App Store Google Play

Два правники з Січеславщини рекомендовані на призначення суддями Верховного суду

22.03.2019 12:00
Два правники з Січеславщини рекомендовані на призначення суддями Верховного суду

Вища рада правосуддя рекомендувала призначити суддями Верховного Суду двох переможців конкурсу з Січеславщини. Щодо ще одного ВРП відклала розгляд.  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу компанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!

Так, 19 та 20 березня Вища рада правосуддя розглянула матеріали 78 кандидатів (серед яких, за методологією ЧЕСНО. Фільтруй суд! - 23 недоброчесні) на посади суддів Верховного Суду.

З 78 кандидатів, Вища рада правосуддя схвалила 69 кандидатур (серед яких - 17 недоброчесних). Щодо восьми кандидатів ВРП відклала розгляд матеріалів.

Всього з числа переможців конкурсу, проведеного Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вища рада правосуддя рекомендувала 69 кандидатів. Після внесення подання ВРП Президент Порошенко має підписати відповідний Указ та призначити обраних на посади.

Зазначається, що двоє переможців конкурсу - з Січеславщини. Це завідувач кафедри в Університеті митної справи та фінансів Віталій Зуєв та суддя Апеляційного суду Дніпропетровської області Олексій Осіян. Також по одному з кандидатів - судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Сергію Уханенку - ВРП відклала розгляд.

У рамках кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! відповідно до затвердженої методології недоброчесними визнавалися кандидати, яка порушили хоча б один з наступних критеріїв: непричетність до корупції або кримінальних правопорушень, непричетність до ухвалення сумнівних рішень, відповідність стилю життя задекларованим доходам та прозорість статків, непричетність до порушення прав людини та дотримання норм професійної етики. Відповідно до закону Вища рада правосуддя мала право відмовити у внесенні подання Президенту про призначення кандидата суддею у випадку обґрунтованого сумніву в його доброчесності і професійній етиці або якщо його призначення негативно вплине на рівень довіри до судової влади. 

Таким чином, у результаті вищевказаного рішення Вищої ради правосуддя кожен четвертий (25%) майбутній суддя Верховного Суду є недоброчесним за методологією ЧЕСНО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...