App Store Google Play

Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

23 Березня 11:15
Укроборонпром - паразитарний орган для знищення української армії, - Руслан Кошулинський

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський вважає, що Укроборонпром - паразитарний орган, який нічого не виробляє та ні за що не відповідає. Він був створений Азаровим і Януковичем спеціально для знищення української армії та руйнування військово-промислового комплексу. А  нова влада замість того, щоб зруйнувати цю злочинну схему, очолила її сама. Про це Кошулинський заявив під час ефіру в телепередачі «Право на владу», передає Дніпроград.

Так, за словами Кошулинського, Укроборонпром був спеціально створений для руйнації Збройних сил та  військово-промислових комплексів України. 

«У свої часи цей орган створили Віктор Янукович та Микола Азаров. Нова влада, яка прийшла, мала ліквідувати цей паразитуючий орган. Однак вони просто сіли на ту саму схему, на якій сидів Азаров. Вони збагачувались по його схемі», - зауважив Кошулинський.

На його думку, теперішня влада має справу не лише з несплатою податків . Вона має справу з державною зрадою.

«Там же точно 111 стаття Кримінального Кодексу України – державна зрада. І справа навіть не у грошах, а у покладених життях.», - додав Кошулинський.

Він зазначив, що з огляду на статистику, кількість замовлень на виготовлення військової техніки в Україні зменшилася учетверо. Відповідно в РФ цей показник учетверо зріс .

«Тому виникає питання безпосередньо до Служби безпеки України: чому? Хто дав право?», - таким риторичним питанням підбив підсумок Кошулинський.

Раніше повідомлялося, що кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський планує зазначити в усіх юридичних документах, що Україна є правонаступницею Української Народної Республіки для повернення колишніх кордонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...