App Store Google Play

У вишах Дніпра стартували презентації першої Антикорупційної школи

20 Березня 08:00
У вишах Дніпра стартували презентації першої Антикорупційної школи

Вчора, 19 березня, місцеві активісти почали презентації Антикорупційної школи у вишах Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Для того, аби зацікавити антикорупційною діяльністю та запросити до школи молодь, активісти провели презентації у двох ВНЗ міста - Металургійній академії та ДНУ ім. Гончара. До заходу долучилися більше сотні студентів.

Задля наочного прикладу, присутнім розповіли як готується "коктейль корупції".

"Інгредієнти цього коктейлю дуже прості: мотивація вкрасти гроші та отримати відкат, дахування правоохоронними органами та вищими чинами влади, недосконалість законодавства. Окрім того, у цей котейль входить пасивність громади, тобто відсутність бажання містян аналізувати, куди витрачаються кошти. Це говорить про те, що свідоме суспільство зобов'язане контролювати тих, хто має доступ до бюджету, інакше своєю пасивністю воно автоматично стає однією зі складових корупційної схеми", - пояснив представник ГО "Спільнота активної молоді "САМ" Владислав Мельничук.

Також під час заходу Ярослав Гарагуц розповів про свій проект Clarity Project, що дає можливість ефективно моніторити та аналізувати інформацію з ProZorro під різними вимірами.

Вже під час навчання у школі він проведе тренінг з виявлення взаємозв'язків між учасниками торгів, розповість про індикатори ризику та багато інших інструментів дослідження торгів. 

Студент Металургійної академії Єгор переконаний, що кожен громадянин, який бажає успішного майбутнього для своєї країни, зобов'язаний протидіяти хабарництву, корупції та шукати інструменти для подолання цієї проблеми.

"Особисто я ставлюся до цього питання досить егоїстично. Бюджетні кошти - кошти платників податків. Я плачу податки. Значить ті, хто влаштовує "відкати" на закупівлях, крадуть мої гроші. Тобто обманюють і обкрадають особисто мене. Як до цього можна спокійно ставитися? Тому одразу зацікавився антикорупційною школою", - розповів студент Єгор.

Зазначимо, що такі презентації відбудуться ще у трьох вишах Дніпра. Навчання у школі стартує 13-го квітня. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...