App Store Google Play

Активісти у Дніпрі заохочують молодь до антикорупційної діяльності

21.03.2019 19:00
Активісти у Дніпрі заохочують молодь до антикорупційної діяльності

Сьогодні, 21 березня, активісти завітали до Дніпровського центру професійно-технічної освіти, аби презентувати її учням першу в місті Антикорупційну школу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Спікери школи пояснили присутнім навіщо боротися з корупцією, які збитки несе наша Держава через цю проблему, які є інструменти для боротьби та розповіли програму Антикорупційної школи. 

Один з тих, хто зацікавився школою - керівник молодіжни центру при ДЦПТО, співорганізатор заходу Сергій Гордієнко. Він вважає, що саме молоде покоління є рушійною силою змін та зобов’язане чинити опір корупції в країні.

«Створення антикорупційних органів в Україні стало одним із наслідкв Революції Гідності. Проте на сьогодні не вся молодь розуміє навіщо це потрібно, чому корупція це величезний ворог, який є небезпечним у розвитку країни. Ми маємо змінювати ставлення до корупції. Адже в Україні це явище досі сприймається, як щось буденне та нормальне. Тому ми повинні показувати інструменти боротьби із хабарництвом та незаконним привласненням бюджетних коштів, тим самим виховувати в собі культуру несприйняття корупції», - пояснив Гордієнко.

Голова ГО "Спільнота активної молоді - САМ" Владислав Мельничук розповів, що з кожним днем все більше і більше молоді зацікавлюється навчанням у їх школі.

"Наша команда щиро радіє великою зацікавленістю молоді до антикорупційної діяльності. Вже незабаром, 1 квітня,  ми відкриємо реєстраційну форму і всі бажаючі зможуть долучитись до проекту", - розповів Мельничук.

Нагадаємо, менторами школи стануть експерти з ProZorro, НАБУ, Clarity Project, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International, "Наші Гроші", "Бігус.інфо" та інші.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...