App Store Google Play

У Верхівцевому виявили та ліквідували незаконний гральний бізнес

22.03.2019 09:20
У Верхівцевому виявили та ліквідували незаконний гральний бізнес

У Верхівцевому активісти виявили незаконний ігровий бізнес. І хоч адміністраторка запевняла, що з документами все добре, все ж активісти вирішили звернутися до поліції. Згодом була отримана ухвала суду щодо вилучення вказаних ігрових автоматів та всього ігрового обладнання до вироку судової експертизи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку депутата Верхньодоніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Як зазначається, ще місяць тому, Артем Кравченко разом з активістами та представниками ГФ «Національні Дружини» перевірили так заклад «КОСМОЛОТ» у Верхівцеві. Це місце, де, за інформацією активістів, дуже активно почав розвиватися гральний бізнес.

«І хоча адміністратор нас запевнила, що з документами у них все як слід, що їх уже хтось перевіряв, я все-таки вирішив викликати поліцію», - повідомив депутат.

З огляду на підозру він подав заяву до правоохоронних органів. Слідчий допитала свідків та працівників закладу. Відкрили ЕРДР. Протягом тижня була отримана Ухвала суду щодо вилучення вказаних ігрових автоматів та всього ігрового обладнання (комп’ютерне обладнання, флеш носії, супутнє обладнання) і зараз усе це зберігається в районному відділку поліції, очікуючи на судову експертизу.

«Днями отримав лист повідомлення від начальника Верхньодніпровського ВП ЖВП ГУНП у Дніпропетровській області, підполковника поліції А. І. Харченко щодо внесення відомостей до ЄРДР за № 12019040430000158 за ознаками злочину передбаченого ст.203–2 ч.1. за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом ТОВ «Космолот» та про вилучення комп’ютерної техніки для відповідної судової експертизи. Окрім того Харченко А.І. повідомив мене, що на даний час проводяться відповідні слідчі (розшукові) дії спрямовані на встановлення осіб причетних до цього бізнесу», - йдеться у дописі.

Артем Кравченко запевняє, що ні у Верхівцеві, ні в будь-якому іншому місті району даного незаконного грального бізнесу не буде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...