App Store Google Play

У Верхівцевому виявили та ліквідували незаконний гральний бізнес

22 Березня 09:20
У Верхівцевому виявили та ліквідували незаконний гральний бізнес

У Верхівцевому активісти виявили незаконний ігровий бізнес. І хоч адміністраторка запевняла, що з документами все добре, все ж активісти вирішили звернутися до поліції. Згодом була отримана ухвала суду щодо вилучення вказаних ігрових автоматів та всього ігрового обладнання до вироку судової експертизи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку депутата Верхньодоніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Як зазначається, ще місяць тому, Артем Кравченко разом з активістами та представниками ГФ «Національні Дружини» перевірили так заклад «КОСМОЛОТ» у Верхівцеві. Це місце, де, за інформацією активістів, дуже активно почав розвиватися гральний бізнес.

«І хоча адміністратор нас запевнила, що з документами у них все як слід, що їх уже хтось перевіряв, я все-таки вирішив викликати поліцію», - повідомив депутат.

З огляду на підозру він подав заяву до правоохоронних органів. Слідчий допитала свідків та працівників закладу. Відкрили ЕРДР. Протягом тижня була отримана Ухвала суду щодо вилучення вказаних ігрових автоматів та всього ігрового обладнання (комп’ютерне обладнання, флеш носії, супутнє обладнання) і зараз усе це зберігається в районному відділку поліції, очікуючи на судову експертизу.

«Днями отримав лист повідомлення від начальника Верхньодніпровського ВП ЖВП ГУНП у Дніпропетровській області, підполковника поліції А. І. Харченко щодо внесення відомостей до ЄРДР за № 12019040430000158 за ознаками злочину передбаченого ст.203–2 ч.1. за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом ТОВ «Космолот» та про вилучення комп’ютерної техніки для відповідної судової експертизи. Окрім того Харченко А.І. повідомив мене, що на даний час проводяться відповідні слідчі (розшукові) дії спрямовані на встановлення осіб причетних до цього бізнесу», - йдеться у дописі.

Артем Кравченко запевняє, що ні у Верхівцеві, ні в будь-якому іншому місті району даного незаконного грального бізнесу не буде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...