App Store Google Play

До Дніпра завітали представники суспільного руху "Люди важливі"

24 Березня 19:00
До Дніпра завітали представники суспільного руху "Люди важливі"

Сьогодні, 24 березня, у Дніпрі в "I Cultural Business Hub" пройшла зустріч із представниками суспільного руху "Люди важливі". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Близько сотні дніпрян прийшли поспілкуватися з учасниками руху, які позиціонують себе як шукачі "генераторів змін" в країні. Під час зустрічі присутнім презентували ініціативу "Кадровий резерв України", у рамках якої планується підготувати близько 1 тисяч професіоналів для подальшої роботи в органах виконавчої та законодавчої влади, а також в органах місцевого самоврядування.

Заступник Міністра економрозвитку та торгівлі Макс Нефьодов зазначив, що рух «Люди важливі» – доказ того, що існує реальний суспільний запит на зміни.

"Якщо ми хочемо інших результатів, якщо хочемо змінити інституції, ми маємо наповнювати їх новими людьми, які будуть працювати за іншими правилами і принципами. Ініціатива "Кадровий резерв" покликана професійно підготувати людей, які потім використовуватимуть здобуті знання в органах влади, щоб змінити країну на краще", - зазначив Макс Нефьодов.

Дніпрянам також нагадали, що головні рушії реформ — це в першу чергу люди.

"Саме українці мають сформувати важку бригаду управлінців та передати досвід і запалити енергією тисячі громадян, які готові разом боротися за сучасну Україну, з розвинутим місцевим самоврядуванням, з сильним Парламентом та правосуддям", - зазначив заступник керівника Стратегічної групи радників з підтримки реформ Павло Кухта. 

Долучитися до "Кадрового резерву" може будь-хто. Вже з 1 квітня розпочнеться етап співбесід, тестування, визначення амбіцій і можливостей кандидатів. Обов'язковою умовою для участі в навчанні є підтримка "Маніфесту українських лібералів" та заповнення там відповідної анкети.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...