App Store Google Play

У Томаківці будують амбулаторію "з нуля"

21.03.2019 15:00
У Томаківці будують амбулаторію "з нуля"

Три кваліфіковані лікарі, шість досвідчених медичних сестер, комфортні умови та сучасне обладнання. Усе це буде в амбулаторії, яку зводять у Томаківці. Медзаклад обслуговуватиме понад 6 тис людей. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград, передає Дніпроград.

«Якісні медичні послуги в сучасних умовах повинні отримувати як мешканці великих міст, так і жителі селищ та сіл. На Дніпропетровщині зводимо лікарні та амбулаторії, реконструюємо старі медзаклади, закуповуємо для них нове обладнання. Зараз повним ходом – будівництво амбулаторії у Томаківці», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Нині за первинною допомогою у Томаківці люди звертаються в амбулаторію на базі районної лікарні. Вона – застаріла. Медикам доводиться тулитися в маленьких приміщеннях. Нова амбулаторія буде комфортною і енергоефективною.

 Її зводять «з нуля» на місці пустиря

«У старій лікарні навіть стіни «давлять» на пацієнта. У новій амбулаторії будуть просторі світлі холи, гарна територія навколо, паркувальний майданчик. Загалом усе буде більш позитивним», – сказав заступник селищного голови Томаківки Євген Євтушенко.

У закладі працюватимуть двоє сімейних лікарів та педіатр. Кожному допомагатимуть двоє медичних сестер. Вони обслуговуватимуть понад 6 тис мешканців Томаківки і шести ближніх сіл. Для людей з інвалідністю обладнають пандуси.

 Медзаклад обслуговуватиме понад 6 тис мешканців Томаківки і ближніх сіл

«У нас з’явиться власний аналізатор крові для лабораторних досліджень. Буде більший кабінет здорової дитини, комфортна маніпуляційна кімната», – пояснила сімейний лікар Валентина Самчук.

Амбулаторію будують «з нуля». Уже готовий фундамент і металевий каркас будівлі, встановлені енергозберігаючі металопластикові вікна. Наступним кроком займуться покрівлею і фасадними роботами. Потім – утеплять стіни, покладуть підлогу та змонтують внутрішні перегородки.

 …і металевий каркас будівлі

«Постійно слідкую за будівництвом, адже це важлива подія для селища. Деякі люди зараз їздять до лікарів аж у Запоріжжя. А навіщо туди їхати, якщо медичні послуги можна буде отримати прямо в Томаківці», – розповів місцевий житель Федір Старостенко.

Нині на Січеславщині будують 18 амбулаторій сімейної медицини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...