App Store Google Play

Денисенко шокований рівнем дезінформації на 1+1

20 Березня 19:00
Денисенко шокований рівнем дезінформації на 1+1

Народний депутат України Андрій Денисенко обурений брехнею журналістів  програми «Ненародна любов», яку учора демонстрували на телеканалі 1+1, і вимагає вибачень від авторів сюжету. 

В своєму дописі в мережі  Фейсбук він дивується  неоковирним фейковим фактам, що їх "виявили" "розслідувачі" і заявив, що вже звернувся до журналістів про спростування.

Так, політик пише, що дізнався про себе чимало нового. Зокрема, що є другом Петра Порошенка та постачав тітушок на антимайдан, а також, що  є організатором «мовного патруля» у Дніпрі. Про цю та іншу зухвалу брехню київських "розслідувачів" Дніпроград дізнався зі сторінки парламентаря у Facebook.

«Я є другом Порошенка!? Того самого, якого я в житті бачив лише здаля на офіційних заходах, з фракції якого я вийшов у березні 15 року і який назвав мене і моїх друзів «цинічними бандерами», - обурюється Денисенко.

Окрім цього неназвані "розслідувачі" з 1+1 приписують народному депутату від Дніпра організацію так званого «мовного патруля». Однак і цей факт не відповідає дійсності, бо відомо, що проти цього самого патруля депутат понад місяць вів боротьбу.

«Проти нього я боровся понад місяць, виловлював так званих патрульних, щодо яких за моїми зверненнями порушено кримінальне провадження», - відзначає парламентар.

Виходячи із закадрового тексту у сюжеті, також можна зробити висновок, що Андрій Денисенко є фактично постачальником тітушок антимайдану. Однак і це є наклепом, бо у часи цього ж антимайдану Денисенко бився з тітушками у лавах «Правого сектору».

Народний депутат пов'язує брудний сюжет передусім із виборчою кампанією.

«Застосування такої грубої та примітивної дезінформації відносно мене змушує засумніватися в усьому іншому, викладеному в цій програмі, в методах і в цілях всієї антипрезидентської публічної кампанії телеканалу», - додав Андрій Денисенко, зауваживши, що не сподівається на вибачення з боку журналістів "плюсів".

Раніше повідомлялося, що на думку Народного депутата України Андрія Денисенка, вибір між Порошенком і Тимошенко -  не найгірше для українського народу. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...