App Store Google Play

Активісти у Дніпрі заохочують молодь до антикорупційної діяльності

21 Березня 19:00
Активісти у Дніпрі заохочують молодь до антикорупційної діяльності

Сьогодні, 21 березня, активісти завітали до Дніпровського центру професійно-технічної освіти, аби презентувати її учням першу в місті Антикорупційну школу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Спікери школи пояснили присутнім навіщо боротися з корупцією, які збитки несе наша Держава через цю проблему, які є інструменти для боротьби та розповіли програму Антикорупційної школи. 

Один з тих, хто зацікавився школою - керівник молодіжни центру при ДЦПТО, співорганізатор заходу Сергій Гордієнко. Він вважає, що саме молоде покоління є рушійною силою змін та зобов’язане чинити опір корупції в країні.

«Створення антикорупційних органів в Україні стало одним із наслідкв Революції Гідності. Проте на сьогодні не вся молодь розуміє навіщо це потрібно, чому корупція це величезний ворог, який є небезпечним у розвитку країни. Ми маємо змінювати ставлення до корупції. Адже в Україні це явище досі сприймається, як щось буденне та нормальне. Тому ми повинні показувати інструменти боротьби із хабарництвом та незаконним привласненням бюджетних коштів, тим самим виховувати в собі культуру несприйняття корупції», - пояснив Гордієнко.

Голова ГО "Спільнота активної молоді - САМ" Владислав Мельничук розповів, що з кожним днем все більше і більше молоді зацікавлюється навчанням у їх школі.

"Наша команда щиро радіє великою зацікавленістю молоді до антикорупційної діяльності. Вже незабаром, 1 квітня,  ми відкриємо реєстраційну форму і всі бажаючі зможуть долучитись до проекту", - розповів Мельничук.

Нагадаємо, менторами школи стануть експерти з ProZorro, НАБУ, Clarity Project, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International, "Наші Гроші", "Бігус.інфо" та інші.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...