App Store Google Play

На місці пустиря у Кам'янському зводять дитсадок у формі стільників

19 Березня 15:20
На місці пустиря у Кам'янському зводять дитсадок у формі стільників

Сучасний та комфортний дитсадок – поряд із домом. У Кам’янському в розпалі облаштування нового садочка. Його «з нуля» зводить Дніпропетровська ОДА. Там будуть виховуватися 115 хлопчиків та дівчат. Нині підрядники шпаклюють стіни, укладають підлогу. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«У кожному куточку Дніпропетровщини мають бути комфортні та сучасні умови для розвитку дітей. Реконструюємо та зводимо «з нуля» садочки по всій області. За чотири роки створили понад 6 тис. нових місць для дошкільнят. Нині у розпалі й роботи у Романковому – передмісті Кам’янського», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 Його «з нуля» зводить Дніпропетровська ОДА

У Романковому свого дитсадочка ніколи не було – батькам доводиться відвозити малечу до центру Кам’янського.   

«Район у нас чималий, багато дітей. Доводиться щоранку возити їх маршруткою до центру. Дорога може зайняти майже годину. Це дуже не зручно», – сказала заступник директора Кам’янської школи №27 Любов Пастернак.  

 Він – у вигляді бджолиних стільників

За вирішення проблеми взялася Дніпропетровська ОДА. На місці пустиря «з нуля» будують сучасний заклад для дошкільнят. Він – незвичайної архітектурної форми – у вигляді бджолиних стільників. Родзинка – внутрішнє подвір’я з теплою підлогою – там буде сухо навіть взимку.

«Моїй дитині зараз один рік, хочу відвести її до цього садочка. Це зовсім поруч із нашим будинком. Гадаю тут буде зручно і комфортно. Ми весь час спостерігаємо за будівництвом, бачимо, як садок підіймається «з нуля». Дуже вдячні за цю роботу», – сказала місцева матуся Аліна Гаража. Підрядники вже звели стіни, облаштували дах, встановили вікна та двері, змонтували комунікації.  Нині у розпалі – внутрішнє оздоблення нового садочка. Стіни обшивають гіпсокартоном, облаштовують підлогу та стелю. Все – у «бджолиній» тематиці.

 Родзинка – внутрішнє подвір’я з теплою підлогою

Дитсадок опалюватиметься автономною котельнею. На даху розмістять сонячні панелі – як додаткове джерело енергії.

«Чекаємо на відкриття. Сподіваємося, що садок буде і ззовні, і зсередини теплим, затишним і комфортним», – сказала місцева мешканка, мама трьох дітей Ольга Дехтяренко. 

Загалом заклад прийме 115 хлопчиків та дівчаток.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...