App Store Google Play

Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

23 Березня 11:15
Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський вважає, що Укроборонпром - паразитарний орган, який нічого не виробляє та ні за що не відповідає. Він був створений Азаровим і Януковичем спеціально для знищення української армії та руйнування військово-промислового комплексу. А  нова влада замість того, щоб зруйнувати цю злочинну схему, очолила її сама. Про це Кошулинський заявив під час ефіру в телепередачі «Право на владу», передає Дніпроград.

Так, за словами Кошулинського, Укроборонпром був спеціально створений для руйнації Збройних сил та  військово-промислових комплексів України. 

«У свої часи цей орган створили Віктор Янукович та Микола Азаров. Нова влада, яка прийшла, мала ліквідувати цей паразитуючий орган. Однак вони просто сіли на ту саму схему, на якій сидів Азаров. Вони збагачувались по його схемі», - зауважив Кошулинський.

На його думку, теперішня влада має справу не лише з несплатою податків . Вона має справу з державною зрадою.

«Там же точно 111 стаття Кримінального Кодексу України – державна зрада. І справа навіть не у грошах, а у покладених життях.», - додав Кошулинський.

Він зазначив, що з огляду на статистику, кількість замовлень на виготовлення військової техніки в Україні зменшилася учетверо. Відповідно в РФ цей показник учетверо зріс .

«Тому виникає питання безпосередньо до Служби безпеки України: чому? Хто дав право?», - таким риторичним питанням підбив підсумок Кошулинський.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський планує зазначити в усіх юридичних документах, що Україна є правонаступницею Української Народної Республіки для повернення колишніх кордонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...