App Store Google Play

На місці пустиря у Кам'янському зводять дитсадок у формі стільників

19 Березня 15:20
На місці пустиря у Кам'янському зводять дитсадок у формі стільників

Сучасний та комфортний дитсадок – поряд із домом. У Кам’янському в розпалі облаштування нового садочка. Його «з нуля» зводить Дніпропетровська ОДА. Там будуть виховуватися 115 хлопчиків та дівчат. Нині підрядники шпаклюють стіни, укладають підлогу. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«У кожному куточку Дніпропетровщини мають бути комфортні та сучасні умови для розвитку дітей. Реконструюємо та зводимо «з нуля» садочки по всій області. За чотири роки створили понад 6 тис. нових місць для дошкільнят. Нині у розпалі й роботи у Романковому – передмісті Кам’янського», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 Його «з нуля» зводить Дніпропетровська ОДА

У Романковому свого дитсадочка ніколи не було – батькам доводиться відвозити малечу до центру Кам’янського.   

«Район у нас чималий, багато дітей. Доводиться щоранку возити їх маршруткою до центру. Дорога може зайняти майже годину. Це дуже не зручно», – сказала заступник директора Кам’янської школи №27 Любов Пастернак.  

 Він – у вигляді бджолиних стільників

За вирішення проблеми взялася Дніпропетровська ОДА. На місці пустиря «з нуля» будують сучасний заклад для дошкільнят. Він – незвичайної архітектурної форми – у вигляді бджолиних стільників. Родзинка – внутрішнє подвір’я з теплою підлогою – там буде сухо навіть взимку.

«Моїй дитині зараз один рік, хочу відвести її до цього садочка. Це зовсім поруч із нашим будинком. Гадаю тут буде зручно і комфортно. Ми весь час спостерігаємо за будівництвом, бачимо, як садок підіймається «з нуля». Дуже вдячні за цю роботу», – сказала місцева матуся Аліна Гаража. Підрядники вже звели стіни, облаштували дах, встановили вікна та двері, змонтували комунікації.  Нині у розпалі – внутрішнє оздоблення нового садочка. Стіни обшивають гіпсокартоном, облаштовують підлогу та стелю. Все – у «бджолиній» тематиці.

 Родзинка – внутрішнє подвір’я з теплою підлогою

Дитсадок опалюватиметься автономною котельнею. На даху розмістять сонячні панелі – як додаткове джерело енергії.

«Чекаємо на відкриття. Сподіваємося, що садок буде і ззовні, і зсередини теплим, затишним і комфортним», – сказала місцева мешканка, мама трьох дітей Ольга Дехтяренко. 

Загалом заклад прийме 115 хлопчиків та дівчаток.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...