App Store Google Play

Денисенко шокований рівнем дезінформації на 1+1

20 Березня 19:00
Денисенко шокований рівнем дезінформації на 1+1

Народний депутат України Андрій Денисенко обурений брехнею журналістів  програми «Ненародна любов», яку учора демонстрували на телеканалі 1+1, і вимагає вибачень від авторів сюжету. 

В своєму дописі в мережі  Фейсбук він дивується  неоковирним фейковим фактам, що їх "виявили" "розслідувачі" і заявив, що вже звернувся до журналістів про спростування.

Так, політик пише, що дізнався про себе чимало нового. Зокрема, що є другом Петра Порошенка та постачав тітушок на антимайдан, а також, що  є організатором «мовного патруля» у Дніпрі. Про цю та іншу зухвалу брехню київських "розслідувачів" Дніпроград дізнався зі сторінки парламентаря у Facebook.

«Я є другом Порошенка!? Того самого, якого я в житті бачив лише здаля на офіційних заходах, з фракції якого я вийшов у березні 15 року і який назвав мене і моїх друзів «цинічними бандерами», - обурюється Денисенко.

Окрім цього неназвані "розслідувачі" з 1+1 приписують народному депутату від Дніпра організацію так званого «мовного патруля». Однак і цей факт не відповідає дійсності, бо відомо, що проти цього самого патруля депутат понад місяць вів боротьбу.

«Проти нього я боровся понад місяць, виловлював так званих патрульних, щодо яких за моїми зверненнями порушено кримінальне провадження», - відзначає парламентар.

Виходячи із закадрового тексту у сюжеті, також можна зробити висновок, що Андрій Денисенко є фактично постачальником тітушок антимайдану. Однак і це є наклепом, бо у часи цього ж антимайдану Денисенко бився з тітушками у лавах «Правого сектору».

Народний депутат пов'язує брудний сюжет передусім із виборчою кампанією.

«Застосування такої грубої та примітивної дезінформації відносно мене змушує засумніватися в усьому іншому, викладеному в цій програмі, в методах і в цілях всієї антипрезидентської публічної кампанії телеканалу», - додав Андрій Денисенко, зауваживши, що не сподівається на вибачення з боку журналістів "плюсів".

Раніше повідомлялося, що на думку Народного депутата України Андрія Денисенка, вибір між Порошенком і Тимошенко -  не найгірше для українського народу. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...