App Store Google Play

У Кам’янському створюють спорткомплекс міжнародного рівня

20 Березня 15:20
У Кам’янському створюють спорткомплекс міжнародного рівня

Баскетбольний паркет рівня NBA та сертифіковані тенісні корти міжнародного зразка. Все – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей». Сучасний і комфортний простір для тренувань створює Дніпропетровська ОДА. Нині роботи – на фініші. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Зводимо в області «з нуля» спорткомплекси, реконструюємо стадіони та спортивні майданчики. Один з яскравих прикладів – СК «Прометей» у Камянському», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Головний корпус спортивного комплексу звели у 1973-му. До 2018-го – жодного капітального ремонту.

 Все – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей»

«Будівля просто «розповзалась» – у стінах були такі дірки, що рука пролазила! – згадує директор СК «Прометей» Володимир Логвін. – Фундамент просів, застаріли всі комунікації». 

Нове життя у заклад вдихнула Дніпропетровська облдержадміністрація. Менше, ніж за рік півстолітню будівлю – не впізнати.

 Сучасний і комфортний простір для тренувань створює Дніпропетровська ОДА

Підрядники зробили арматурний пояс, яким буквально «стягнули» зовнішні стіни. Заповнили пустоти під фундаментом. Замінили електромережу, вентиляцію, системи опалення, водопостачання, водовідведення та каналізації. Оновили фойе та коридори – тепер там світло і затишно.

Для тренувань – три зали. У двох – тенісні корти. Там облаштовують покриття міжнародного зразка, вже завершують фарбувати.

 Нове життя у заклад вдихнула Дніпропетровська облдержадміністрація

«Тут надсучасне покриття, одне із кращих у світі. Секрет у його складі – спочатку уклали ідеально рівну бетонну стяжку, на яку почергово нанесли 11 шарів спеціальної фарби. На кожен корт ми отримаємо сертифікат. Це дозволить тренувати як початківців, так і професіоналів. А ще - проводити турніри міжнародного рівня», – сказав тренер із тенісу СК «Прометей» Михайло Шакунов. 

Центральний спортзал – для різних видів спорту – баскетболу, волейболу, гімнастики, черлідингу, тенісу. Там встановили трибуни на 780 місць, електронні табло.

Для тренувань – три зали

«Родзинка» залу – унікальний для України професійний паркет. Його замовляли у США. Покриття відповідає стандартам Національної баскетбольної асоціації (NBA). Тепер там можна проводити змагання найвищого рівня.

Реконструювали роздягальні та душові, сходинки. На другому поверсі відкрили спорт-кафе.

Центральний спортзал – для різних видів спорту

Нині завершується утеплення фасаду, згодом підрядники стануть до осучаснення літніх кортів комплексу.

У спорткомплексі займаються понад 600 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...