App Store Google Play

Держспоживслужба знайшла низку порушень у школі де отруїлися діти

19.03.2019 18:40
Держспоживслужба знайшла низку порушень у школі де отруїлися діти

Дніпровський активіст Михайло Яценко отримав відповідь на запит до ГУ Держспоживслужби Дніпропетровської області щодо проведення санітарно-епідеміологічного розслідування у школі №112, де отруїлися діти. Про це Яценко розповів на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Дніпроград.

В документі зазначається, що розслідування триватиме до 22 березня, проте наразі вже є певні результати перевірок. Відтак, Держспоживслужба виявила низку порушень. 

"Дослідження показало, що фактична кількість дітей у навчальному закладі перевищує проектну потужність. Медичне обслуговування школярів у закладі не проводиться. Також школа не дотримується дезінфекційного режиму: там відсутні дезінфіуцючи засоби (які має надавати Департамент гумполітики). У передобідній залі відсутня достатня кількість рукомийників, електрорушники не працюють, а паперові рушники відсутні", - йдеться у документі. 

Окрім того, у санвузлах недостатньо сантехнічних приладів, мило для миття рук відсутнє, тобто не створені умови для особистої гігієни.

Перевірка також зазначила, що питний режим у закладі освіти не організований. За словами Михайла Яценка,  контролювати питний режим у школі має фірма, яка відповідає за харчування у школі, тобто ТОВ «Контракт Продрезерв 5». Проте цього компанія не робить.

"Для організації оптимального питного режиму потрібно. Забезпечити дітей водою за індивідуальною потребою. Кип'ячену воду дають після охолодження до кімнатної температури. Її зберігають у добре вимитому посуді і міняють не рідше ніж 1 раз на добу. Документ, який я особисто отримав 14 березня у їдальні школи 112, це «графік заміни питної води». Його складає та контролює  «Контракт Продрезерв 5». Останній раз дітям закип’ятили та подали воду 13 лютого. В день отруєння кип'яченої води дітям не давали", - повідомив Михайло Яценко. 

Нагадаємо, що 13 березня батьки заявили про чергове масове отруєння дітей у школах Дніпра. За їхніми словами, понад 60 дітей з 126 та 112 шкіл госпіталізовано, з них лише  35  школярам поставили діагноз.  Однак у міськраді запевняли, що масового отруєння у школі Дніпра немає. Пізніше в мережі з'явилися офіційні документи щодо відвідування дітьми цієї школи, у яких зазначено, що на навчання не з’явилися 512 учнів з 904.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...