App Store Google Play

У вишах Дніпра стартували презентації першої Антикорупційної школи

20.03.2019 08:00
У вишах Дніпра стартували презентації першої Антикорупційної школи

Вчора, 19 березня, місцеві активісти почали презентації Антикорупційної школи у вишах Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Для того, аби зацікавити антикорупційною діяльністю та запросити до школи молодь, активісти провели презентації у двох ВНЗ міста - Металургійній академії та ДНУ ім. Гончара. До заходу долучилися більше сотні студентів.

Задля наочного прикладу, присутнім розповіли як готується "коктейль корупції".

"Інгредієнти цього коктейлю дуже прості: мотивація вкрасти гроші та отримати відкат, дахування правоохоронними органами та вищими чинами влади, недосконалість законодавства. Окрім того, у цей котейль входить пасивність громади, тобто відсутність бажання містян аналізувати, куди витрачаються кошти. Це говорить про те, що свідоме суспільство зобов'язане контролювати тих, хто має доступ до бюджету, інакше своєю пасивністю воно автоматично стає однією зі складових корупційної схеми", - пояснив представник ГО "Спільнота активної молоді "САМ" Владислав Мельничук.

Також під час заходу Ярослав Гарагуц розповів про свій проект Clarity Project, що дає можливість ефективно моніторити та аналізувати інформацію з ProZorro під різними вимірами.

Вже під час навчання у школі він проведе тренінг з виявлення взаємозв'язків між учасниками торгів, розповість про індикатори ризику та багато інших інструментів дослідження торгів. 

Студент Металургійної академії Єгор переконаний, що кожен громадянин, який бажає успішного майбутнього для своєї країни, зобов'язаний протидіяти хабарництву, корупції та шукати інструменти для подолання цієї проблеми.

"Особисто я ставлюся до цього питання досить егоїстично. Бюджетні кошти - кошти платників податків. Я плачу податки. Значить ті, хто влаштовує "відкати" на закупівлях, крадуть мої гроші. Тобто обманюють і обкрадають особисто мене. Як до цього можна спокійно ставитися? Тому одразу зацікавився антикорупційною школою", - розповів студент Єгор.

Зазначимо, що такі презентації відбудуться ще у трьох вишах Дніпра. Навчання у школі стартує 13-го квітня. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...