App Store Google Play

Насичені кольори: в Апостолівській школі проводиться яскрава реконструкція

21.03.2019 12:20
Насичені кольори: в Апостолівській школі проводиться яскрава реконструкція

І знову замість сірих буднів – яскраві кольори. Цього разу Дніпропетровська облдержадміністрація перетворює на «веселку» Апостолівську школу №1. Приміщення правого крила будівлі готове – там діти вже навчаються в осучаснених класах, оснащених інтерактивними дошками. Нині тривають фасадні роботи. На черзі – реконструкції лівого крила закладу, внутрішнього подвір’я та величезного шкільного стадіону. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Одночасно приводимо до ладу понад 30 шкіл по всій області, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Учні Апостолівської школи №1 вже навчаються в комфортних класах із сучасним дизайном та новітнім обладнанням. Зараз на часі – реконструкція решти приміщення та пришкільної території».

Дніпропетровська ОДА приводить до ладу Апостолівську школу №1

Сіра та непримітна будівля Апостолівської школи №1 донедавна нічим не відрізнялася від інших навчальних закладів, зведених за радянських часів. Взимку приміщення було холодним – останніми роками учні навіть не знімали на уроках верхній одяг. Створити для дітлахів комфортні умови для навчання взялася Дніпропетровська облдержадміністрація.

До реконструкції ремонтники стали у серпні 2018 року, а заклад вже не впізнати.

Осучаснили і клас хімії,..

«Школа на очах стає зовсім іншою – яскравою, красивою. Головне – нарешті тут тепло. Тепер діти із цікавістю ідуть на заняття, а ми можемо бути спокійними за їхнє здоров’я», – поділилася мати учня Юлія Шишка.

Будівля – із новими покрівлею та вікнами. Триває термомодернізація фасаду. Його утеплюють і облаштовують білою та жовтою плиткою.

«Тут все таке гарне! Приємно ходити до школи – вона стала дуже красивою», – сказав учень 6 класу Дамір Круковець.

..і тренінговий кабінет

«На уроки іду з веселим настроєм. Мій клас став значно світлішим. І взагалі у приміщенні тепер дуже тепло, затишно і комфортно», – сказала учениця 6 класу Олександра Снігур.

Приміщення правого крила школи вже готове. Світлі коридори – і різнокольорові класи. Загалом осучаснили 23 кабінети.

«Раніше все було однотонним, а тепер класи – із червоними, блакитними, зеленими стінами. Кольоровими зробили і двері. Таке різноманіття мені більш подобається, навіть з’явилося бажання краще навчатися. А ще в кожному кабінеті – інтерактивні дошки. Це дуже добре», – розповіла учениця 6 класу Альона Зикова.

Тривають фасадні роботи

На першому поверсі облаштували тренінговий кабінет. Там проходитимуть інтерактивні уроки з різних предметів, тренінги для учнів та вчителів, займатиметься із дітьми психолог.

«Із нетерпінням чекали на оновлену школу. І ось нарешті ми тут. Ніби ті ж самі коридори, кабінети. Але вони такі гарні та сучасні. І учнів, і вчителів переповнює почуття гордості, що наш заклад – найкрасивіший у місті», – поділилася вчителька Лариса Бут. 

Далі буде…

Тепер на черзі – реконструкція лівого крила закладу. Згодом ремонтники приведуть до ладу навколишню територію. Осучаснять і величезний шкільний стадіон. Там облаштують велике футбольне поле, бігові доріжки та спортмайданчики. Все буде із професійним покриттям.

«Створюємо сучасний освітньо-спортивний простір для маленьких мешканців регіону. Типові «радянські» сірі коробки перетворюємо на сучасні, яскраві будівлі. Учні й педагоги отримують комфортні приміщення із новітнім обладнанням та креативним дизайном. У таких умовах дітям цікавіше навчатися, а вчителям – працювати й давати їм нові знання», – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

В Апостолівській школі №1 – 560 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...