App Store Google Play

У Софіївській опорній школі відреконструювали приміщення найстарішого корпусу

20 Березня 13:00
У Софіївській опорній школі відреконструювали приміщення найстарішого корпусу

Відтепер найменші учні Софіївської опорної школи навчаються в осучаснених яскравих класах – з новими меблями та інтерактивними дошками. Реконструкція всередині корпусу початкової школи завершена. На фініші – облаштування відкосів на термомодернізованому фасаді. Новітнє освітнє середовище для сільських дітлахів створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Найменші мешканці Дніпропетровщини мають навчатися в комфортних умовах – теплих, енергоефективних будівлях із креативним дизайном всередині, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, - Одночасно реконструюємо понад 30 основних і опорних шкіл. Перетворюємо на сучасні й обидва корпуси Софіївського опорного закладу. Найменші учні вже мають яскраві класи, устатковані сучасним обладнанням».

Дніпропетровська ОДА створює сучасний освітній простір для дітей Софіївської громади

Понад 300 учнів початкової школи Софіївського опорного закладу та їхніх батьків не навтішаються світлим коридорам та яскравим кабінетам. Найстарішому корпусу школи – 85. Менш ніж за рік він змінився до невпізнанності.

«Я сама 20 років тому закінчила цю школу. Глобальних ремонтів тут ніколи не було, – сказала мати учениці Галина Моренко. – Ми навіть не мріяли про таке перевтілення школи! Безмежно вдячні за надану можливість нашим діткам навчатися у надкомфортних умовах. Завдяки таким масштабним проектам переконуємося, що життя в селі змінюється на краще».

Ремонтники тільки-но завершили реконструкцію приміщення корпусу початкових класів

Враження учнів від перших уроків у нових класах зашкалюють. Хлопчаків та дівчаток приваблюють і яскраві кольори, і інтерактивні дошки. Тепер уроки проходять значно веселіше.

«Свій клас я не впізнав. І нові парти, і стіна така красива червона. Це колір любові, тож ми тепер свій клас ще більше любитимемо!», – сказав учень 3 класу Максим Григор’єв.

Загалом у корпусі – 13 оновлених кабінетів. Облаштували і комп’ютерний клас.

Яскрава стіна біля дошки,..

«Ми просто в захопленні від того, що відбувається навколо нас! Дякуємо дуже Дніпропетровській облдержадміністрації за такі чудові умови для навчання і праці, – зазначила директор школи Римма Тиркба. – Діти бачать ці зміни і намагаються краще вчитися. Як результат – 5 наших учнів стали переможцями обласних олімпіад».

Справжнім подарунком для дітлахів стала оновлена гімнастична зала. Вчитель фізкультури Володимир Яценко каже, раніше там була дерев’яна підлога з лущеною фарбою, стояло багато старих спортивних знарядь. Тепер є де побігати, тим паче по зручному лінолеуму.

..решта – у світлих тонах

«Фізкультура – мій улюблений урок. Тепер і бігати, і займатися добре. Тут стільки кольорів – дуже все круто зробили!», – поділилася учениця 3 класу Поліна Фоміна.

 Ззовні будівля теж грає кольорами. Фасад утеплений. Зараз будівельники завершують робити відкоси, облаштовують водостоки.

«Я раніше не хотів ходити до школи, а тепер хочу. Тут все так змінилося. Парти класні, дошка електрична прикольна, і взагалі, красиво стало», – розповів учень 3 класу Дмитро Черва.

Світлі коридори –..

У розпалі – термомодернізація основного корпусу школи, де навчається решта учнів. Вже незабаром стартують роботи всередині.

«Все, що ми робимо для відродження інфраструктури, – це сплачені мешканцями регіону податки та децентралізація, – підкреслив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Прагнемо, аби діти будь-якого населеного пункту області навчалися в найсучасніших умовах. І нехай їм заздрять маленькі мешканці столиці».

В Софіївській школі – понад 700 учнів. Це мешканці Софіївки та 5 навколишніх сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...