App Store Google Play

Дніпрян запрошують на козацьку велопрогулянку

18.03.2019 12:40
Дніпрян запрошують на козацьку велопрогулянку

Цієї суботи, 23 березня, у Дніпрі пройде козацька велопрогулянка на Кодацьку фортецю. Саме так дніпряни збираються відкрити велосезон у цьому році. Подробиці та маршрут прогулянки розповіли організатори заходу, передає Дніпроград.

«Що поєднує засновників нашого міста козаків і сучасних велосипедистів? Правильно! Прагнення свободи! Велосипедистів сміло можна називати козаками, адже ми не залежні від заторів та доріг міста», - пояснює журналіст, ініціатор акції, велолюбитель Влад Войцеховський.

Велосезон 2019 року відкривається під гаслом «Вєлік – це свобода!». Доктор історичних наук, професор НТУ «Дніпровська політехніка» Ігор Кочергін зазначив, що ініціатори заходу підготували цікаву та пізнавальну програму.

«На велосипедах, як на своїх конях, ми об’їздимо місця, де колись були справжні козацькі поселення. Таким чином ми популяризуємо історію та здоровий спосіб життя», - зазначив Кочергін.

У програмі дніпрян чекає огляд і демонстрація козацької зброї від Козацького похідного музею, показові виступи, унікальна техніка фехтування і майстер-клас з володіння зброєю від козака Колоброда, розповідь про Кодацьку фортецю і її роль в історії краю, відкриття сезону пострілом із справжньої козацької гармати, козацький обід.

"Церемонія відкриття" відбудеться в суботу, об 11:00 в одному з найісторичніших місць Дніпра з неймовірним краєвидом - в Старих Кодаках. Дістатися туди можна самостійно або ж у велоколоні, яка стартує з ТК "Кубометр" Харківська 15 о 10:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...