App Store Google Play

Організація людей з інвалідністю заявляє, що міська влада незаконно захопила їхню автостоянку

19 Березня 08:00
Організація людей з інвалідністю заявляє, що міська влада незаконно захопила їхню автостоянку

ТОВ “МІАНА”, що було створено громадською організацією “Об’єднання інвалідів України”, заявляє, що їхню автостоянку неодноразово незаконно захоплювали представники Дніпровської міської ради. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на звернення ТОВ “МІАНА”.

Так, зазначена австостоянка розташована на вулиці Миколи Руденка, 140А. Протягом тривалого часу “МІАНА” є власником площі та майна австоянки. Завдяки чому “Об’єднання інвалідів України” мало дохід для своєї організації і забезпечувало роботою своїх підопічних. Не зважаючи на це, міська влада вирішила привласнити автостоянку.

“Міська влада м. Дніпра, ігноруючи норми Конституції та Законів України, шляхом прийняття завідомо незаконних рішень вже третій раз силою за допомогою рейдерів захопила автостоянку. Влада фізично припинила законну господарську діяльність ТОВ "МІАНА” та позбавила наше товариство хоч і незначного, але постійного доходу, якого вистачало на офіційну зарплату 4 людям, двоє з яких інваліди, податки та на підтримання стоянки", - йдеться у зверненні організації.

Свої дії влада аргументує наявністю рішень з міськради і відсутності договору оренди землі для компанії. Разом із цим, “МІАНА” має декілька судових рішень, в яких йдеться про бездіяльність міських чиновників в укладанні такого договору.

“При захватах міська влада поводить себе як звичайний шахрай чи митник з анекдоту про "зелений горошок": цілодобову автостоянку площею 5988 м 2 в рішенні виконкому перейменовують на "майданчик для паркування" площею 635 м 2 – і захоплюється силою вся стоянка разом з будівлями, навісами та майном. При цьому влада, з одного боку, звинувачує нас у відсутності договору оренди землі, а з іншого – відмовляється такий договір продовжувати, що дуже схоже на ознаки шизофренії. Більш того, міська рада ігнорує судові рішення (їх ми отримали вже три) про незаконну бездіяльність в питанні наданні нам землі в оренду", - зазначають в компанії.

Під час останнього такого “виконання” рішення невідомі люди захопили парковку та адміністративні будівлі, під час чого було пошкоджено майно компанії громадської організації. Як заявляють в ТОВ “МІАНА”, поліція та інші правоохоронні органи не реагують на такі дії. 
“Нашій міській владі потрібні рейдери-тітушки, звичайні “гопники”, які можуть "віджати" чуже майно, а поліція та міська влада їх буде "кришувати". На жаль, ситуація в місті Дніпрі криміналізувалась до критичного рівня, і заяви різних речників та експертів, що причина в бойових діях на Донбасі – в даному випадку використовуються виключно для прикриття звичайного організованого криміналу", - додають в ТОВ “МІАНА”.

Наприкінці минулого року від імені міської влади проти “МІАНИ” був поданий позов у Верховний Суд щодо автостоянки, але його відхилили.
Відповідно, наразі майно компанії пошкоджено, рішення судів міською владою ігноруються, а діяльність автостоянки фізично неможливе.
“На даний час автостоянка, яка забезпечувала людей з інвадністю, повністю зруйнована та пограбована, замість з’явилась звалка і це Центральний район м. Дніпро. Грошей судитися з рейдерами та шахраями у нас вже немає, вже більше року ми позбавлені доходу від законної діяльності автостоянки", - підсумовують в компанії.

Представники ТОВ “МІАНА” не полишають надій і у майбутньому планують продовжувати боротьбу за свої права.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...