App Store Google Play

Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

23.03.2019 11:15
Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський вважає, що Укроборонпром - паразитарний орган, який нічого не виробляє та ні за що не відповідає. Він був створений Азаровим і Януковичем спеціально для знищення української армії та руйнування військово-промислового комплексу. А  нова влада замість того, щоб зруйнувати цю злочинну схему, очолила її сама. Про це Кошулинський заявив під час ефіру в телепередачі «Право на владу», передає Дніпроград.

Так, за словами Кошулинського, Укроборонпром був спеціально створений для руйнації Збройних сил та  військово-промислових комплексів України. 

«У свої часи цей орган створили Віктор Янукович та Микола Азаров. Нова влада, яка прийшла, мала ліквідувати цей паразитуючий орган. Однак вони просто сіли на ту саму схему, на якій сидів Азаров. Вони збагачувались по його схемі», - зауважив Кошулинський.

На його думку, теперішня влада має справу не лише з несплатою податків . Вона має справу з державною зрадою.

«Там же точно 111 стаття Кримінального Кодексу України – державна зрада. І справа навіть не у грошах, а у покладених життях.», - додав Кошулинський.

Він зазначив, що з огляду на статистику, кількість замовлень на виготовлення військової техніки в Україні зменшилася учетверо. Відповідно в РФ цей показник учетверо зріс .

«Тому виникає питання безпосередньо до Служби безпеки України: чому? Хто дав право?», - таким риторичним питанням підбив підсумок Кошулинський.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський планує зазначити в усіх юридичних документах, що Україна є правонаступницею Української Народної Республіки для повернення колишніх кордонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...