App Store Google Play

До Дніпра завітали представники суспільного руху "Люди важливі"

24 Березня 19:00
До Дніпра завітали представники суспільного руху "Люди важливі"

Сьогодні, 24 березня, у Дніпрі в "I Cultural Business Hub" пройшла зустріч із представниками суспільного руху "Люди важливі". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Близько сотні дніпрян прийшли поспілкуватися з учасниками руху, які позиціонують себе як шукачі "генераторів змін" в країні. Під час зустрічі присутнім презентували ініціативу "Кадровий резерв України", у рамках якої планується підготувати близько 1 тисяч професіоналів для подальшої роботи в органах виконавчої та законодавчої влади, а також в органах місцевого самоврядування.

Заступник Міністра економрозвитку та торгівлі Макс Нефьодов зазначив, що рух «Люди важливі» – доказ того, що існує реальний суспільний запит на зміни.

"Якщо ми хочемо інших результатів, якщо хочемо змінити інституції, ми маємо наповнювати їх новими людьми, які будуть працювати за іншими правилами і принципами. Ініціатива "Кадровий резерв" покликана професійно підготувати людей, які потім використовуватимуть здобуті знання в органах влади, щоб змінити країну на краще", - зазначив Макс Нефьодов.

Дніпрянам також нагадали, що головні рушії реформ — це в першу чергу люди.

"Саме українці мають сформувати важку бригаду управлінців та передати досвід і запалити енергією тисячі громадян, які готові разом боротися за сучасну Україну, з розвинутим місцевим самоврядуванням, з сильним Парламентом та правосуддям", - зазначив заступник керівника Стратегічної групи радників з підтримки реформ Павло Кухта. 

Долучитися до "Кадрового резерву" може будь-хто. Вже з 1 квітня розпочнеться етап співбесід, тестування, визначення амбіцій і можливостей кандидатів. Обов'язковою умовою для участі в навчанні є підтримка "Маніфесту українських лібералів" та заповнення там відповідної анкети.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...