App Store Google Play

Новий дах, стіни і двері: у Васильківській ОТГ оновлюють одну із шкіл

22 Березня 14:20
Новий дах, стіни і двері: у Васильківській ОТГ оновлюють одну із шкіл

Світлі й теплі коридори, яскраві кабінети та сучасна техніка. Таке оновлення – для найбільшої школи Васильківської об’єднаної громади. Там нині навчаються понад півтисячі дітей із шести населених пунктів. Заклад модернізують ззовні та всередині. Підрядники вже уклали новий дах, встановили вікна та двері. Нині – шпаклюють стіни, облаштовують підлогу та стелю. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Заклади освіти на Дніпропетровщині мають відповідати європейським стандартам. За чотири роки реконструювали в області десятки шкіл. Серед яскравих прикладів – навчальні заклади у Солоному, Петриківці, Магдалинівці. Тепер там – комфортні, яскраві класи, сучасні меблі та обладнання», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує Васильківську опорну школу №1

Модерний простір для навчання створюють і у Васильківці. Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує найбільшу школу тамтешньої об’єднаної громади.

«Васильківську опорну школу №1 ім. Михайла Коцюбинського збудували у 1980-му. З того часу – жодного капремонту. Вже й дах протікав, й тріщини стінами пішли, система опалення застаріла, тому час від часу мерзли на уроках», – згадує заступник директора Васильківської опорної школи №1 Людмила Водолаз.

 Новий дах

У серпні 2018-го почалася довгоочікувана реконструкція. Підрядники оновлюють будівлю і ззовні, і всередині.

«Головний акцент – на енергоефективності. Ми замінили вікна на двокамерні металопластикові склопакети, встановили нові двері, замінили систему опалення, водопостачання та водовідведення, облаштували металевий дах. Фасад будівлі буде вентильований – це дозволить підтримувати у приміщеннях тепло у холодну пору року і прохолоду – влітку», – зазначив головний інженер підрядної організації Андрій Кибенко.  

 Утеплення фасаду

На третьому поверсі школи укладають підлогу, облаштовують стелю, стіни обшивають гіпсокартоном, шпаклюють і фарбують. Встановлюють яскраві міжкімнатні двері.  

«Все зараз змінюється, покращується, стає більш європейське.  Напевно зараз створюється школа моєї мрії», – сказав дев’ятикласник Васильківської опорної школи №1 Андрій Карасьов.

 Роботи – обласним коштом

Оновлюється й обладнання кабінетів – для уроків біології, хімії, фізики, англійської мови та інформатики.

«Мені дуже подобається, що будуть яскраві класні кімнати та інтерактивні дошки. Так цікавіше та легше вчитися», – сказала учениця 9 класу Васильківської опорної школи №1 Юлія Пустовіт. 

Роботи – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...