App Store Google Play

У Верхівцевому виявили та ліквідували незаконний гральний бізнес

22 Березня 09:20
У Верхівцевому виявили та ліквідували незаконний гральний бізнес

У Верхівцевому активісти виявили незаконний ігровий бізнес. І хоч адміністраторка запевняла, що з документами все добре, все ж активісти вирішили звернутися до поліції. Згодом була отримана ухвала суду щодо вилучення вказаних ігрових автоматів та всього ігрового обладнання до вироку судової експертизи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку депутата Верхньодоніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Як зазначається, ще місяць тому, Артем Кравченко разом з активістами та представниками ГФ «Національні Дружини» перевірили так заклад «КОСМОЛОТ» у Верхівцеві. Це місце, де, за інформацією активістів, дуже активно почав розвиватися гральний бізнес.

«І хоча адміністратор нас запевнила, що з документами у них все як слід, що їх уже хтось перевіряв, я все-таки вирішив викликати поліцію», - повідомив депутат.

З огляду на підозру він подав заяву до правоохоронних органів. Слідчий допитала свідків та працівників закладу. Відкрили ЕРДР. Протягом тижня була отримана Ухвала суду щодо вилучення вказаних ігрових автоматів та всього ігрового обладнання (комп’ютерне обладнання, флеш носії, супутнє обладнання) і зараз усе це зберігається в районному відділку поліції, очікуючи на судову експертизу.

«Днями отримав лист повідомлення від начальника Верхньодніпровського ВП ЖВП ГУНП у Дніпропетровській області, підполковника поліції А. І. Харченко щодо внесення відомостей до ЄРДР за № 12019040430000158 за ознаками злочину передбаченого ст.203–2 ч.1. за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом ТОВ «Космолот» та про вилучення комп’ютерної техніки для відповідної судової експертизи. Окрім того Харченко А.І. повідомив мене, що на даний час проводяться відповідні слідчі (розшукові) дії спрямовані на встановлення осіб причетних до цього бізнесу», - йдеться у дописі.

Артем Кравченко запевняє, що ні у Верхівцеві, ні в будь-якому іншому місті району даного незаконного грального бізнесу не буде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...