App Store Google Play

Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

23.03.2019 11:15
Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський вважає, що Укроборонпром - паразитарний орган, який нічого не виробляє та ні за що не відповідає. Він був створений Азаровим і Януковичем спеціально для знищення української армії та руйнування військово-промислового комплексу. А  нова влада замість того, щоб зруйнувати цю злочинну схему, очолила її сама. Про це Кошулинський заявив під час ефіру в телепередачі «Право на владу», передає Дніпроград.

Так, за словами Кошулинського, Укроборонпром був спеціально створений для руйнації Збройних сил та  військово-промислових комплексів України. 

«У свої часи цей орган створили Віктор Янукович та Микола Азаров. Нова влада, яка прийшла, мала ліквідувати цей паразитуючий орган. Однак вони просто сіли на ту саму схему, на якій сидів Азаров. Вони збагачувались по його схемі», - зауважив Кошулинський.

На його думку, теперішня влада має справу не лише з несплатою податків . Вона має справу з державною зрадою.

«Там же точно 111 стаття Кримінального Кодексу України – державна зрада. І справа навіть не у грошах, а у покладених життях.», - додав Кошулинський.

Він зазначив, що з огляду на статистику, кількість замовлень на виготовлення військової техніки в Україні зменшилася учетверо. Відповідно в РФ цей показник учетверо зріс .

«Тому виникає питання безпосередньо до Служби безпеки України: чому? Хто дав право?», - таким риторичним питанням підбив підсумок Кошулинський.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський планує зазначити в усіх юридичних документах, що Україна є правонаступницею Української Народної Республіки для повернення колишніх кордонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...