App Store Google Play

Зелені чоловічки і ельфи: Дніпром пройшов парад до Дня святого Патрика

18.03.2019 09:00
Зелені чоловічки і ельфи: Дніпром пройшов парад до Дня святого Патрика

17 березня біля входу в парк Шевченка зібралися люди, одягнені в химерні зелені наряди:  дівчата з ельфійськими  вушками та чоловіки в кілтах. Всі ці люди вирішили присвятити свій вихідний святкуванню Дня святого Патріка. У цьому році на парад прийшло досить багато шанувальників ірландської культури. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Гучна компанія привертала увагу перехожих: одні захоплено розглядали учасників, інші - з докором хитали головами. Однак думка оточуючих жодним чином не відбилася на настрої учасників параду. Учасники весело спілкувалися, обговорюючи прийдешнє свято.

Гості параду дійсно довго готувалися до заходу, підбираючи образи і створюючи костюми. Серед присутніх були не лише люди в зеленому одязі, а й кілька м'яких "банок пива", дівчина з зеленим волоссям, а також чоловік, перевдягнений в Святого Патріка.

Організатори заходу підкреслили,  що свято не має жодного відношення до політики, а всі присутні - європейські громадяни, які шанують власні традиції і поважають закордонні.

Насамперед колона святкуючих завітала в ірландський паб, а потім всі учасники вирушили до пам'ятника Миколі Гоголю,  щоб зробити традиційне фото на пам'ять.

Продовжили свято шанувальники ірландської культури відвідини гастропабу та  стімпанк-бару, а також майстер-класом з ірландських танців і концертом в пабі. 

Зазначимо, у всьому світі 17 березня щорічно відзначається традиційне ірландське свято – День святого Патріка. Цього дня ірландці шанують свого християнського покровителя. 

День святого Патріка супроводжується парадами, гучними гуляннями і танцями. Невід'ємною складовою свята стали традиційний ірландський ель та пиво.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...