App Store Google Play

У вишах Дніпра стартували презентації першої Антикорупційної школи

20.03.2019 08:00
У вишах Дніпра стартували презентації першої Антикорупційної школи

Вчора, 19 березня, місцеві активісти почали презентації Антикорупційної школи у вишах Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Для того, аби зацікавити антикорупційною діяльністю та запросити до школи молодь, активісти провели презентації у двох ВНЗ міста - Металургійній академії та ДНУ ім. Гончара. До заходу долучилися більше сотні студентів.

Задля наочного прикладу, присутнім розповіли як готується "коктейль корупції".

"Інгредієнти цього коктейлю дуже прості: мотивація вкрасти гроші та отримати відкат, дахування правоохоронними органами та вищими чинами влади, недосконалість законодавства. Окрім того, у цей котейль входить пасивність громади, тобто відсутність бажання містян аналізувати, куди витрачаються кошти. Це говорить про те, що свідоме суспільство зобов'язане контролювати тих, хто має доступ до бюджету, інакше своєю пасивністю воно автоматично стає однією зі складових корупційної схеми", - пояснив представник ГО "Спільнота активної молоді "САМ" Владислав Мельничук.

Також під час заходу Ярослав Гарагуц розповів про свій проект Clarity Project, що дає можливість ефективно моніторити та аналізувати інформацію з ProZorro під різними вимірами.

Вже під час навчання у школі він проведе тренінг з виявлення взаємозв'язків між учасниками торгів, розповість про індикатори ризику та багато інших інструментів дослідження торгів. 

Студент Металургійної академії Єгор переконаний, що кожен громадянин, який бажає успішного майбутнього для своєї країни, зобов'язаний протидіяти хабарництву, корупції та шукати інструменти для подолання цієї проблеми.

"Особисто я ставлюся до цього питання досить егоїстично. Бюджетні кошти - кошти платників податків. Я плачу податки. Значить ті, хто влаштовує "відкати" на закупівлях, крадуть мої гроші. Тобто обманюють і обкрадають особисто мене. Як до цього можна спокійно ставитися? Тому одразу зацікавився антикорупційною школою", - розповів студент Єгор.

Зазначимо, що такі презентації відбудуться ще у трьох вишах Дніпра. Навчання у школі стартує 13-го квітня. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...