App Store Google Play

Приватизація АХПС може розтягнутися на роки, - голова обласної ради

19.03.2019 10:20
Приватизація АХПС може розтягнутися на роки, - голова обласної ради

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов повідомив, що приватизація Аульської хлорпереливної станції це питання мінімум декількох років. Про це він розповів 51 каналу, передає Дніпроград.

По-перше, він зауважив, що наразі можливий лише процес подання пропозицій щодо приватизації АХПС. А по-друге, у будь-якому разі приватизація триватиме декілька років.

“Було прийнято рішення про можливість приватизації цього підприємства. Тому це питання декількох років і декількох пленарних засідань сесії обласної ради, якщо при цьому буде така пропозиція. Сьогодні ми розуміємо, що це стратегічний об’єкт і тому при формуванні умов до цього будуть підходити дуже ретельно”, - розповів Гліб Пригунов.

АХПС — один із головних постачальників хлору для водоочисних підприємств всієї України. Окрім цього, підприємство є одним із небагатьох конкурентів єдиного виробника хлору - “ДніпроАзоту”, за поданням якого і було піднято питання про приватизацію АХПС.

Наразі працівники АХПС та представники декількох місцевих громад звернулися до вищого керівництва держави із закликом не допустити приватизації стратегічного підприємства.

У свій час через зупинку виробництва хлору на "ДніпроАзоті" саме АХПС постачало водоканалам усієї України реагент, що дозволяло зберегти постачання питної води для майже 20 мільйонів громадян.

Варто зазначити, що АХПС не раз ставала жертвою рейдерства та інформаційних атак. Зокрема, такі атаки пов'язували з місцевим політиком та бізнесменом Геннадієм Корбаном та міським головою Дніпра Борисом Філатовим.

.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...