App Store Google Play

У Дніпрі нагородили ОТГ які найкраще відзвітували про освоєння місцевого бюджету

22.03.2019 16:00
У Дніпрі нагородили ОТГ які найкраще відзвітували про освоєння місцевого бюджету

Сьогодні, 21 березня, у Центрі розвитку місцевого самоврядування нагородили громади області, які підготували найкращі презентації про виконання місцевих бюджетів за 2018 рік. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Центр провів перший в Україні регіональний конкурс серед ОТГ на кращий публічний звіт про виконання місцевих бюджетів серед об’єднаних територіальних громад. Участь у конкурсі взяли 40 ОТГ Січеславщини.

"Нашим основним завданням було спонукати громади навчитися презентувати свою роботу і виконання бюджетів таким чином, щоб це було зрозуміло навіть бабусі в маленькому селі. Громади мають доступно та зрозуміло пояснювати, куди витрачена кожна копійка, куди спрямовані кошти, чому витрачено саме на ремонт дороги, а не на реконструкцію даху. Наші громади не просто креативно підійшли до таких звітів, а кожна презентація була унікальною", - зазначила директорка Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Третє місце посіли Межівська ОТГ (категорія "населення понад 15 тисяч осіб"), Царичанська ОТГ (категорія "населення 10-15 тисяч осіб"),  Петриківська ОТГ (категорія "населення 5-10 тисяч осіб"), Першотравневська ОТГ (категорія "населення до 5 тисяч осіб"). Друге місце -  Зеленодольска ОТГ (категорія "населення понад 15 тисяч осіб"), Червоногригорівська ОТГ (категорія "населення 10-15 тисяч осіб"),  Миколаївська ОТГ (категорія "населення 5-10 тисяч осіб"), Зайцівська ОТГ (категорія "населення до 5 тисяч осіб").

Почесне перше місце посіли чотири громади: Покровська ОТГ (категорія "населення понад 15 тисяч осіб"), Томаківська ОТГ (категорія "населення 10-15 тисяч осіб"), Софіївська ОТГ (категорія "населення 5-10 тисяч осіб"), Роздорська ОТГ (категорія "населення до 5 тисяч осіб").

Організатори зазначають, що конкурс є стимулом до активності ОТГ в підготовці та оприлюдненні публічних звітів про виконання місцевих бюджетів, покращення прозорості місцевих бюджетів, під час якого виявляються та підтримуються кращі практики підготовки та оприлюднення звітів, та, загалом, покращуються професійні навички звітування посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Теги: ОТГ, ЦРМС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...