App Store Google Play

На місці пустиря у Кам'янському зводять дитсадок у формі стільників

19 Березня 15:20
На місці пустиря у Кам'янському зводять дитсадок у формі стільників

Сучасний та комфортний дитсадок – поряд із домом. У Кам’янському в розпалі облаштування нового садочка. Його «з нуля» зводить Дніпропетровська ОДА. Там будуть виховуватися 115 хлопчиків та дівчат. Нині підрядники шпаклюють стіни, укладають підлогу. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«У кожному куточку Дніпропетровщини мають бути комфортні та сучасні умови для розвитку дітей. Реконструюємо та зводимо «з нуля» садочки по всій області. За чотири роки створили понад 6 тис. нових місць для дошкільнят. Нині у розпалі й роботи у Романковому – передмісті Кам’янського», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 Його «з нуля» зводить Дніпропетровська ОДА

У Романковому свого дитсадочка ніколи не було – батькам доводиться відвозити малечу до центру Кам’янського.   

«Район у нас чималий, багато дітей. Доводиться щоранку возити їх маршруткою до центру. Дорога може зайняти майже годину. Це дуже не зручно», – сказала заступник директора Кам’янської школи №27 Любов Пастернак.  

 Він – у вигляді бджолиних стільників

За вирішення проблеми взялася Дніпропетровська ОДА. На місці пустиря «з нуля» будують сучасний заклад для дошкільнят. Він – незвичайної архітектурної форми – у вигляді бджолиних стільників. Родзинка – внутрішнє подвір’я з теплою підлогою – там буде сухо навіть взимку.

«Моїй дитині зараз один рік, хочу відвести її до цього садочка. Це зовсім поруч із нашим будинком. Гадаю тут буде зручно і комфортно. Ми весь час спостерігаємо за будівництвом, бачимо, як садок підіймається «з нуля». Дуже вдячні за цю роботу», – сказала місцева матуся Аліна Гаража. Підрядники вже звели стіни, облаштували дах, встановили вікна та двері, змонтували комунікації.  Нині у розпалі – внутрішнє оздоблення нового садочка. Стіни обшивають гіпсокартоном, облаштовують підлогу та стелю. Все – у «бджолиній» тематиці.

 Родзинка – внутрішнє подвір’я з теплою підлогою

Дитсадок опалюватиметься автономною котельнею. На даху розмістять сонячні панелі – як додаткове джерело енергії.

«Чекаємо на відкриття. Сподіваємося, що садок буде і ззовні, і зсередини теплим, затишним і комфортним», – сказала місцева мешканка, мама трьох дітей Ольга Дехтяренко. 

Загалом заклад прийме 115 хлопчиків та дівчаток.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...