App Store Google Play

Січеславщина – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій

22 Березня 21:00
Січеславщина – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій

У Києві відбувся форум «Школа сімейного лікаря», на якому йшла мова про актуальні аспекти реформи охорони здоров'я та розвиток сільської медицини. Під час форуму Січеславщина презентувала Президентові свої досягення. Вона – у числі першопрохідців із запровадження телемедичних технологій. Їх матимуть 18 амбулаторій, які зводять в регіоні.  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Так, амбулаторії планують звести у Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Нікопольському, Петропавлівському, Петриківському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському та  Юр’ївському районах.

«Нову амбулаторію, яку будують в нашій громаді, вже незабаром відкриють. Вона обслуговуватиме 11 сіл – це 7 тисяч мешканців. Реальний крок вперед – телемедицина . Це можливість для сільських мешканців отримати допомогу від вузькопрофільних лікарів. Людям не потрібно буде їхати в область за консультацією – допомогу можна буде отримати на місці в режимі онлайн», – зазначила головний лікар амбулаторії Миколаївської ОТГ Петропавлівського району Вікторія Мартиненко.

Зазначається, що на спорудження та оснащення амбулаторій в регіоні з Держбюджету виділили 202 млн грн. Ключова ознака закладів – нова якість первинної меддопомоги на селі.

Так, у сільській місцевості Січеславщини працюють більш ніж 400 сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів, які надають первинну меддопомогу.

Форум «Школа сімейного лікаря» об’єднав більше півтисячі українських медиків «первинки». Вони працювали в тематичних секціях, де можна було дізнатися про підприємництво у медичній сфері, міжнародний досвід приватної практики, особливості фінансування закладів сільської місцевості. Експертами та спікерами виступили провідні українські й міжнародні фахівці. Одна з родзинок форуму – інтерактивний майданчик з телемедичним комплексом.

Раніше повідомлялося, що дніпровські медики самотужки розробили та запустили систему штучного інтелекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...