App Store Google Play

Січеславщина – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій

22 Березня 21:00
Січеславщина – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій

У Києві відбувся форум «Школа сімейного лікаря», на якому йшла мова про актуальні аспекти реформи охорони здоров'я та розвиток сільської медицини. Під час форуму Січеславщина презентувала Президентові свої досягення. Вона – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій. Їх матимуть 18 амбулаторій, які зводять в регіоні.  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Так, амбулаторії планують звести у Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Нікопольському, Петропавлівському, Петриківському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському та  Юр’ївському районах.

«Нову амбулаторію, яку будують в нашій громаді, вже незабаром відкриють. Вона обслуговуватиме 11 сіл – це 7 тисяч мешканців. Реальний крок вперед – телемедицина . Це можливість для сільських мешканців отримати допомогу від вузькопрофільних лікарів. Людям не потрібно буде їхати в область за консультацією – допомогу можна буде отримати на місці в режимі онлайн», – зазначила головний лікар амбулаторії Миколаївської ОТГ Петропавлівського району Вікторія Мартиненко.

Зазначається, що на спорудження та оснащення амбулаторій в регіоні з Держбюджету виділили 202 млн грн. Ключова ознака закладів – нова якість первинної меддопомоги на селі.

Так, у сільській місцевості Січеславщини працюють більш ніж 400 сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів, які надають первинну меддопомогу.

Форум «Школа сімейного лікаря» об’єднав більше півтисячі українських медиків «первинки». Вони працювали в тематичних секціях, де можна було дізнатися про підприємництво у медичній сфері, міжнародний досвід приватної практики, особливості фінансування закладів сільської місцевості. Експертами та спікерами виступили провідні українські й міжнародні фахівці. Одна з родзинок форуму – інтерактивний майданчик з телемедичним комплексом.

Раніше повідомлялося, що дніпровські медики самотужки розробили та запустили систему штучного інтелекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...