App Store Google Play

У Кам'янському закінчують будівництво "з нуля" футбольного стадіону

19.03.2019 12:20
У Кам'янському закінчують будівництво "з нуля" футбольного стадіону

Майданчики для баскетболу, волейболу, тенісу та воркауту. А ще – футбольне поле зі штучним покриттям німецького виробництва. Все це – для юних спортсменів Кам’янського. У місті облаштовують сучасний стадіон. Нині роботи – на фініші. Вже незабаром – відбудеться перший матч. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград..

«Реконструюємо та зводимо «з нуля» комфортні спорткомплекси, майданчики, стадіони і футбольні поля, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2018-му розпочали будівництво стадіону Кам’янської дитячо-юнацької футбольної школи «Надія». Нині роботи – на фініші». 

На лівому березі Кам’янського раніше не було жодного сучасного стадіону. Місцеві спортсмени мусили їздити на тренування в іншу частину міста.

 Тепер там – сучасне футбольне поле зі штучним покриттям

«Це спальний район міста. Тут знаходиться дев’ять шкіл. А це близько 9 тис. учнів. Їм необхідні сучасні умови для занять», – сказав тренер дитячо-юнацької футбольної школи «Надія» Іван Біломойцев. 

У травні 2018-го Дніпропетровська ОДА «з нуля» розпочала будівництво спортивного стадіону дитячо-юнацької футбольної школи «Надія». Там зможуть займатися всі школярі.

Нині підрядники вже облаштували футбольне поле із штучним покриттям – воно вироблене у Німеччині.

 Зручні трибуни

«Граю у футбол перший рік. Мріяв про це давно. Було неочікуваним,  що поруч з моїми школою та будинком, збудують такий великий стадіон. Тут все дуже комфортно. Мені не доведеться їздити на правий берег, щоб тренуватися», – сказав місцевий спортсмен Іван Живченко.   

Майже готові майданчики для баскетболу, волейболу, воркауту і скейтбордингу, є трибуни. А ще – яскраві гойдалки та гірки для місцевих малюків.

 А ще – майданчик для баскетболу

«Граю у баскетбол вже три роки, мені подобається. Але умови для тренувань зараз кепські. Єдиний вуличний майданчик – на правому березі, вже старий і незручний. Коли я побачив проект нового стадіону, дуже зрадів. Просто супер», – сказав юний спортсмен із Кам’янського Віталій Передерій.

«Тут все сучасне. Цей майданчик мені подобається навіть більше, ніж у центральному парку міста», – сказав 15-річний баскетболіст із Кам’янського Павло Бурчак.   

Роботи – обласним коштом.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...