App Store Google Play

Держспоживслужба знайшла низку порушень у школі де отруїлися діти

19 Березня 18:40
Держспоживслужба знайшла низку порушень у школі де отруїлися діти

Дніпровський активіст Михайло Яценко отримав відповідь на запит до ГУ Держспоживслужби Дніпропетровської області щодо проведення санітарно-епідеміологічного розслідування у школі №112, де отруїлися діти. Про це Яценко розповів на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Дніпроград.

В документі зазначається, що розслідування триватиме до 22 березня, проте наразі вже є певні результати перевірок. Відтак, Держспоживслужба виявила низку порушень. 

"Дослідження показало, що фактична кількість дітей у навчальному закладі перевищує проектну потужність. Медичне обслуговування школярів у закладі не проводиться. Також школа не дотримується дезінфекційного режиму: там відсутні дезінфіуцючи засоби (які має надавати Департамент гумполітики). У передобідній залі відсутня достатня кількість рукомийників, електрорушники не працюють, а паперові рушники відсутні", - йдеться у документі. 

Окрім того, у санвузлах недостатньо сантехнічних приладів, мило для миття рук відсутнє, тобто не створені умови для особистої гігієни.

Перевірка також зазначила, що питний режим у закладі освіти не організований. За словами Михайла Яценка,  контролювати питний режим у школі має фірма, яка відповідає за харчування у школі, тобто ТОВ «Контракт Продрезерв 5». Проте цього компанія не робить.

"Для організації оптимального питного режиму потрібно. Забезпечити дітей водою за індивідуальною потребою. Кип'ячену воду дають після охолодження до кімнатної температури. Її зберігають у добре вимитому посуді і міняють не рідше ніж 1 раз на добу. Документ, який я особисто отримав 14 березня у їдальні школи 112, це «графік заміни питної води». Його складає та контролює  «Контракт Продрезерв 5». Останній раз дітям закип’ятили та подали воду 13 лютого. В день отруєння кип'яченої води дітям не давали", - повідомив Михайло Яценко. 

Нагадаємо, що 13 березня батьки заявили про чергове масове отруєння дітей у школах Дніпра. За їхніми словами, понад 60 дітей з 126 та 112 шкіл госпіталізовано, з них лише  35  школярам поставили діагноз.  Однак у міськраді запевняли, що масового отруєння у школі Дніпра немає. Пізніше в мережі з'явилися офіційні документи щодо відвідування дітьми цієї школи, у яких зазначено, що на навчання не з’явилися 512 учнів з 904.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...