App Store Google Play

Січеславщина – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій

22.03.2019 21:00
Січеславщина – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій

У Києві відбувся форум «Школа сімейного лікаря», на якому йшла мова про актуальні аспекти реформи охорони здоров'я та розвиток сільської медицини. Під час форуму Січеславщина презентувала Президентові свої досягення. Вона – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій. Їх матимуть 18 амбулаторій, які зводять в регіоні.  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Так, амбулаторії планують звести у Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Нікопольському, Петропавлівському, Петриківському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському та  Юр’ївському районах.

«Нову амбулаторію, яку будують в нашій громаді, вже незабаром відкриють. Вона обслуговуватиме 11 сіл – це 7 тисяч мешканців. Реальний крок вперед – телемедицина . Це можливість для сільських мешканців отримати допомогу від вузькопрофільних лікарів. Людям не потрібно буде їхати в область за консультацією – допомогу можна буде отримати на місці в режимі онлайн», – зазначила головний лікар амбулаторії Миколаївської ОТГ Петропавлівського району Вікторія Мартиненко.

Зазначається, що на спорудження та оснащення амбулаторій в регіоні з Держбюджету виділили 202 млн грн. Ключова ознака закладів – нова якість первинної меддопомоги на селі.

Так, у сільській місцевості Січеславщини працюють більш ніж 400 сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів, які надають первинну меддопомогу.

Форум «Школа сімейного лікаря» об’єднав більше півтисячі українських медиків «первинки». Вони працювали в тематичних секціях, де можна було дізнатися про підприємництво у медичній сфері, міжнародний досвід приватної практики, особливості фінансування закладів сільської місцевості. Експертами та спікерами виступили провідні українські й міжнародні фахівці. Одна з родзинок форуму – інтерактивний майданчик з телемедичним комплексом.

Раніше повідомлялося, що дніпровські медики самотужки розробили та запустили систему штучного інтелекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...