App Store Google Play

Батьки Січеславщини можуть отримати грошову компенсацію за послуги няні

22.03.2019 13:20
Батьки Січеславщини можуть отримати грошову компенсацію за послуги няні

Молоді батьки Січеславщини, які мають дітей, віком до трьох років, можуть отримати грошову компенсацію частини витрат, які вони віддають на послуги няні. Така програма уряду в області та по всій Україні діє вже протягом трьох місяців. Про це сьогодні, 22 березня, під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро» повідомила начальниця відділу соцдопомоги і пенсійного страхування департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Полехіна, передає Дніпроград.

Нині розмір грошової допомоги сягає 1626 гривень. З липня місяця він становитиме 1699 гривень, а з грудня - 1779 гривень.

Попри те, що програма запрацювала ще 1 січня, на сьогодні на Січеславщині за компенсацією ще жодна сім‘я не звернулася. Втім, першу хвилю звернень у департаменті очікують вже у квітні.

Отримати держкомпенсацію можуть батьки, які найняли на роботу і уклали цивільно-правовий договір із нянею, яка є фізичною особою підприємцем або юридичною особою. Якщо ж батьки віддали дитину в державний або комунальний заклад освіти, право на відшкодування частини коштів вони не мають. Не виплачують компенсацію і прийомним батькам або батькам-вихователям дитбудинків сімейного типу.

Усі ж інші для отримання держдопомоги повинні звернутися до управління соцзахисту, написати заяву, до якої слід додати копію власного паспорту, свідоцтва про народження дитини, ідентифікаційного коду, цивільно-правового договору із нянею, а також чек або розрахункову квитанцію за її послуги. Заяву розглядатимуть до 10 днів, а після - призначатимуть допомогу.

Подати документи можна і в електронному вигляді. Тоді до заяви необхідно додати електронний цифровий підпис.

Відмовити департамент може лише в тому випадку, якщо батьки надали не повний комплект документів або няня не здійснює догляд за дитиною.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...