App Store Google Play

Дніпрян запрошують на козацьку велопрогулянку

18.03.2019 12:40
Дніпрян запрошують на козацьку велопрогулянку

Цієї суботи, 23 березня, у Дніпрі пройде козацька велопрогулянка на Кодацьку фортецю. Саме так дніпряни збираються відкрити велосезон у цьому році. Подробиці та маршрут прогулянки розповіли організатори заходу, передає Дніпроград.

«Що поєднує засновників нашого міста козаків і сучасних велосипедистів? Правильно! Прагнення свободи! Велосипедистів сміло можна називати козаками, адже ми не залежні від заторів та доріг міста», - пояснює журналіст, ініціатор акції, велолюбитель Влад Войцеховський.

Велосезон 2019 року відкривається під гаслом «Вєлік – це свобода!». Доктор історичних наук, професор НТУ «Дніпровська політехніка» Ігор Кочергін зазначив, що ініціатори заходу підготували цікаву та пізнавальну програму.

«На велосипедах, як на своїх конях, ми об’їздимо місця, де колись були справжні козацькі поселення. Таким чином ми популяризуємо історію та здоровий спосіб життя», - зазначив Кочергін.

У програмі дніпрян чекає огляд і демонстрація козацької зброї від Козацького похідного музею, показові виступи, унікальна техніка фехтування і майстер-клас з володіння зброєю від козака Колоброда, розповідь про Кодацьку фортецю і її роль в історії краю, відкриття сезону пострілом із справжньої козацької гармати, козацький обід.

"Церемонія відкриття" відбудеться в суботу, об 11:00 в одному з найісторичніших місць Дніпра з неймовірним краєвидом - в Старих Кодаках. Дістатися туди можна самостійно або ж у велоколоні, яка стартує з ТК "Кубометр" Харківська 15 о 10:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...