App Store Google Play

Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

23.03.2019 11:15
Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський вважає, що Укроборонпром - паразитарний орган, який нічого не виробляє та ні за що не відповідає. Він був створений Азаровим і Януковичем спеціально для знищення української армії та руйнування військово-промислового комплексу. А  нова влада замість того, щоб зруйнувати цю злочинну схему, очолила її сама. Про це Кошулинський заявив під час ефіру в телепередачі «Право на владу», передає Дніпроград.

Так, за словами Кошулинського, Укроборонпром був спеціально створений для руйнації Збройних сил та  військово-промислових комплексів України. 

«У свої часи цей орган створили Віктор Янукович та Микола Азаров. Нова влада, яка прийшла, мала ліквідувати цей паразитуючий орган. Однак вони просто сіли на ту саму схему, на якій сидів Азаров. Вони збагачувались по його схемі», - зауважив Кошулинський.

На його думку, теперішня влада має справу не лише з несплатою податків . Вона має справу з державною зрадою.

«Там же точно 111 стаття Кримінального Кодексу України – державна зрада. І справа навіть не у грошах, а у покладених життях.», - додав Кошулинський.

Він зазначив, що з огляду на статистику, кількість замовлень на виготовлення військової техніки в Україні зменшилася учетверо. Відповідно в РФ цей показник учетверо зріс .

«Тому виникає питання безпосередньо до Служби безпеки України: чому? Хто дав право?», - таким риторичним питанням підбив підсумок Кошулинський.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський планує зазначити в усіх юридичних документах, що Україна є правонаступницею Української Народної Республіки для повернення колишніх кордонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...