App Store Google Play

До Дніпра завітали представники суспільного руху "Люди важливі"

24.03.2019 19:00
До Дніпра завітали представники суспільного руху "Люди важливі"

Сьогодні, 24 березня, у Дніпрі в "I Cultural Business Hub" пройшла зустріч із представниками суспільного руху "Люди важливі". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Близько сотні дніпрян прийшли поспілкуватися з учасниками руху, які позиціонують себе як шукачі "генераторів змін" в країні. Під час зустрічі присутнім презентували ініціативу "Кадровий резерв України", у рамках якої планується підготувати близько 1 тисяч професіоналів для подальшої роботи в органах виконавчої та законодавчої влади, а також в органах місцевого самоврядування.

Заступник Міністра економрозвитку та торгівлі Макс Нефьодов зазначив, що рух «Люди важливі» – доказ того, що існує реальний суспільний запит на зміни.

"Якщо ми хочемо інших результатів, якщо хочемо змінити інституції, ми маємо наповнювати їх новими людьми, які будуть працювати за іншими правилами і принципами. Ініціатива "Кадровий резерв" покликана професійно підготувати людей, які потім використовуватимуть здобуті знання в органах влади, щоб змінити країну на краще", - зазначив Макс Нефьодов.

Дніпрянам також нагадали, що головні рушії реформ — це в першу чергу люди.

"Саме українці мають сформувати важку бригаду управлінців та передати досвід і запалити енергією тисячі громадян, які готові разом боротися за сучасну Україну, з розвинутим місцевим самоврядуванням, з сильним Парламентом та правосуддям", - зазначив заступник керівника Стратегічної групи радників з підтримки реформ Павло Кухта. 

Долучитися до "Кадрового резерву" може будь-хто. Вже з 1 квітня розпочнеться етап співбесід, тестування, визначення амбіцій і можливостей кандидатів. Обов'язковою умовою для участі в навчанні є підтримка "Маніфесту українських лібералів" та заповнення там відповідної анкети.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...