App Store Google Play

У Томаківці будують амбулаторію "з нуля"

21 Березня 15:00
У Томаківці будують амбулаторію "з нуля"

Три кваліфіковані лікарі, шість досвідчених медичних сестер, комфортні умови та сучасне обладнання. Усе це буде в амбулаторії, яку зводять у Томаківці. Медзаклад обслуговуватиме понад 6 тис людей. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград, передає Дніпроград.

«Якісні медичні послуги в сучасних умовах повинні отримувати як мешканці великих міст, так і жителі селищ та сіл. На Дніпропетровщині зводимо лікарні та амбулаторії, реконструюємо старі медзаклади, закуповуємо для них нове обладнання. Зараз повним ходом – будівництво амбулаторії у Томаківці», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Нині за первинною допомогою у Томаківці люди звертаються в амбулаторію на базі районної лікарні. Вона – застаріла. Медикам доводиться тулитися в маленьких приміщеннях. Нова амбулаторія буде комфортною і енергоефективною.

 Її зводять «з нуля» на місці пустиря

«У старій лікарні навіть стіни «давлять» на пацієнта. У новій амбулаторії будуть просторі світлі холи, гарна територія навколо, паркувальний майданчик. Загалом усе буде більш позитивним», – сказав заступник селищного голови Томаківки Євген Євтушенко.

У закладі працюватимуть двоє сімейних лікарів та педіатр. Кожному допомагатимуть двоє медичних сестер. Вони обслуговуватимуть понад 6 тис мешканців Томаківки і шести ближніх сіл. Для людей з інвалідністю обладнають пандуси.

 Медзаклад обслуговуватиме понад 6 тис мешканців Томаківки і ближніх сіл

«У нас з’явиться власний аналізатор крові для лабораторних досліджень. Буде більший кабінет здорової дитини, комфортна маніпуляційна кімната», – пояснила сімейний лікар Валентина Самчук.

Амбулаторію будують «з нуля». Уже готовий фундамент і металевий каркас будівлі, встановлені енергозберігаючі металопластикові вікна. Наступним кроком займуться покрівлею і фасадними роботами. Потім – утеплять стіни, покладуть підлогу та змонтують внутрішні перегородки.

 …і металевий каркас будівлі

«Постійно слідкую за будівництвом, адже це важлива подія для селища. Деякі люди зараз їздять до лікарів аж у Запоріжжя. А навіщо туди їхати, якщо медичні послуги можна буде отримати прямо в Томаківці», – розповів місцевий житель Федір Старостенко.

Нині на Січеславщині будують 18 амбулаторій сімейної медицини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...