App Store Google Play

Мінус один заклад освіти у Дніпрі: "Будинок учителя" перебуває під загрозою ліквідації

25 Березня 17:40
Мінус один заклад освіти у Дніпрі: "Будинок учителя" перебуває під загрозою ліквідації

У Дніпрі збираються ліквідувати ще один заклад освіти - КЗО «Будинок учителя» Дніпровської міської ради (площ. Успенська, б. 14, м. Дніпро). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активіста Михайла Яценка у Facebook.

«По-перше, назва говорить сама за себе, це «серце освітнього процесу міста», заклад охоплює всі засади організаційної будівлі, де кожний освітянин міста Дніпра знайде порозуміння та прийме участь у освітньому процесі. Працюючі педагоги, педагоги – пенсіонери, батьки знають цей заклад освіти. Більше 100 дітей відвідують гуртки, створені у цьому закладі. Шикарна актова зала, приймає творчі колективи нашого міста, вся будівля цього закладу буквально «пронизана» творчим духом дітей, які вперше у житті вийшли саме тут на сцену», - зазначає Яценко.

Також відомо, що сама будівля має сторічну архітектурну історію: останні 55 років тут знаходиться «Будинок учителя». Однак весь квартал (в межах вул. Михайла Коцюбинського, вул. Ламана, вул. Баумана, площ. Успенська) визначений на генеральному плані забудови міста як – розміщення багатофункціонального комплексу в кварталі, замовник ПрАТ «АГРА».

На сьогодні вже є рішення виконкому міста Дніпра № 1152 від 20.11.2018 «Про передачу вищезазначеної будівлі з балансу Департаменту гуманітарної політики на баланс КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю»». Тобто будівля вже не знаходиться на балансі профільного департаменту.  

«Найцікавіше те, що обґрунтуванням такого кроку є те, що керівник департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Сушко Ксенія вважає, що це вирішує питання фінансових витрат закладу, і як завжди це буває – ефективне використання об’єктів нерухомості комунальної форми власності», - додав активіст.

 

 

Проект рішення Дніпровської міської ради щодо ліквідації «Будинку учителя» вже публікувався у грудні 2018р. Однак згодом його було видалено. 

"От взагалі не розумію, невже ліквідація закладу освіти це і є ефективне використання об’єктів нерухомості які перебувають на балансі відповідного департаменту", - обурюється Михайло Яценко.

Також активіст заявив, що Дніпро - фаворит у рейтингу кількості ліквідованих закладів за період останньої каденції міської ради: ліквідовано 9 закладів, а створено – 1.

Нагадаємо, що унікальна лікарня Червоного Хреста в Дніпрі пала жертвою збагачення забудовників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...