App Store Google Play

Держспоживслужба знайшла низку порушень у школі де отруїлися діти

19.03.2019 18:40
Держспоживслужба знайшла низку порушень у школі де отруїлися діти

Дніпровський активіст Михайло Яценко отримав відповідь на запит до ГУ Держспоживслужби Дніпропетровської області щодо проведення санітарно-епідеміологічного розслідування у школі №112, де отруїлися діти. Про це Яценко розповів на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Дніпроград.

В документі зазначається, що розслідування триватиме до 22 березня, проте наразі вже є певні результати перевірок. Відтак, Держспоживслужба виявила низку порушень. 

"Дослідження показало, що фактична кількість дітей у навчальному закладі перевищує проектну потужність. Медичне обслуговування школярів у закладі не проводиться. Також школа не дотримується дезінфекційного режиму: там відсутні дезінфіуцючи засоби (які має надавати Департамент гумполітики). У передобідній залі відсутня достатня кількість рукомийників, електрорушники не працюють, а паперові рушники відсутні", - йдеться у документі. 

Окрім того, у санвузлах недостатньо сантехнічних приладів, мило для миття рук відсутнє, тобто не створені умови для особистої гігієни.

Перевірка також зазначила, що питний режим у закладі освіти не організований. За словами Михайла Яценка,  контролювати питний режим у школі має фірма, яка відповідає за харчування у школі, тобто ТОВ «Контракт Продрезерв 5». Проте цього компанія не робить.

"Для організації оптимального питного режиму потрібно. Забезпечити дітей водою за індивідуальною потребою. Кип'ячену воду дають після охолодження до кімнатної температури. Її зберігають у добре вимитому посуді і міняють не рідше ніж 1 раз на добу. Документ, який я особисто отримав 14 березня у їдальні школи 112, це «графік заміни питної води». Його складає та контролює  «Контракт Продрезерв 5». Останній раз дітям закип’ятили та подали воду 13 лютого. В день отруєння кип'яченої води дітям не давали", - повідомив Михайло Яценко. 

Нагадаємо, що 13 березня батьки заявили про чергове масове отруєння дітей у школах Дніпра. За їхніми словами, понад 60 дітей з 126 та 112 шкіл госпіталізовано, з них лише  35  школярам поставили діагноз.  Однак у міськраді запевняли, що масового отруєння у школі Дніпра немає. Пізніше в мережі з'явилися офіційні документи щодо відвідування дітьми цієї школи, у яких зазначено, що на навчання не з’явилися 512 учнів з 904.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....