App Store Google Play

Активісти у Дніпрі заохочують молодь до антикорупційної діяльності

21 Березня 19:00
Активісти у Дніпрі заохочують молодь до антикорупційної діяльності

Сьогодні, 21 березня, активісти завітали до Дніпровського центру професійно-технічної освіти, аби презентувати її учням першу в місті Антикорупційну школу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Спікери школи пояснили присутнім навіщо боротися з корупцією, які збитки несе наша Держава через цю проблему, які є інструменти для боротьби та розповіли програму Антикорупційної школи. 

Один з тих, хто зацікавився школою - керівник молодіжни центру при ДЦПТО, співорганізатор заходу Сергій Гордієнко. Він вважає, що саме молоде покоління є рушійною силою змін та зобов’язане чинити опір корупції в країні.

«Створення антикорупційних органів в Україні стало одним із наслідкв Революції Гідності. Проте на сьогодні не вся молодь розуміє навіщо це потрібно, чому корупція це величезний ворог, який є небезпечним у розвитку країни. Ми маємо змінювати ставлення до корупції. Адже в Україні це явище досі сприймається, як щось буденне та нормальне. Тому ми повинні показувати інструменти боротьби із хабарництвом та незаконним привласненням бюджетних коштів, тим самим виховувати в собі культуру несприйняття корупції», - пояснив Гордієнко.

Голова ГО "Спільнота активної молоді - САМ" Владислав Мельничук розповів, що з кожним днем все більше і більше молоді зацікавлюється навчанням у їх школі.

"Наша команда щиро радіє великою зацікавленістю молоді до антикорупційної діяльності. Вже незабаром, 1 квітня,  ми відкриємо реєстраційну форму і всі бажаючі зможуть долучитись до проекту", - розповів Мельничук.

Нагадаємо, менторами школи стануть експерти з ProZorro, НАБУ, Clarity Project, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International, "Наші Гроші", "Бігус.інфо" та інші.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...