App Store Google Play

У Миколаївській ОТГ на зекономлені від децентралізації кошти придбали 2 шкільні автобуси

22.03.2019 20:30
У Миколаївській ОТГ на зекономлені від децентралізації кошти придбали 2 шкільні автобуси

Миколаївська ОТГ об’єдналася рівно півтора роки тому. За невеликий термін у громаді спромоглися реалізувати цілий ряд важливих ініціатив, які стали можливими завдяки реформі децентралізації. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпропетровську обласну раду.

Як зазначив голова ОТГ Віктор Одоєвцев, 390 тисяч гривень тут зекономили на опаленні. За ці кошти громада придбала 2 нових автобуси і планує виконати ремонт класів у місцевих школах.

Також громаді виділили кошти на оснащення молодших класів за програмою «Нової української школи». Ще 6,5 мільйонів гривень пішло на ремонт старого дитячого садка у найвіддаленішому селі громади, за 135 кілометрів від обласного центру.

Крім того, Миколаївська ОТГ потрапила до проекту з розвитку первинної медицини на селі, і завдяки цьому тутзбудують нову сучасну амбулаторія, де працюватимуть три сімейні лікарі.  Загальна вартість будівництва – близько 13 млн грн, з обласного бюджету вже було виділено на проектування і початкові роботи 10 млн грн.

У День народження об'єднаної громади із робочим візитом до селища завітав голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов та подарував мешканцям спортивні приладдя й ключі від нових автобусів.

Водночас сьогодні мешканці Миколаївки разом з громадою Обухівки мітингували під стінами облради, аби захистити власне право добровільного об'єднання територіальних громад.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...