App Store Google Play

У Томаківці будують амбулаторію "з нуля"

21.03.2019 15:00
У Томаківці будують амбулаторію "з нуля"

Три кваліфіковані лікарі, шість досвідчених медичних сестер, комфортні умови та сучасне обладнання. Усе це буде в амбулаторії, яку зводять у Томаківці. Медзаклад обслуговуватиме понад 6 тис людей. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград, передає Дніпроград.

«Якісні медичні послуги в сучасних умовах повинні отримувати як мешканці великих міст, так і жителі селищ та сіл. На Дніпропетровщині зводимо лікарні та амбулаторії, реконструюємо старі медзаклади, закуповуємо для них нове обладнання. Зараз повним ходом – будівництво амбулаторії у Томаківці», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Нині за первинною допомогою у Томаківці люди звертаються в амбулаторію на базі районної лікарні. Вона – застаріла. Медикам доводиться тулитися в маленьких приміщеннях. Нова амбулаторія буде комфортною і енергоефективною.

 Її зводять «з нуля» на місці пустиря

«У старій лікарні навіть стіни «давлять» на пацієнта. У новій амбулаторії будуть просторі світлі холи, гарна територія навколо, паркувальний майданчик. Загалом усе буде більш позитивним», – сказав заступник селищного голови Томаківки Євген Євтушенко.

У закладі працюватимуть двоє сімейних лікарів та педіатр. Кожному допомагатимуть двоє медичних сестер. Вони обслуговуватимуть понад 6 тис мешканців Томаківки і шести ближніх сіл. Для людей з інвалідністю обладнають пандуси.

 Медзаклад обслуговуватиме понад 6 тис мешканців Томаківки і ближніх сіл

«У нас з’явиться власний аналізатор крові для лабораторних досліджень. Буде більший кабінет здорової дитини, комфортна маніпуляційна кімната», – пояснила сімейний лікар Валентина Самчук.

Амбулаторію будують «з нуля». Уже готовий фундамент і металевий каркас будівлі, встановлені енергозберігаючі металопластикові вікна. Наступним кроком займуться покрівлею і фасадними роботами. Потім – утеплять стіни, покладуть підлогу та змонтують внутрішні перегородки.

 …і металевий каркас будівлі

«Постійно слідкую за будівництвом, адже це важлива подія для селища. Деякі люди зараз їздять до лікарів аж у Запоріжжя. А навіщо туди їхати, якщо медичні послуги можна буде отримати прямо в Томаківці», – розповів місцевий житель Федір Старостенко.

Нині на Січеславщині будують 18 амбулаторій сімейної медицини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...