App Store Google Play

Денисенко шокований рівнем дезінформації на 1+1

20 Березня 19:00
Денисенко шокований рівнем дезінформації на 1+1

Народний депутат України Андрій Денисенко обурений брехнею журналістів  програми «Ненародна любов», яку учора демонстрували на телеканалі 1+1, і вимагає вибачень від авторів сюжету. 

В своєму дописі в мережі  Фейсбук він дивується  неоковирним фейковим фактам, що їх "виявили" "розслідувачі" і заявив, що вже звернувся до журналістів про спростування.

Так, політик пише, що дізнався про себе чимало нового. Зокрема, що є другом Петра Порошенка та постачав тітушок на антимайдан, а також, що  є організатором «мовного патруля» у Дніпрі. Про цю та іншу зухвалу брехню київських "розслідувачів" Дніпроград дізнався зі сторінки парламентаря у Facebook.

«Я є другом Порошенка!? Того самого, якого я в житті бачив лише здаля на офіційних заходах, з фракції якого я вийшов у березні 15 року і який назвав мене і моїх друзів «цинічними бандерами», - обурюється Денисенко.

Окрім цього неназвані "розслідувачі" з 1+1 приписують народному депутату від Дніпра організацію так званого «мовного патруля». Однак і цей факт не відповідає дійсності, бо відомо, що проти цього самого патруля депутат понад місяць вів боротьбу.

«Проти нього я боровся понад місяць, виловлював так званих патрульних, щодо яких за моїми зверненнями порушено кримінальне провадження», - відзначає парламентар.

Виходячи із закадрового тексту у сюжеті, також можна зробити висновок, що Андрій Денисенко є фактично постачальником тітушок антимайдану. Однак і це є наклепом, бо у часи цього ж антимайдану Денисенко бився з тітушками у лавах «Правого сектору».

Народний депутат пов'язує брудний сюжет передусім із виборчою кампанією.

«Застосування такої грубої та примітивної дезінформації відносно мене змушує засумніватися в усьому іншому, викладеному в цій програмі, в методах і в цілях всієї антипрезидентської публічної кампанії телеканалу», - додав Андрій Денисенко, зауваживши, що не сподівається на вибачення з боку журналістів "плюсів".

Раніше повідомлялося, що на думку Народного депутата України Андрія Денисенка, вибір між Порошенком і Тимошенко -  не найгірше для українського народу. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...