App Store Google Play

Активісти у Дніпрі заохочують молодь до антикорупційної діяльності

21 Березня 19:00
Активісти у Дніпрі заохочують молодь до антикорупційної діяльності

Сьогодні, 21 березня, активісти завітали до Дніпровського центру професійно-технічної освіти, аби презентувати її учням першу в місті Антикорупційну школу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Спікери школи пояснили присутнім навіщо боротися з корупцією, які збитки несе наша Держава через цю проблему, які є інструменти для боротьби та розповіли програму Антикорупційної школи. 

Один з тих, хто зацікавився школою - керівник молодіжни центру при ДЦПТО, співорганізатор заходу Сергій Гордієнко. Він вважає, що саме молоде покоління є рушійною силою змін та зобов’язане чинити опір корупції в країні.

«Створення антикорупційних органів в Україні стало одним із наслідкв Революції Гідності. Проте на сьогодні не вся молодь розуміє навіщо це потрібно, чому корупція це величезний ворог, який є небезпечним у розвитку країни. Ми маємо змінювати ставлення до корупції. Адже в Україні це явище досі сприймається, як щось буденне та нормальне. Тому ми повинні показувати інструменти боротьби із хабарництвом та незаконним привласненням бюджетних коштів, тим самим виховувати в собі культуру несприйняття корупції», - пояснив Гордієнко.

Голова ГО "Спільнота активної молоді - САМ" Владислав Мельничук розповів, що з кожним днем все більше і більше молоді зацікавлюється навчанням у їх школі.

"Наша команда щиро радіє великою зацікавленістю молоді до антикорупційної діяльності. Вже незабаром, 1 квітня,  ми відкриємо реєстраційну форму і всі бажаючі зможуть долучитись до проекту", - розповів Мельничук.

Нагадаємо, менторами школи стануть експерти з ProZorro, НАБУ, Clarity Project, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International, "Наші Гроші", "Бігус.інфо" та інші.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...