App Store Google Play

Питання щодо забезпечення електроенергією водоканалів Січеславщини має вирішитися протягом найближчих днів

19 Березня 16:00
Питання щодо забезпечення електроенергією водоканалів Січеславщини має вирішитися протягом найближчих днів

Представники ДТЕКу повідомили, що з 1 квітня 59 підприємств Січеславщини можуть бути відключені від електропостачання. Серед них – Аульський водовід, Марганецький водоканал та Новомосковський райводоканал. Дніпроград звернувся за коментарем до заступника голови Дніпропетровської обласної ради Валерія Безуса та поцікавився які кроки влада зробила аби уникнути кризової ситуації в регіоні.

Як зазначив Валерій Безус, сьогодні в Києві відбувається засідання регулятора НКРЕКП, під час якої Аульський водовід може отримати ліцензію на самостійне електропостачання.

«На сьогоднішньому засіданні НКРЕКП зважаючи на обсяги закупівлі електроенергії Аульський водовід може отримати ліцензію, яка дозволить йому самому бути постачальником на ринку. Це дозволить йому здійснювати закупівлю електроенергії безпосередньо на ринку», - повідомив Безус.

У разі отримання ліцензії, Аульський водовід буде звільнений від вимог підписувати угоду з постачальником і тому питання про забезпечення водою прилеглих міст відпадає.

Що стосується інших підприємств, то 21 березня в Дніпропетровській обласні раді відбудеться засідання за участі представників ОДА та депутатів. Під час неї буде вирішуватися питання щодо надання фінансової допомоги водоканалам, які у зв’язку із новим законом опинилися в глухому куті.

«Як відомо, наразі водоканали мають сплачувати передоплату за електроенергією, що не є можливим для них. Це питання неодноразово піднімалося у стінах обласної ради. В четвер тут зберуться представники місцевої влади аби вирішити питання щодо виділення фінансової допомоги комунальним підприємствам задля того, аби ті мали змогу розрахуватися з електроенергію», - додав Валерій Безус.

Таким чином, у найближчий час стане відомо подальша доля комунальних підприємств, що залежать від ринку електроенергії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...