App Store Google Play

Держспоживслужба знайшла низку порушень у школі де отруїлися діти

19 Березня 18:40
Держспоживслужба знайшла низку порушень у школі де отруїлися діти

Дніпровський активіст Михайло Яценко отримав відповідь на запит до ГУ Держспоживслужби Дніпропетровської області щодо проведення санітарно-епідеміологічного розслідування у школі №112, де отруїлися діти. Про це Яценко розповів на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Дніпроград.

В документі зазначається, що розслідування триватиме до 22 березня, проте наразі вже є певні результати перевірок. Відтак, Держспоживслужба виявила низку порушень. 

"Дослідження показало, що фактична кількість дітей у навчальному закладі перевищує проектну потужність. Медичне обслуговування школярів у закладі не проводиться. Також школа не дотримується дезінфекційного режиму: там відсутні дезінфіуцючи засоби (які має надавати Департамент гумполітики). У передобідній залі відсутня достатня кількість рукомийників, електрорушники не працюють, а паперові рушники відсутні", - йдеться у документі. 

Окрім того, у санвузлах недостатньо сантехнічних приладів, мило для миття рук відсутнє, тобто не створені умови для особистої гігієни.

Перевірка також зазначила, що питний режим у закладі освіти не організований. За словами Михайла Яценка,  контролювати питний режим у школі має фірма, яка відповідає за харчування у школі, тобто ТОВ «Контракт Продрезерв 5». Проте цього компанія не робить.

"Для організації оптимального питного режиму потрібно. Забезпечити дітей водою за індивідуальною потребою. Кип'ячену воду дають після охолодження до кімнатної температури. Її зберігають у добре вимитому посуді і міняють не рідше ніж 1 раз на добу. Документ, який я особисто отримав 14 березня у їдальні школи 112, це «графік заміни питної води». Його складає та контролює  «Контракт Продрезерв 5». Останній раз дітям закип’ятили та подали воду 13 лютого. В день отруєння кип'яченої води дітям не давали", - повідомив Михайло Яценко. 

Нагадаємо, що 13 березня батьки заявили про чергове масове отруєння дітей у школах Дніпра. За їхніми словами, понад 60 дітей з 126 та 112 шкіл госпіталізовано, з них лише  35  школярам поставили діагноз.  Однак у міськраді запевняли, що масового отруєння у школі Дніпра немає. Пізніше в мережі з'явилися офіційні документи щодо відвідування дітьми цієї школи, у яких зазначено, що на навчання не з’явилися 512 учнів з 904.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...