App Store Google Play

Дніпрян запрошують на козацьку велопрогулянку

18 Березня 12:40
Дніпрян запрошують на козацьку велопрогулянку

Цієї суботи, 23 березня, у Дніпрі пройде козацька велопрогулянка на Кодацьку фортецю. Саме так дніпряни збираються відкрити велосезон у цьому році. Подробиці та маршрут прогулянки розповіли організатори заходу, передає Дніпроград.

«Що поєднує засновників нашого міста козаків і сучасних велосипедистів? Правильно! Прагнення свободи! Велосипедистів сміло можна називати козаками, адже ми не залежні від заторів та доріг міста», - пояснює журналіст, ініціатор акції, велолюбитель Влад Войцеховський.

Велосезон 2019 року відкривається під гаслом «Вєлік – це свобода!». Доктор історичних наук, професор НТУ «Дніпровська політехніка» Ігор Кочергін зазначив, що ініціатори заходу підготували цікаву та пізнавальну програму.

«На велосипедах, як на своїх конях, ми об’їздимо місця, де колись були справжні козацькі поселення. Таким чином ми популяризуємо історію та здоровий спосіб життя», - зазначив Кочергін.

У програмі дніпрян чекає огляд і демонстрація козацької зброї від Козацького похідного музею, показові виступи, унікальна техніка фехтування і майстер-клас з володіння зброєю від козака Колоброда, розповідь про Кодацьку фортецю і її роль в історії краю, відкриття сезону пострілом із справжньої козацької гармати, козацький обід.

"Церемонія відкриття" відбудеться в суботу, об 11:00 в одному з найісторичніших місць Дніпра з неймовірним краєвидом - в Старих Кодаках. Дістатися туди можна самостійно або ж у велоколоні, яка стартує з ТК "Кубометр" Харківська 15 о 10:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...