App Store Google Play

Приватизація АХПС може розтягнутися на роки, - голова обласної ради

19 Березня 10:20
Приватизація АХПС може розтягнутися на роки, - голова обласної ради

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов повідомив, що приватизація Аульської хлорпереливної станції це питання мінімум декількох років. Про це він розповів 51 каналу, передає Дніпроград.

По-перше, він зауважив, що наразі можливий лише процес подання пропозицій щодо приватизації АХПС. А по-друге, у будь-якому разі приватизація триватиме декілька років.

“Було прийнято рішення про можливість приватизації цього підприємства. Тому це питання декількох років і декількох пленарних засідань сесії обласної ради, якщо при цьому буде така пропозиція. Сьогодні ми розуміємо, що це стратегічний об’єкт і тому при формуванні умов до цього будуть підходити дуже ретельно”, - розповів Гліб Пригунов.

АХПС — один із головних постачальників хлору для водоочисних підприємств всієї України. Окрім цього, підприємство є одним із небагатьох конкурентів єдиного виробника хлору - “ДніпроАзоту”, за поданням якого і було піднято питання про приватизацію АХПС.

Наразі працівники АХПС та представники декількох місцевих громад звернулися до вищого керівництва держави із закликом не допустити приватизації стратегічного підприємства.

У свій час через зупинку виробництва хлору на "ДніпроАзоті" саме АХПС постачало водоканалам усієї України реагент, що дозволяло зберегти постачання питної води для майже 20 мільйонів громадян.

Варто зазначити, що АХПС не раз ставала жертвою рейдерства та інформаційних атак. Зокрема, такі атаки пов'язували з місцевим політиком та бізнесменом Геннадієм Корбаном та міським головою Дніпра Борисом Філатовим.

.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...