App Store Google Play

У Миколаївській ОТГ на зекономлені від децентралізації кошти придбали 2 шкільні автобуси

22 Березня 20:30
У Миколаївській ОТГ на зекономлені від децентралізації кошти придбали 2 шкільні автобуси

Миколаївська ОТГ об’єдналася рівно півтора роки тому. За невеликий термін у громаді спромоглися реалізувати цілий ряд важливих ініціатив, які стали можливими завдяки реформі децентралізації. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпропетровську обласну раду.

Як зазначив голова ОТГ Віктор Одоєвцев, 390 тисяч гривень тут зекономили на опаленні. За ці кошти громада придбала 2 нових автобуси і планує виконати ремонт класів у місцевих школах.

Також громаді виділили кошти на оснащення молодших класів за програмою «Нової української школи». Ще 6,5 мільйонів гривень пішло на ремонт старого дитячого садка у найвіддаленішому селі громади, за 135 кілометрів від обласного центру.

Крім того, Миколаївська ОТГ потрапила до проекту з розвитку первинної медицини на селі, і завдяки цьому тутзбудують нову сучасну амбулаторія, де працюватимуть три сімейні лікарі.  Загальна вартість будівництва – близько 13 млн грн, з обласного бюджету вже було виділено на проектування і початкові роботи 10 млн грн.

У День народження об'єднаної громади із робочим візитом до селища завітав голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов та подарував мешканцям спортивні приладдя й ключі від нових автобусів.

Водночас сьогодні мешканці Миколаївки разом з громадою Обухівки мітингували під стінами облради, аби захистити власне право добровільного об'єднання територіальних громад.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...