App Store Google Play

У квітні 59 підприємств Січеславщини можуть залишитися без електроенергії

19.03.2019 13:40
У квітні 59 підприємств Січеславщини можуть залишитися без електроенергії

З 1 квітня 2019 року 59 підприємств Січеславщини можуть залишитися без електроенергії через те, що вони не підписали угоду з постачальниками. Про це сьогодні, 19 березня, під час прес-конференції повідомив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Вадим Кухтій, передає Дніпроград.

Так, за його словами, наразі розподільчою компанією отримано листа від постачальника «останньої надії», в якому той повідомляє, що 59 підприємств Січеславщини мають бути відключені від електропостачання. Це має бути здійснено через те, що зазначені юридичні особи протягом трьох місяців не підписали угоди з новим постачальником.

«Ми лише виконуємо припис постачальника електроенергії. Всі питання мають вирішуватися між абонентами та постачальником», - зауважив Вадим Кухтій.

Наразі в постачальником «останньої надії» визначено ДП «Укрінтеренерго», який протягом трьох місяців і здійснював постачання енергії на підприємства. 59 юридичних осіб, що перебувають в зоні ризику, мають або підписати нову угоду з «Укрінтеренерго», або знайти нового постачальника на ринку електроенергії.

Що цікаво, в переліку 59 підприємств знаходяться такі об’єкти як Аульський водовід, Марганецький водоканал та Новомосковський райводоканал. У разі відключення електроенергії без води можуть залишитися декілька сотень мешканців регіону.

Втім, у компаній є ще десять діб аби знайти постачальника та підписати з ним угоду, тож панікувати мешканцям області поки що не варто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...