дніпрі: "Будинок учителя" перебуває під загрозою ліквідації

У Дніпрі збираються ліквідувати ще один заклад освіти - КЗО «Будинок учителя» Дніпровської міської ради (площ. Успенська, б. 14, м. Дніпро). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активіста Михайла Яценка у Facebook.

«По-перше, назва говорить сама за себе, це «серце освітнього процесу міста», заклад охоплює всі засади організаційної будівлі, де кожний освітянин міста Дніпра знайде порозуміння та прийме участь у освітньому процесі. Працюючі педагоги, педагоги – пенсіонери, батьки знають цей заклад освіти. Більше 100 дітей відвідують гуртки, створені у цьому закладі. Шикарна актова зала, приймає творчі колективи нашого міста, вся будівля цього закладу буквально «пронизана» творчим духом дітей, які вперше у житті вийшли саме тут на сцену», - зазначає Яценко.

Також відомо, що сама будівля має сторічну архітектурну історію: останні 55 років тут знаходиться «Будинок учителя». Однак весь квартал (в межах вул. Михайла Коцюбинського, вул. Ламана, вул. Баумана, площ. Успенська) визначений на генеральному плані забудови міста як – розміщення багатофункціонального комплексу в кварталі, замовник ПрАТ «АГРА».

На сьогодні вже є рішення виконкому міста Дніпра № 1152 від 20.11.2018 «Про передачу вищезазначеної будівлі з балансу Департаменту гуманітарної політики на баланс КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю»». Тобто будівля вже не знаходиться на балансі профільного департаменту.  

«Найцікавіше те, що обґрунтуванням такого кроку є те, що керівник департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Сушко Ксенія вважає, що це вирішує питання фінансових витрат закладу, і як завжди це буває – ефективне використання об’єктів нерухомості комунальної форми власності», - додав активіст.

 

 

Проект рішення Дніпровської міської ради щодо ліквідації «Будинку учителя» вже публікувався у грудні 2018р. Однак згодом його було видалено. 

"От взагалі не розумію, невже ліквідація закладу освіти це і є ефективне використання об’єктів нерухомості які перебувають на балансі відповідного департаменту", - обурюється Михайло Яценко.

Також активіст заявив, що Дніпро - фаворит у рейтингу кількості ліквідованих закладів за період останньої каденції міської ради: ліквідовано 9 закладів, а створено – 1.

Нагадаємо, що унікальна лікарня Червоного Хреста в Дніпрі пала жертвою збагачення забудовників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...