App Store Google Play

Насичені кольори: в Апостолівській школі проводиться яскрава реконструкція

21 Березня 12:20
Насичені кольори: в Апостолівській школі проводиться яскрава реконструкція

І знову замість сірих буднів – яскраві кольори. Цього разу Дніпропетровська облдержадміністрація перетворює на «веселку» Апостолівську школу №1. Приміщення правого крила будівлі готове – там діти вже навчаються в осучаснених класах, оснащених інтерактивними дошками. Нині тривають фасадні роботи. На черзі – реконструкції лівого крила закладу, внутрішнього подвір’я та величезного шкільного стадіону. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Одночасно приводимо до ладу понад 30 шкіл по всій області, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Учні Апостолівської школи №1 вже навчаються в комфортних класах із сучасним дизайном та новітнім обладнанням. Зараз на часі – реконструкція решти приміщення та пришкільної території».

Дніпропетровська ОДА приводить до ладу Апостолівську школу №1

Сіра та непримітна будівля Апостолівської школи №1 донедавна нічим не відрізнялася від інших навчальних закладів, зведених за радянських часів. Взимку приміщення було холодним – останніми роками учні навіть не знімали на уроках верхній одяг. Створити для дітлахів комфортні умови для навчання взялася Дніпропетровська облдержадміністрація.

До реконструкції ремонтники стали у серпні 2018 року, а заклад вже не впізнати.

Осучаснили і клас хімії,..

«Школа на очах стає зовсім іншою – яскравою, красивою. Головне – нарешті тут тепло. Тепер діти із цікавістю ідуть на заняття, а ми можемо бути спокійними за їхнє здоров’я», – поділилася мати учня Юлія Шишка.

Будівля – із новими покрівлею та вікнами. Триває термомодернізація фасаду. Його утеплюють і облаштовують білою та жовтою плиткою.

«Тут все таке гарне! Приємно ходити до школи – вона стала дуже красивою», – сказав учень 6 класу Дамір Круковець.

..і тренінговий кабінет

«На уроки іду з веселим настроєм. Мій клас став значно світлішим. І взагалі у приміщенні тепер дуже тепло, затишно і комфортно», – сказала учениця 6 класу Олександра Снігур.

Приміщення правого крила школи вже готове. Світлі коридори – і різнокольорові класи. Загалом осучаснили 23 кабінети.

«Раніше все було однотонним, а тепер класи – із червоними, блакитними, зеленими стінами. Кольоровими зробили і двері. Таке різноманіття мені більш подобається, навіть з’явилося бажання краще навчатися. А ще в кожному кабінеті – інтерактивні дошки. Це дуже добре», – розповіла учениця 6 класу Альона Зикова.

Тривають фасадні роботи

На першому поверсі облаштували тренінговий кабінет. Там проходитимуть інтерактивні уроки з різних предметів, тренінги для учнів та вчителів, займатиметься із дітьми психолог.

«Із нетерпінням чекали на оновлену школу. І ось нарешті ми тут. Ніби ті ж самі коридори, кабінети. Але вони такі гарні та сучасні. І учнів, і вчителів переповнює почуття гордості, що наш заклад – найкрасивіший у місті», – поділилася вчителька Лариса Бут. 

Далі буде…

Тепер на черзі – реконструкція лівого крила закладу. Згодом ремонтники приведуть до ладу навколишню територію. Осучаснять і величезний шкільний стадіон. Там облаштують велике футбольне поле, бігові доріжки та спортмайданчики. Все буде із професійним покриттям.

«Створюємо сучасний освітньо-спортивний простір для маленьких мешканців регіону. Типові «радянські» сірі коробки перетворюємо на сучасні, яскраві будівлі. Учні й педагоги отримують комфортні приміщення із новітнім обладнанням та креативним дизайном. У таких умовах дітям цікавіше навчатися, а вчителям – працювати й давати їм нові знання», – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

В Апостолівській школі №1 – 560 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...