App Store Google Play

Організація людей з інвалідністю заявляє, що міська влада незаконно захопила їхню автостоянку

19 Березня 08:00
Організація людей з інвалідністю заявляє, що міська влада незаконно захопила їхню автостоянку

ТОВ “МІАНА”, що було створено громадською організацією “Об’єднання інвалідів України”, заявляє, що їхню автостоянку неодноразово незаконно захоплювали представники Дніпровської міської ради. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на звернення ТОВ “МІАНА”.

Так, зазначена австостоянка розташована на вулиці Миколи Руденка, 140А. Протягом тривалого часу “МІАНА” є власником площі та майна австоянки. Завдяки чому “Об’єднання інвалідів України” мало дохід для своєї організації і забезпечувало роботою своїх підопічних. Не зважаючи на це, міська влада вирішила привласнити автостоянку.

“Міська влада м. Дніпра, ігноруючи норми Конституції та Законів України, шляхом прийняття завідомо незаконних рішень вже третій раз силою за допомогою рейдерів захопила автостоянку. Влада фізично припинила законну господарську діяльність ТОВ "МІАНА” та позбавила наше товариство хоч і незначного, але постійного доходу, якого вистачало на офіційну зарплату 4 людям, двоє з яких інваліди, податки та на підтримання стоянки", - йдеться у зверненні організації.

Свої дії влада аргументує наявністю рішень з міськради і відсутності договору оренди землі для компанії. Разом із цим, “МІАНА” має декілька судових рішень, в яких йдеться про бездіяльність міських чиновників в укладанні такого договору.

“При захватах міська влада поводить себе як звичайний шахрай чи митник з анекдоту про "зелений горошок": цілодобову автостоянку площею 5988 м 2 в рішенні виконкому перейменовують на "майданчик для паркування" площею 635 м 2 – і захоплюється силою вся стоянка разом з будівлями, навісами та майном. При цьому влада, з одного боку, звинувачує нас у відсутності договору оренди землі, а з іншого – відмовляється такий договір продовжувати, що дуже схоже на ознаки шизофренії. Більш того, міська рада ігнорує судові рішення (їх ми отримали вже три) про незаконну бездіяльність в питанні наданні нам землі в оренду", - зазначають в компанії.

Під час останнього такого “виконання” рішення невідомі люди захопили парковку та адміністративні будівлі, під час чого було пошкоджено майно компанії громадської організації. Як заявляють в ТОВ “МІАНА”, поліція та інші правоохоронні органи не реагують на такі дії. 
“Нашій міській владі потрібні рейдери-тітушки, звичайні “гопники”, які можуть "віджати" чуже майно, а поліція та міська влада їх буде "кришувати". На жаль, ситуація в місті Дніпрі криміналізувалась до критичного рівня, і заяви різних речників та експертів, що причина в бойових діях на Донбасі – в даному випадку використовуються виключно для прикриття звичайного організованого криміналу", - додають в ТОВ “МІАНА”.

Наприкінці минулого року від імені міської влади проти “МІАНИ” був поданий позов у Верховний Суд щодо автостоянки, але його відхилили.
Відповідно, наразі майно компанії пошкоджено, рішення судів міською владою ігноруються, а діяльність автостоянки фізично неможливе.
“На даний час автостоянка, яка забезпечувала людей з інвадністю, повністю зруйнована та пограбована, замість з’явилась звалка і це Центральний район м. Дніпро. Грошей судитися з рейдерами та шахраями у нас вже немає, вже більше року ми позбавлені доходу від законної діяльності автостоянки", - підсумовують в компанії.

Представники ТОВ “МІАНА” не полишають надій і у майбутньому планують продовжувати боротьбу за свої права.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...