App Store Google Play

У Кам’янському створюють спорткомплекс міжнародного рівня

20.03.2019 15:20
У Кам’янському створюють спорткомплекс міжнародного рівня

Баскетбольний паркет рівня NBA та сертифіковані тенісні корти міжнародного зразка. Все – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей». Сучасний і комфортний простір для тренувань створює Дніпропетровська ОДА. Нині роботи – на фініші. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Зводимо в області «з нуля» спорткомплекси, реконструюємо стадіони та спортивні майданчики. Один з яскравих прикладів – СК «Прометей» у Камянському», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Головний корпус спортивного комплексу звели у 1973-му. До 2018-го – жодного капітального ремонту.

 Все – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей»

«Будівля просто «розповзалась» – у стінах були такі дірки, що рука пролазила! – згадує директор СК «Прометей» Володимир Логвін. – Фундамент просів, застаріли всі комунікації». 

Нове життя у заклад вдихнула Дніпропетровська облдержадміністрація. Менше, ніж за рік півстолітню будівлю – не впізнати.

 Сучасний і комфортний простір для тренувань створює Дніпропетровська ОДА

Підрядники зробили арматурний пояс, яким буквально «стягнули» зовнішні стіни. Заповнили пустоти під фундаментом. Замінили електромережу, вентиляцію, системи опалення, водопостачання, водовідведення та каналізації. Оновили фойе та коридори – тепер там світло і затишно.

Для тренувань – три зали. У двох – тенісні корти. Там облаштовують покриття міжнародного зразка, вже завершують фарбувати.

 Нове життя у заклад вдихнула Дніпропетровська облдержадміністрація

«Тут надсучасне покриття, одне із кращих у світі. Секрет у його складі – спочатку уклали ідеально рівну бетонну стяжку, на яку почергово нанесли 11 шарів спеціальної фарби. На кожен корт ми отримаємо сертифікат. Це дозволить тренувати як початківців, так і професіоналів. А ще - проводити турніри міжнародного рівня», – сказав тренер із тенісу СК «Прометей» Михайло Шакунов. 

Центральний спортзал – для різних видів спорту – баскетболу, волейболу, гімнастики, черлідингу, тенісу. Там встановили трибуни на 780 місць, електронні табло.

Для тренувань – три зали

«Родзинка» залу – унікальний для України професійний паркет. Його замовляли у США. Покриття відповідає стандартам Національної баскетбольної асоціації (NBA). Тепер там можна проводити змагання найвищого рівня.

Реконструювали роздягальні та душові, сходинки. На другому поверсі відкрили спорт-кафе.

Центральний спортзал – для різних видів спорту

Нині завершується утеплення фасаду, згодом підрядники стануть до осучаснення літніх кортів комплексу.

У спорткомплексі займаються понад 600 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...