App Store Google Play

У квітні 59 підприємств Січеславщини можуть залишитися без електроенергії

19.03.2019 13:40
У квітні 59 підприємств Січеславщини можуть залишитися без електроенергії

З 1 квітня 2019 року 59 підприємств Січеславщини можуть залишитися без електроенергії через те, що вони не підписали угоду з постачальниками. Про це сьогодні, 19 березня, під час прес-конференції повідомив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Вадим Кухтій, передає Дніпроград.

Так, за його словами, наразі розподільчою компанією отримано листа від постачальника «останньої надії», в якому той повідомляє, що 59 підприємств Січеславщини мають бути відключені від електропостачання. Це має бути здійснено через те, що зазначені юридичні особи протягом трьох місяців не підписали угоди з новим постачальником.

«Ми лише виконуємо припис постачальника електроенергії. Всі питання мають вирішуватися між абонентами та постачальником», - зауважив Вадим Кухтій.

Наразі в постачальником «останньої надії» визначено ДП «Укрінтеренерго», який протягом трьох місяців і здійснював постачання енергії на підприємства. 59 юридичних осіб, що перебувають в зоні ризику, мають або підписати нову угоду з «Укрінтеренерго», або знайти нового постачальника на ринку електроенергії.

Що цікаво, в переліку 59 підприємств знаходяться такі об’єкти як Аульський водовід, Марганецький водоканал та Новомосковський райводоканал. У разі відключення електроенергії без води можуть залишитися декілька сотень мешканців регіону.

Втім, у компаній є ще десять діб аби знайти постачальника та підписати з ним угоду, тож панікувати мешканцям області поки що не варто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...