App Store Google Play

Приватизація АХПС може розтягнутися на роки, - голова обласної ради

19 Березня 10:20
Приватизація АХПС може розтягнутися на роки, - голова обласної ради

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов повідомив, що приватизація Аульської хлорпереливної станції це питання мінімум декількох років. Про це він розповів 51 каналу, передає Дніпроград.

По-перше, він зауважив, що наразі можливий лише процес подання пропозицій щодо приватизації АХПС. А по-друге, у будь-якому разі приватизація триватиме декілька років.

“Було прийнято рішення про можливість приватизації цього підприємства. Тому це питання декількох років і декількох пленарних засідань сесії обласної ради, якщо при цьому буде така пропозиція. Сьогодні ми розуміємо, що це стратегічний об’єкт і тому при формуванні умов до цього будуть підходити дуже ретельно”, - розповів Гліб Пригунов.

АХПС — один із головних постачальників хлору для водоочисних підприємств всієї України. Окрім цього, підприємство є одним із небагатьох конкурентів єдиного виробника хлору - “ДніпроАзоту”, за поданням якого і було піднято питання про приватизацію АХПС.

Наразі працівники АХПС та представники декількох місцевих громад звернулися до вищого керівництва держави із закликом не допустити приватизації стратегічного підприємства.

У свій час через зупинку виробництва хлору на "ДніпроАзоті" саме АХПС постачало водоканалам усієї України реагент, що дозволяло зберегти постачання питної води для майже 20 мільйонів громадян.

Варто зазначити, що АХПС не раз ставала жертвою рейдерства та інформаційних атак. Зокрема, такі атаки пов'язували з місцевим політиком та бізнесменом Геннадієм Корбаном та міським головою Дніпра Борисом Філатовим.

.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...