App Store Google Play

У Кам’янському створюють спорткомплекс міжнародного рівня

20.03.2019 15:20
У Кам’янському створюють спорткомплекс міжнародного рівня

Баскетбольний паркет рівня NBA та сертифіковані тенісні корти міжнародного зразка. Все – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей». Сучасний і комфортний простір для тренувань створює Дніпропетровська ОДА. Нині роботи – на фініші. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Зводимо в області «з нуля» спорткомплекси, реконструюємо стадіони та спортивні майданчики. Один з яскравих прикладів – СК «Прометей» у Камянському», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Головний корпус спортивного комплексу звели у 1973-му. До 2018-го – жодного капітального ремонту.

 Все – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей»

«Будівля просто «розповзалась» – у стінах були такі дірки, що рука пролазила! – згадує директор СК «Прометей» Володимир Логвін. – Фундамент просів, застаріли всі комунікації». 

Нове життя у заклад вдихнула Дніпропетровська облдержадміністрація. Менше, ніж за рік півстолітню будівлю – не впізнати.

 Сучасний і комфортний простір для тренувань створює Дніпропетровська ОДА

Підрядники зробили арматурний пояс, яким буквально «стягнули» зовнішні стіни. Заповнили пустоти під фундаментом. Замінили електромережу, вентиляцію, системи опалення, водопостачання, водовідведення та каналізації. Оновили фойе та коридори – тепер там світло і затишно.

Для тренувань – три зали. У двох – тенісні корти. Там облаштовують покриття міжнародного зразка, вже завершують фарбувати.

 Нове життя у заклад вдихнула Дніпропетровська облдержадміністрація

«Тут надсучасне покриття, одне із кращих у світі. Секрет у його складі – спочатку уклали ідеально рівну бетонну стяжку, на яку почергово нанесли 11 шарів спеціальної фарби. На кожен корт ми отримаємо сертифікат. Це дозволить тренувати як початківців, так і професіоналів. А ще - проводити турніри міжнародного рівня», – сказав тренер із тенісу СК «Прометей» Михайло Шакунов. 

Центральний спортзал – для різних видів спорту – баскетболу, волейболу, гімнастики, черлідингу, тенісу. Там встановили трибуни на 780 місць, електронні табло.

Для тренувань – три зали

«Родзинка» залу – унікальний для України професійний паркет. Його замовляли у США. Покриття відповідає стандартам Національної баскетбольної асоціації (NBA). Тепер там можна проводити змагання найвищого рівня.

Реконструювали роздягальні та душові, сходинки. На другому поверсі відкрили спорт-кафе.

Центральний спортзал – для різних видів спорту

Нині завершується утеплення фасаду, згодом підрядники стануть до осучаснення літніх кортів комплексу.

У спорткомплексі займаються понад 600 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...